Antropi Teach

Kodla Büyü
Bu programın bağlantısı çalışmıyor. Programı nereden indirebilirim arkadaşlar.
daha önce indiren birisi bana pm den bağlantı atarsa sevinirim.

program gayet guzel bence starboardin pabucu dama atilir. en azindan video pdf vs gibi dosyalari dogrudan kaydedilen dosya icerisinde tutuyor. ama programda ilaveler olacaktir. diye dusunuyorum

ccaaggllaarr' Alıntı:
program gayet guzel bence starboardin pabucu dama atilir. en azindan video pdf vs gibi dosyalari dogrudan kaydedilen dosya icerisinde tutuyor. ama programda ilaveler olacaktir. diye dusunuyorum
Arkadaşlar programı maalesef bulamıyorum. İndirebileceğim bir bağlantı paylaşırsanız sevinirim.

ccaaggllaarr' Alıntı:

Starboard da içerisinde tutuyor.

yataylimit' Alıntı:
ccaaggllaarr' Alıntı:

Starboard da içerisinde tutuyor.

pdfyi falan tutuyor ama videolari malesef yaninizda tasimalisiniz. demek istedigim video idi yani.

arkadaşlar ben ankara da fatih eğitmen semineri aldım.antropi anlatılan ilk grup bizdik.hatta ordaki bt sınıfının bilgisayarlarına antropi yi de kendi ellerimizle kurduk. programı aldım getirdim kendi okulumun bt sınıfı bilgisayarlarına kurdum. şimdi hata veriyor, hiçbiri çalışmadı. anlamadım... :shock:

Antropi Teach programını nasıl edine biliriz. Ben stardboard eğitimi aldım. yeni kurslar hangisine göre verilecek öğretmenlere. Antropi Teach mu yoksa stardboard mu? yoksa biz yeni kursmu alacağız.... :idea: :idea: :idea:

yeni eğitimler antropi üzerinden yapılıyor öğretmenlere de antropi verilecek.. önceden starboard alanlar için ise tekrar bir eğitim düşünülüyormuş uzaktan eğitim yada yüzyüze belli değilmiş.. antropi için indirme adresi http://eogrenim.meb.gov.tr/SitePages/giris.aspx yazılım indirme kısmında bulabilirsiniz..

Vista 32 bitte ben de sürekli hata alıyorum. Farklı uyumluluk modları da denedim ama sonuç aynı. Önerisi olan arkadaş var mı?

Bizde de bir labdaki bilgisayarlarda sorunsuz çalışırken, diğer labdaki bilgisayarların bir kısmında çalışıyor, bir kısmında da hata verip, kapanıyor. Hata oluşan labdaki bilgisayarların hepsi aynı, aynı imajla kurulum yapılmış olmasına rağmen sebebini ve çözümünü bulamadık. Kişisel bilgisayarı olanlar getirip, kursa öyle devam ettiler.

Hocam sorunun sebebi bizde harici ekran kartı yok olan da 256 mb. Aygıt Yöneticisinden ekran kartını devre dışı bırakınca çalışıyor lakin verimli değil.

Arayüz starboarda göre daha güzel, ama starboarddaki kadar özellik yok. Starboardda yaptiğim bazı şeyleri andropide yapamiyorum çünkü ayarı yok.

antropide çizdiğimiz şeklin içini nasıl boya dolduruyoruz beceremedim bir türlü. Fikri olan var mı arkadaşlar.

Geri