arabalarımızın marka ve modellerini yazalım

Kodla Büyü
Star hocam herhalde evli ve yenge hanım da iyi maaşa sahiptir.Allah daha çok versin.Bizim buralarda en dandik fabrikanın önünde bile işçilerde bizim sıraladığımız 9 sayfadaki arabalardan dha lüks arabalar var.Bizim camia cimri ama arabalarına yansımyor bu paralar,nereye gidiyor bilmem.Ben düğün param ve biraz da krediyle mart ayındaki ötv indiriminden 2009 mdel,1.4 dizel Titanium Lansman Paket ford fiesta aldım.Eşim çalışmasa onu da alamazdım.Eşi çalışanların arabaları hemen belli oluyor.Dikkatli harca,biriktir,al...Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

reveneyes' Alıntı:
Star hocam herhalde evli ve yenge hanım da iyi maaşa sahiptir.Allah daha çok versin.Bizim buralarda en dandik fabrikanın önünde bile işçilerde bizim sıraladığımız 9 sayfadaki arabalardan dha lüks arabalar var.Bizim camia cimri ama arabalarına yansımyor bu paralar,nereye gidiyor bilmem.Ben düğün param ve biraz da krediyle mart ayındaki ötv indiriminden 2009 mdel,1.4 dizel Titanium Lansman Paket ford fiesta aldım.Eşim çalışmasa onu da alamazdım.Eşi çalışanların arabaları hemen belli oluyor.Dikkatli harca,biriktir,al...Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
---------------------------------
e şimdi o zaman bu araçları gören devlet yatkilileri grev yapanlara ne der ben bilmiyorum.
Gerçekten öğretmenlerin Türkiye şartlarında çok da düşük seviyelerde olmadığını düşünüyorum...
(bu sözümden büyük şehirlerdeki öğretmenlerimizi ayrı tutuyorum...)

reveneyes' Alıntı:

evet, ikimiz de çalışıyoruz oldukça yoğun biçimde.. vurguladığınız gerçekten önemli.tek başına yapılacak işler değil bunlar..Allah herkese gönlünden geçen arabayı versin ve Kimseye kaza keder vermesin..

2001 Mitsubishi Carisma Avance 1.6 arkadaşların dediği gibi, bu arabalardan devlet haberdardır kesin. :p

Övünmek gibi olmasın.Tek maaşla hem ev , hem araba aldım iki sene içinde.Ama Allah için bebek bereketiyle geliyormuş.Buna bir kez daha şahit oldum.Avatarımda görülen Fiat Lineayı oğlum doğduktan 10 gün sonra, şu an oturduğum evi de 1.yaşına girmeden 5 ay önce aldım.
Allah herkese nasip etsin...

92 model siyah şahin (doğan görünümlü). Gençliğinde makam arabasıydı. :alkis: Klasik olarak saklamayı düşünüyorum yıllarca. İnşallah.

ne saçma bir konu.arabası olan var olmayan, alan var alamayan .amacı neki anlamadım.benim köyde bir el arabası var olurmu bide çocuğun oyuncak arabası

TABANWA

Ekli dosyalar

• BB.jpg
    BB.jpg
    2.8 KB · Görüntüleme: 735
bi ara bir reno12 'im vardı... artık yok...
sattığıma bin pişmanım....

Geri