arkadaşlar bu arabanın ederi nedir?

Kodla Büyü
ben satmıyorum. sahibi arkadaşım 26 bin veriyorlar hocam. sen arabadan anlıyorsan ben hiçbirşeyden anlamıyorum ayrıca aç interneti araba fiyatlarına bak arabanın temizliğine ben kefil olurum orasını sorun etme bile.
birde 20bine böyle bir araba bul sakın sen alma gelip ben alacam.
bu arada araç fsi modeli yani 100 km 5,5 litre yakan model.

arabayı ben sadece satıyorum sahibi bu kadar diyor ben karışamam ben alacağım avantaya bakıyorum. Bu arada burdaki eşşek ölüsü arayan fırlamalardan da ricam alıcı değilseniz çok istiyorsun az istiyorsun diye bana hikaye anlatmayın ben ne kadar kar edecem ona bakarım avantamı siz verin size 26 bine düşürüyüm.

ha bu arada bende araba arıyorum bana bu yukarıdaki iki fırlama arkadaşımız 20 bine o yukarıdaki araba modelinden bulsun trink alırım.

ihtaner' Alıntı:
arabayı ben sadece satıyorum sahibi bu kadar diyor ben karışamam ben alacağım avantaya bakıyorum. Bu arada burdaki eşşek ölüsü arayan fırlamalardan da ricam alıcı değilseniz çok istiyorsun az istiyorsun diye bana hikaye anlatmayın ben ne kadar kar edecem ona bakarım avantamı siz verin size 26 bine düşürüyüm.

arabanın ederini söylüyoruz sana satabilsen satardın şimdiye kadar zaten sen bize hikaye anlatma

semacik' Alıntı:
Hocam ben çok bilgim olduğunu söyleyemem arabalar hakkında..Bugünlerde ben de 20 bin tl ye kadar araba bakıyorum ve araştırıyorum; o yüzden burdaki paylaşımları okudum..Bence o modelde bir araba alınmaz o fiyata benim fikrim.
benzinlimi dizelmi düşünüyosunuz hocam çok fark ediyor fiyatlar ve modeller

neo-in eğer benim dediğim modelde bir arabayı bana 20bin tl ye bulamazsan müfterisin. asıl sen hikaye anlatma bana eşşek ölüsü alıcısı.

neo_in' Alıntı:
ihtaner' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/search.php?a=6&&b[search]=volkswagen&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=3611&c=3611&sKlasik=1&b[page]=1&c=23685&c2=23685

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 2736/detay

2005 6000 binde golf midline 27.5 tl...
hani 20bindi demekki 20 bine bulunmuyormuş, bu arada bu araç 60000 değildir kesin km si indirilmştir 20 tl ye her kilometreye çekiyorlar artık üsküdarda sabah oldu adamın bu model arabası olacak bu kadar km yapacak hemde istanbulda bırak bu işleri. :-1:
ben sana orjinal bir araç söylüyorum ha almak istemezsin saçma sapan mesajlar yazmazsın o ayrı mesele.

ihtaner' Alıntı:
satılık golf 1.6midline var alan varsa 28 binTL son fiyatıdır . 96binkmde. Ful pakettir 96 model ama trfiğe çıkış 95 temmuz. 95bin bakımı yeni yapılmış muayenesi herşey yeni yapılmış.
2006 diyecektin herhal 96 değil ondan dolayı millet itiraz etmiş
yoksa 96 mı :D

baslıgı acan arkadasın verdigi linkteki arac o paraları etmez kesinlikle..

çok dikkatlisin dndd teşekkür ederim bende arkadaş neden böyle eşşek ölüsü fiyatı biçiyor diye sinir olmuştum. Dedim ya galerici falan değilim arkadaşın arabası kar payına satarsam bir miktar para alacam okadar. Bu arada arkadaştan da özür dilerim hem o dikkatsiz hem ben :(

dorian' Alıntı:
fluent23' Alıntı:
Fiat'ı beğenmeyen arkadaşları punto forumuna davet ediyorum. 100.000 kilometrede 2007 model puntom var ve hiçbir kötülüğünü görmedim. Fiat şu anda övdüğünüz astra, fiesta, corsa gibi arabaların dizel motorlarının üreticisi bunu da unutmayın. http://www.grandepuntotr.com.tr

Üstelik 2008 yılının en çok satan arabası ve şu anda yapılan anketlerde yakıt tüketimi olarak citroen 1.6 ile birinciliği paylaşıyor.

Arabama binen ve görenlerin fiata bakış açısı değişiyor.

Üstelik bazı arkadaşlar piyasası yok diyorlar, daha almadan arabayı satma peşindesiniz. Ben çok şükür aldığım fiyata çok rahat satabilirim sorun buysa

Yanlış bilgi sayın hoca;
FIAT hiçbirzaman OPEL için motor üretmedi üretmez. FIAT ve Ferrari ortaktır. FIAT Punto modelini Ferrari ile birleştikten sonra alt tabakaya kasa tasarımı ulaştırılması için yaptı. Punto tasarımcısı Ferrarileri tasarlayan kişidir. Punto Fiattan ayrı bir modeldir. Ayrıca önemli bilgi, FIAT dediğiniz firma citroen ve peugeot ile ortak çalışmalar yapmaktadırlar, örnek Fiorino Nemo...
Aklıma gelmişken yakıt tüketimi konusunda ne fiatın ne de citroenin birinciliği yok, her firma kendince tüketim ölçüsü verir, ama ne kadar doğrudur test eden bir birlik yok. Biri 1 depoyla 1000 km gider, biri kmde 0.65 lt der. Amaç yakıt tüketimi ise Hyundai Toyota Honda...

Ne kadar da çok şey biliyormuşum değil mi? Mesleğim ÖĞRETMENLİK olduğu için...

aşağıdaki araç bir opel ve en yenilerinden bir corsa tahmin edin hangi motoru kullanıyor.

palio, doblo vs araçlada kullanılan 1.3 multijet dizel motor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4562/detay

Geri