Arsenal - GS maçı hangi kanalda?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar akşamki maçı hangi kanaldan izleyebiliriz azeriler veriyor mu ki?

yahu bu star tv yı anlamıom bıızm macları verece sacma sapan maçları verıo Not: fenerbahçeliyim

btnotlari' Alıntı:
yahu bu star tv yı anlamıom bıızm macları verece sacma sapan maçları verıo Not: fenerbahçeliyim
herşey para olmuş hocam maç zevki de bırakmadılar ağız tadıyla maçta seyredemiyoruz evimizde, lig maçına digiturk al şampiyonlar ligine d smart al fırt kanal zırt kanal

azeri tv falan yokmu simpletv duymadım internetten mi izleyecez yoksa tv kanalları içinde frekansı falan varmı

tomreader2010' Alıntı:
btnotlari' Alıntı:
herşey para olmuş hocam maç zevki de bırakmadılar ağız tadıyla maçta seyredemiyoruz evimizde, lig maçına digiturk al şampiyonlar ligine d smart al fırt kanal zırt kanal
aynen oyle hocam kapitalizm para sömürgecilik herşey devam ediyor

benim bildiğim maçlar salı gününe denk gelirse star
çarşamba olursa dsmart veriyo

simple tv internetten izlenen bir platform rtmp kodlarını twitterdan paylaşıyorlar sonra simpletv programı üzerinden o kodla maçları izleyebiliyorsunuz isterseniz siteleri de var.http://www.direnadmin.net

star verse nolcak? gram izlemek istemiyorum. Takımda tat mı var ki ağız tadıyla oturup izleyeyim...

ahmetismet' Alıntı:
star verse nolcak? gram izlemek istemiyorum. Takımda tat mı var ki ağız tadıyla oturup izleyeyim...
haklısında hocam da şampiyonlar ligi genede izlesek fena olmaz

hocam evde wınn kullanıyorum malum kota sorunu var, tv de bir kanal vermiyormu acaba

ahmetismet' Alıntı:

Hocam ben beşiktaşlıyım, ve evimde d smart var. Geçen gs maçında, diğer kanalda dortmund-arsenal maçı var, aynı zamanda diğer ş.ligi maçlarında gol olunca hemen olan golün tekrarını izlemek için o maça bağlanıyorlardı. Ben diğer kanalı bırakıp gs maçını izledim, ne de olsa türk takımı diye. bin pişman oldum :D

tomreader2010' Alıntı:
hocam evde wınn kullanıyorum malum kota sorunu var, tv de bir kanal vermiyormu acaba
hocam sende izleme ya winn varsa sıkıntı ertesi gün starı aç verir tüm maçı

sopcast için http://www.wiziwig.tv/ adresi işe yarar. bide tahminim farda tv yayınlar....
birde şöye birşey buldum ;

Bu dev maçı Şifresiz verebilecek kanalların listesi ve bilgileri.

Sky Calcio 2 / HD , Sky Sport 1 (Italia) , Sport TV1 / HD , NTV Russia , Al Jazeera Sport +3 , Nova Sports 2 [Hellas] , Viasat Sport Baltic , Viasat Football (Swe) , Al Jazeera Sport +7 , Sky Sport 1 (germany) / HD1 , TRK Futbol (ukraine) , Digi Sport 1 (romania) , Digi Sport 1 (hun) , Viasat Football (Nor) ,habergazete.com Idman TV , Sky Sports 4 (uk) , Dolce Sport / HD , bTV Action , Arena Sport 3 (serbia) , GMG Football , beIN Sport 2 / HD , C+ Liga Campeones 2 / HD , NTV Plus Futbol / HD , Arena Sport 3 / HD (cro) , TV3 Sport 1 (den) / HD , C+ Family (poland) / HD , NTV Spor Smart / HD (D-Smart 76) , Digi Sport 2 (svk) , 5 LIVE (israel) / HD

ŞİFRESİZ: Birlik TV (BTV) (Afganistan) — Türksat 2A — 11644 H 02960 — FEC:3/4

Türksat’ta olduğundan bu maç için en önemli kozumuz. Eğer maçı yayınlayacaksa zahmetsizce izleyebiliriz. Üstelik herhangi bir şifreleme durumu da yok. Frekansı tarattığınızda kanal “Birlik” adında bulunabilir.
BISS: Rustavi 2 (Gürcistan) — Türksat 3A — 12596 V 03700 — FEC:5/6

