asker öğretmenlik çıkanlar

Kodla Büyü
Ağustos 1 den itibaren normalde mebbis de aylıksız izinde görünmemiz lazım.Halen "Görevde" yazıyor.Okul müdürümüze söylesek mebbisden düzeltebilir mi yoksa bu düzeltmeyi ilçe meb veya il meb mi yapacak ?

Hocam bu bu sene asker öğretmendim. Mebsise yazılana bakmayın onu milli eğitim kendi rasgele yazıyor. B, geçerliliği yok

Şırnak ta görev yapıyorum. (Arkadaş hangi ilçede ben GÜÇLÜKONAK ilçesindeyim.)

Askerlik Durumu : Tecilli

Personel Aylıksız İzin Kayıtları

Personelin Aylıksız İzin Kaydı Bulunmamaktadır!

byramdan' Alıntı:
Şırnak ta görev yapıyorum. (Arkadaş hangi ilçede ben GÜÇLÜKONAK ilçesindeyim.)

Askerlik Durumu : Tecilli

Personel Aylıksız İzin Kayıtları

Personelin Aylıksız İzin Kaydı Bulunmamaktadır!
benim bahsettiğim arkadaş şırnak merkezde görev yapıyor

Arkadaşlarında söylediği gibi bu mem deki memurum işgüzarlığı rastgele yazması olarak değerlendirilmeli eğer gerçekliği varsa, onun dışında asker öğretmenlerin kurası çekilip belirlenmesi ve bunun bakanlığa bakanlığında il memlere bildirmesi ve il meminde ivedilikle bunu sisteme işlemesi mantığa uymuyor. Zaten kimin nereye gideceği netleştikten hemen sonra web sitesinden sonuçlar açıklanıyor, gerisini boşverin sonuçların açıklanmasını bekleyin, bencede bu yıl daha fazla bilişimci asker öğretmen olacaktır.

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Bu sene piyango beden ve ingilizcecilerde. Tamamı asker öğretmen olacaklar. Diğer bölümler tek tük olacak !

bari bizede birşeyler deseydin bilişimçiler ölsün mü :++: :puhaha:

fatih22222' Alıntı:
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Bu sene piyango beden ve ingilizcecilerde. Tamamı asker öğretmen olacaklar. Diğer bölümler tek tük olacak !

bari bizede birşeyler deseydin bilişimçiler ölsün mü :++: :puhaha:

Valla hocam ben bedenci arkadaşlarla tuzlada mülakata girdim. Adamlara özel işlem yaptılar :) Bende askere gidiyorum bu dönemde. Hayırlısı neyse o olsun istiyorum. Bizim branşın şansı az gibime geliyor ama ne diyim bilemedim :mrgreen:

Geri