Arkadaşlar MEBBİS'den süpriz var!

Kodla Büyü
baynadir' Alıntı:
24 kasım sabah saat 8'e denk gelen bir geri sayım var.
24 kasım öğretmenler günü ama sabah saat 8 de yine mesai var diye anlıyorum ben bunu :D...
8 mi ben 10 diye hesaplamıştım.. değiştirdiler mi acaba.. yıllar önce saat 10'da düğmeye basılmış ve atamam gerçekleşmişti :) o gün aklıma geldi bakalım ne olacak.

hep maas zammi haberleri ile heyecanlandiriyorlardi baktilar artik ogretmenler yemiyor simdide boyle ne oldugu muamma olan bisi koymuslarki biraz heyecanlanalim.. :) ee artik ogretmenler gununun bile heyecani kalmadi adamlar napsin :)

olacağı söyleyeyim arkadaşlar Şener Şen'in filmde dediği gibi SATARAM HAAAA KÖYÜ(BAKANLIĞI) diyecekler hazırlıklı olalım arkadaşlar

gözümüz aydın :!:
benim 1 kademe alacağım var. onu da verselerdi daha iyiydi :D

murathan21' Alıntı:
olacağı söyleyeyim arkadaşlar Şener Şen'in filmde dediği gibi SATARAM HAAAA KÖYÜ(BAKANLIĞI) diyecekler hazırlıklı olalım arkadaşlar
:+1:

Herkeste bir umutsuzluk bu normal ama. Bir arkadaşımız gerçekten çok acı bir foto paylaşımı yapıyor buna ses eden yok. Ahlaki seviye maalesef yerler altında...
Bu arada güzel bir haber çıkması umudu ile...

bilgi işlem dairesinde tanıdığı ahbabı-çavuşu olan hiç kimse yok mu??
söz-benden sır çıkmaz.. :)

Ben açıklıyorum 24 Kasım Öğretmenler Günü Öğretmenlere Resmi Tatil olacak

Re: Ynt: Arkadaşlar MEBBİS'den süpriz var!

gececiler' Alıntı:
Emreyt' Alıntı:
Ben açıklıyorum 24 Kasım Öğretmenler Günü Öğretmenlere Resmi Tatil olacak
Ve o hafta ek dersi kesilecek
Cok güldüm :)
Hocam mebbis tarayıcı uyumluluğudur o
Ben asıl 2005 den bu yana verilmeyen 1 derecenin verilmesini de bekliyorum

Alayına isyan herşey ve herkes kötü bir ben iyiyim bende makam mevki sahibi değilim bizi yönetenlerin hepsinden cok akilliyim ama yandaş degilim yaa yukselemiyorum bir yukselsem adalet ve dogrulugu ogreticem herkese.

Sisirdiniz yaa hic mi dogru degil yaa hep mi kötü benden degilse kötüdür mantığını aklım almıyor midemi bulandiriyor söylemler yeter yaa insanlik icin de yarayisli bir cift lafiniz olsun adam mebbise sayac koymus yazilanlara bak yaa biktim artik siyaset konusacaksaniz girmeyin su foruma

Ben söyleyeyim ....

TÜM PERSONEL ICIĞI CICIĞI HERŞEYİ İLE albayraklara yada türgeve bağış olarak devredilecek :D

Ordanda hepimiz sözleşmeli olarak bunlara çalışacağız :D

sürpriz....size ihtiyacımız yok.bundan sonra robot öğretmenler görev alacak.hadi yolunuz açık olsun... :mrgreen:

2007 de başladığım bu meslekte çok eski sayılmam. Geçen sürede çok daha yetkili ağızlardan doğru çıkmayan bir sürü palavra vaat dinledik.
Malum süprizin sadece mebbis sayfasında yer alıp başta satılmış basın ve öğretmen düşmanı yalakalarca hala haber yapılmaması hiç bir öneminin olmadığını kanıtlıyor.

fahrican' Alıntı:
2007 de başladığım bu meslekte çok eski sayılmam. Geçen sürede çok daha yetkili ağızlardan doğru çıkmayan bir sürü palavra vaat dinledik.
Malum süprizin sadece mebbis sayfasında yer alıp başta satılmış basın ve öğretmen düşmanı yalakalarca hala haber yapılmaması hiç bir öneminin olmadığını kanıtlıyor.
:alkis:

aha buraya da sayaç koymuşlar

süre bitiminde yeni bir uygulamaya geçilecekse sağlığınız açısından bir hafta kullanmamanız tavsiye olunur :mrgreen:

ben süprizi söyleyim 24 kasımda Saraya davetlisiniz hem de ilk öğretmenler saraya adım atacak

MEB’den ilk animasyon logo
Bakanlık, Öğretmenler Günü’nün önemine dikkat çekmek için televizyon ekranlarının üst köşesinde yayımlanması için ilk kez bir animasyon logo da hazırladı. Logoda, Milli Eğitim Bakanlığı yazısı ile “Öğretmenler gününüz kutlu olsun” ifadeleri yer alıyor.
hazırlaya hazırlaya bunu hazırlamışlar ekranlarda logo çıkacakmış. Tvlere dağıtılmış saat 10 dan itibaran sayacın yerinde dönen logo yer alacakmış.
http://www.kamu.tv.tr/meb-ogretmenler-i ... irecek.htm

Geri