Arkadaşlar MEBBİS'den süpriz var!

Kodla Büyü
Arkadaşlar az önce arayıp öğrendim süre bitince aşağıdaki resim çıkacakmış

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    9.6 KB · Görüntüleme: 1,060
birşey vereceğiz dememişler ki sadece öğretmenler gününe geri sayım yapmış sinekten yağ çıkarmaya gerek yok bence her sene olduğu gibi hiçbirşey verilmeyecek uçak biletinde indirim yapıldı ya yetmezmi 30 yaşındayım uçağa binemedim gerçi ama olsun :D

cehcah' Alıntı:
haklısınız, 2002 den önce her 24 kasımda 1 maaş ikramiye veriliyordu, olmayan mebbis te geri sayım başlatılıp sonunda öğretmenler için müthiş hediyeler çıkıyordu. Hükümet hazımsızlığınızı her yerde gösteriyorsunuz, Fatih projesi bile gereksiz diyenler çıkabiliyor.

Arkadaş yukarıda kendine layık olanı ve beklediği sürprizi fotoğrafla paylaşmış zaten :)

İçimden çok şey geçiyor da söyleyemiyorum size....

MEB'in hala öğretmeni savunduğunu, desteklediği düşününler beklesin o sayımı...beklesinlerde görsünler...

Bence kırmızı kabloyu kessinler...yok yok maviyi...yeşil miydi yoksa...amaaaann ben de kararsız kaldım valla kessinler işte birini :mrgreen:

24 olunca bir cümle gaz gelir "iyi ki varsınız" ya da "en kutsal görev sizin" diye. Sonra ne bizi tanırlar, ne de ne iş yaptığımız hakkında bir fikirleri olur.

Yanlış bilmiyorsam "yeni" sistem okul müdürleri ve onlara bağlı müdür yardımcılarının belli olacağı tarih 24 Kasım. Geri sayım da o yüzdendir.

cehcah' Alıntı:
haklısınız, 2002 den önce her 24 kasımda 1 maaş ikramiye veriliyordu, olmayan mebbis te geri sayım başlatılıp sonunda öğretmenler için müthiş hediyeler çıkıyordu. Hükümet hazımsızlığınızı her yerde gösteriyorsunuz, Fatih projesi bile gereksiz diyenler çıkabiliyor.

Arkadaş yukarıda kendine layık olanı ve beklediği sürprizi fotoğrafla paylaşmış zaten :)

Hocam genelde siyasi tartışmalara pek girmeyi sevmem ama sizin bu mesajı yazarken ki amacınızı merak ediyorum. Burada hükümet ile ilgili bir yazı mı vardı? Neden bu mesajı atma gereği gördünüz? Bakanlığın bizlere ne kadar değer verdiği ortada, her 24 kasımda söylemden öteye gitmeyen gazlar ortada.. Bizler tabii ki gaza ihtiyaç duyan insanlar değiliz ancak en azından 24 kasımda cep telefonumuza gelen mesajlar haricinde uygulamalar bekliyoruz. Siz beklemiyorsanız o sizin sorununuz. Teşekkürler

Bnm ev arkadasim meb dis iliskiler de calisiyor.24 kasimda tarihi bisey var arkadaslar ama soz verdim bin kere yemin ettirdi

duyu81' Alıntı:
Bnm ev arkadasim meb dis iliskiler de calisiyor.24 kasimda tarihi bisey var arkadaslar ama soz verdim bin kere yemin ettirdi
mesaj at hocam bende sana bin kere söz veririm sosyal medyada açıklamam :wink:

ben söyledim..bakan bey güzel sözler söyleyecekler öğretmenler için.. :alkis:

or_han' Alıntı:
bu sayaç ne için çalışıyor....
en son testere filminde görmüştüm.. :D
yapma hocam tırsmaya başladım ben hediye mediye istemiyorum kaldırsınlar şu sayacı yaş otuzu geçti fazla heyecanlara gelemez artık :)

24 kasım sabah saat 8'e denk gelen bir geri sayım var.
24 kasım öğretmenler günü ama sabah saat 8 de yine mesai var diye anlıyorum ben bunu :D...

Geri