Anycubic 4Max Pro 3D Yazıcı (fiyat performans) nasıl?

Kodla Büyü

bilgibil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Anycubic 4Max Pro 3D Yazıcı fiyat performans nasıl? Kullananlar artıları eksilerini paylaşabilir mi? 7-8 bin liraya kadar önereceğiniz 3d yazıcılar nelerdir?

Biz okulumuza 3 adet belediye desteği ile aldırdık. Ayrıca Doka projesi kapsamında 1 tane de il milli eğitim müdürlüğü tarafından gönderilecek. Gelen yazıcıların kurulum ve test baskılarını yaptık. Kesinlikle parasını hak ediyor. Bir çok farklı marka ve model inceledim yakın zamanda. Kalibrasyon kolay, kapalı küp sistemi, dokunmatik ekran, kullanım kolaylığı artısı. Ayrıca filament bitti sensörü ve elektrik kesintisi olduğunda baskiya devam özelliği de varmış fakat denemedik

Yazıcıların kurulu şekli böyle

Ekli dosyalar

• IMG-20200403-WA0011.jpg
    IMG-20200403-WA0011.jpg
    54.2 KB · Görüntüleme: 143
Biz okulumuza 3 adet belediye desteği ile aldırdık. Ayrıca Doka projesi kapsamında 1 tane de il milli eğitim müdürlüğü tarafından gönderilecek. Gelen yazıcıların kurulum ve test baskılarını yaptık. Kesinlikle parasını hak ediyor. Bir çok farklı marka ve model inceledim yakın zamanda. Kalibrasyon kolay, kapalı küp sistemi, dokunmatik ekran, kullanım kolaylığı artısı. Ayrıca filament bitti sensörü ve elektrik kesintisi olduğunda baskiya devam özelliği de varmış fakat denemedik
Hocam demonte mi geliyor montajlı mı ? Bazı sitelerde sanki montajlı gibi ifadeler vardı.

Hocam bizde okulumuza aldık. Şu ana kadar memnuniyetsizliğimiz yok. Biz 4300 liraya almıştık. Aldığımız dönemde Ender 3 Pro ile bunun arasında kalmıştık. Ender 3 pro daha uygun fiyatlı ama ikisini de kullanmış bir arkadaşımdan bütçe yönünden probleminiz yoksa Anycubic 4 max pro yu tavsiye ederim dedi

Pro'sunu bilmiyorum ama Anycubic 4Max hiç bir işe yaramaz. İlçemizde sağlık personeli için koruyucu siperlik yapılıyor Anycubic 4Max 3 tane yazıcı 1 tane bile maske çıkaramadı üçüde boşta yatıyor. Anycubic 4Max kesinlikle tavsiye etmiyorum. Alacaksanız two trees bluer 3d yazıcıyı inceleyin tam bir fiyat/performans makinesi 200 dolardan başlıyor fiyatları. Kurulum çok kolay.

Hocam bizde okulumuza aldık. Şu ana kadar memnuniyetsizliğimiz yok. Biz 4300 liraya almıştık. Aldığımız dönemde Ender 3 Pro ile bunun arasında kalmıştık. Ender 3 pro daha uygun fiyatlı ama ikisini de kullanmış bir arkadaşımdan bütçe yönünden probleminiz yoksa Anycubic 4 max pro yu tavsiye ederim dedi
Bir sıkıntı yaşadınız mı hocam? Sorunsuz kullanabiliyor musunuz? Bir de ölçüleri daha büyük 7-8 bin liraya kadar önerebileceğiniz bir model var mı ?

Pro'sunu bilmiyorum ama Anycubic 4Max hiç bir işe yaramaz. İlçemizde sağlık personeli için koruyucu siperlik yapılıyor Anycubic 4Max 3 tane yazıcı 1 tane bile maske çıkaramadı üçüde boşta yatıyor. Anycubic 4Max kesinlikle tavsiye etmiyorum. Alacaksanız two trees bluer 3d yazıcıyı inceleyin tam bir fiyat/performans makinesi 200 dolardan başlıyor fiyatları. Kurulum çok kolay.
Ne gibi bir problem yaşandı acaba? Çözüm bulunamadı mı?

BÜtçeye göre seçim yapabilirsiniz.
Ender 3 pro fiyat olarak iyi. Ama tablada sıkıntı çıkabiliyor. Ama çok güzel baskılar alabilirsiniz. 10 gündür maske üretimi için günlük 18 saat çalıştırdık tık demedi.
Ama bütçeyi 200 300 daha çıkarırsanız anycubic mega S parasına göre müthiş bir cihaz. Şu anda kullandığım en hızlı yazıcı. Maske kitini hazır 3d yazıcılar arasında en hızlı basan yazıcı.
Bizim ürettiğimiz maskenden
Anycubic mega s tablaya 4 adet sığdı 2 saat 8 dakikada bastı
Ender 3 pro tablaya 3 adet sığıyor ve 2 .5 saatte
Zaxe 1 tablaya 3 adet sığdı ve 2 saat 50 dakikada bastı.

Bunlara ek olarak bulunabilirse blur two trees bu yazıcı. Bir arkadaşım kullanıyor ender de anycubicte kullanmıiş kesinlikle blur two trees diyor. Bulamazsanız anycubic diyor. Ben kullandıklarımın arasında kesinlikle anycubic mega s

Bizim okulumuzda 4 tane oldu. 2si belediye 2si bakanlıktan. Tabla ayarı güzel yapınca çok kaliteli baskı veriyor.
IMG-20200406-WA0016.jpg
IMG-20200406-WA0040.jpg

Bir sıkıntı yaşadınız mı hocam? Sorunsuz kullanabiliyor musunuz? Bir de ölçüleri daha büyük 7-8 bin liraya kadar önerebileceğiniz bir model var mı ?
kusura bakmayın geç gördüm mesajınızı. Kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Sadece sd kart yuvasında sıkıntı oldu. kartı yuvaya bir türlü oturtamadım. Biraz zorladım sanırım sd kart yuvanın içine düştü :) pek de ihtiyaç olmuyor usb arayüzüyle bilgisayardan yazdırıyorum.

Geri