Türksat’ta olduğundan izlemek zahmetsiz olacak ve kaliteli görüntü ile sorunsuz izlenebilir. Biss destekli uydu alıcısı ile biss key girişi yapınca sorunsuz izleyebilirsiniz.
ŞİFRESİZ: Farda TV Service [Rah-e-Farda] (Afganistan) — Turksat 2A — 11987 H 02222 — FEC:5/6

Türksat’ta bulunduğundan izlemesi kolay. BISS destekli uydu alıcısı olmayanlar izleyebilir; ancak görüntü kalitesi pek iyi olmadığından son tercih olarak düşünülmesi tavsiye edilir. Yayını maçtan önce test etmeyi unutmayın.

BISS: İdman TV (Azerbaycan) — Azerspace 1 — 11169 H 20400 — FEC:5/6

Azerspace 1 uydusu 46.0°E konumunda. Yani 46 derece doğuda. Yani Türksat uydusunun 4 derece daha doğusunda. Bu yüzden bu kanal üzerinden izlemek için çanağı 4 derece daha doğuya çevirmelisiniz. Arada 4 derecelik fark olduğu için çanak çevirmeden ikinci bir lnb ile hem Türksat’ı hem Azerspace 1′i aynı anda izleme şansı da var. Bu konudaki ayrıntılar için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.
ŞİFRESİZ: OBN BiH (Bosna Hersek) — Eutelsat 16A — 11262 H 30000 — FEC:2/3

Türkiye’den batı yarısından 60cm’lik çanakla, doğu yarısından ise 70cm’lik çanakla izlenebilir. İzlemek için çanağınızı 16 derece doğu yönüne çevirmeniz gerekiyor.
ŞİFRESİZ: Negaah TV (Afganistan) — Express AM22 — 11194 H 02170 — FEC:3/4

Arkadaşlar bakıyorumda iddaa oynayan bilişimci yok aramızda olsaydı maçların hangi kanallarda olduğunu gösteren linki hemen paylaşırdı. Sahadan sitesinde tv programı menüsünde bütün maçların hangi kanalda yayınladığı yazıyor.Azeri kanalları da kendi uydusuna geçtiği için türksattan yayınları izlenemiyor. Bizde geçen yıl çanaklardan birini azeri uydusuna çevirmiştik.

http://www.sahadan.com/tv_programi/

serci2001' Alıntı:
Arkadaşlar bakıyorumda iddaa oynayan bilişimci yok aramızda olsaydı maçların hangi kanallarda olduğunu gösteren linki hemen paylaşırdı. Sahadan sitesinde tv programı menüsünde bütün maçların hangi kanalda yayınladığı yazıyor.Azeri kanalları da kendi uydusuna geçtiği için türksattan yayınları izlenemiyor. Bizde geçen yıl çanaklardan birini azeri uydusuna çevirmiştik.

http://www.sahadan.com/tv_programi/
iddaa pişmanlıktır bırakın kımse oynamasın zaten hele bilişimci umarım hiç oynamaz :)

ŞİFRESİZ: Birlik TV (BTV) (Afganistan) — Türksat 2A — 11644 H 02960 — FEC:3/4

Türksat’ta olduğundan bu maç için en önemli kozumuz. Eğer maçı yayınlayacaksa zahmetsizce izleyebiliriz. Üstelik herhangi bir şifreleme durumu da yok. Frekansı tarattığınızda kanal “Birlik” adında bulunabilir.
BISS: Rustavi 2 (Gürcistan) — Türksat 3A — 12596 V 03700 — FEC:5/6

Türksat’ta olduğundan izlemek zahmetsiz olacak ve kaliteli görüntü ile sorunsuz izlenebilir. Biss destekli uydu alıcısı ile biss key girişi yapınca sorunsuz izleyebilirsiniz.
ŞİFRESİZ: Farda TV Service [Rah-e-Farda] (Afganistan) — Turksat 2A — 11987 H 02222 — FEC:5/6

bunlar var ama 4A damı bunlar anlamadım!

bu afganistan kanalını bulann var mı ? eğer deneyen varsa ve bulamadıysa boşuna aramayayım. kanalları tek tek ayarlamak zorunda kalıyom sonra

Geri