asker öğretmenlik çıkanlar

Kodla Büyü

empatichuman

Site Gezgini
arkadaşlar asker öğretmenlik çıkacakların mebbislerinde aylıksız izin yerlerine yer :burdur olarak eklenmiştir.sizlerde kontrol edin .benimkinde daha bişey yok

bu dedıgın yer Personel Kimlik Bilgileri Ekranındakı su an kı durumunda yazan yer degıl mı ?

geçen sene banada asker öğretmenlik çıktı ama mebbiste yazmamıştı :mrgreen:

böyle hurafelere inanmayın.
2 yıl önce asker öğretmenlik yaptım ben de.
tef liyim.
batıda görev yapıyorum.
böyle bişey yoktu ve olmadı bende de...

Şu Anki Durumu : Aylıksız İzinde (Yurtiçi Askerlik) benimkinde böyle yazıyor çünkü mantıklı böyle yazması daha birşey belli değil ki

Bende Burdur yazıyordu ama Kısa Dönem yaptım, boş yere sevinmeyin, sonra üzülürsünüz bak.. Oluruna bırakın..

Bende asker öğretmenlik yaptım ve mebbisimde hiç burdur ibaresi çıkmadı askere giden herkese aylıksız izinde ibaresi çıkar sadece gerisi hikaye gibi geldi bana...

taylanchess' Alıntı:
Bende asker öğretmenlik yaptım ve mebbisimde hiç burdur ibaresi çıkmadı askere giden herkese aylıksız izinde ibaresi çıkar sadece gerisi hikaye gibi geldi bana...
:+1: :++:

Bilişimcilere çıkma olasılığı diğer branşlardan daha yüksek çünkü son 2 yılda alım nerdeyse olmadı bilişimde, bilişim için açılan kontenjana çoğu gider..

Ya empatichuman Allah aşkına senin haricinde bi kişi bile doğrulamadı sallayan sen olmayasın ne diye böyle ısrar ediyorsun anlamadım :-1:

Personelin Aylıksız İzin Kaydı Bulunmamaktadır!

Daha kayıt bile yapılmamış :D Hangi ara burdur yazacaklar veya başka şey yazacaklar :)

:mrgreen: :mrgreen:

Bunları kim uyduruyor yuaaa. Arkadaşlar Zeytung haber gibisiniz. Mebbis okul idaresinin elinde olan bişey TSK nerden bilsin ne yazdığı

empatichuman' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
Bende Burdur yazıyordu ama Kısa Dönem yaptım, boş yere sevinmeyin, sonra üzülürsünüz bak.. Oluruna bırakın..
hocam atmayın derimmm

Tamam kardeşim atıyorum, biz de geçirdik o günleri o yüzden biliyoruz. Tamamen MEM'dekilerin işgüzarlığı, sanırım il alanını boş bırakamadıkları için sallıyorlar.. Bende hala Burdur gözüküyor aylıksız izinde.. 1 yıl oldu :)

arkadaşlar bir ilgisi yok onunla benim zamanımda da böyle şeyler vardı tamamen milli eğitimin yanlışlığı onlar yazıor bana yazmamıştı ama çıktı yazanlara da bi kısmına çıkmadı bi alakası yok yane

Geri