Antropi Teach

Kodla Büyü
akıllı tahtaların bir tanesinde program düzgün çalışmıyor. Tahtada işlem yaparken hiç bir işlem görünmüyor masaüstü görünümüne geçip tekrar dönünce yapılan işlemleri gösteriyor böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu programı silip yeniden kurdum sorun yine devam ediyor

bu program hakkında bilgi alabilirmiyim arkadaşlar.okulumuzda ET yok. Okulunda ET bulunan arkadaşlar aktif olarak kullanıyorlar mı? Diğer branştaki arkadaşların ilgisini çekebilrmiyiz?Aktif olarak kullandırabilr miyiz? "Yav hocam ne gerek var her şey internette var. powerpointte hazırlarım herşeyi vb." muhabbetini yapacaklar mı diğer öğretmen arkadaşlar.

arkadaşlar kursta antropi teach ile bir türlü swf dosyasını içe aktar yöntemi ile çalıştıramadık acaba bunu yapabilen var mı? denemediğimiz yöntem kalmadı

arkadaşlar manuel çalışan swf ler çalışmıyor içinde.ekran görüntüsü alarak dışarı bağlantı verin.ama otomatik oynayan swf ler eklenebiliyor.

theArcher' Alıntı:
bu program hakkında bilgi alabilirmiyim arkadaşlar.okulumuzda ET yok. Okulunda ET bulunan arkadaşlar aktif olarak kullanıyorlar mı? Diğer branştaki arkadaşların ilgisini çekebilrmiyiz?Aktif olarak kullandırabilr miyiz? "Yav hocam ne gerek var her şey internette var. powerpointte hazırlarım herşeyi vb." muhabbetini yapacaklar mı diğer öğretmen arkadaşlar.
poerpointle farkı var.powerpointte sunum yaparken bi nesneyi düzenlemek yada üstüne bişey yazmak isterseniz etkileşimli tahtada bunu yapamazsınız ama antropide yaparsınız.evde sunum hazırladınız video ses powwer pointe gömülmez ama antropiye gömülür dersiniz

Lisans konusunda bana yardım lazım. İncelemek için birinci dönem bilgisayarıma kurmuştum. Milli eğitimden, tahta kullanımı eğitimi için geldiler ve bütün öğretmenlerden bir ders saati için sunum istiyorlar. Benim 30 günlük deneme süresi bittiği için program çalışmıyor. Gelen eğitmenler ilçenin FP Koordinatörler durumu belirttiğimde bana bilgisayarına format at dediler. Sizde yardım bekliyorum.

Not gelen eğitmenlerin biri sınıf öğrt. diğeri lise matematik öğretmeniydi, durum bana bir az garip geldi.

Geri