Antalya'da Formatörlük Uzatılmayacak

Kodla Büyü
valla bende merak ediyorum gitcem yarın bi bakıcam hangi dersleri vermişler.
Yarın ola hayrola

Arkadaşlar olacak şey belli bizleri koyun gibi güdmek istiyolar. Yok formatör ol olmadı iptal ettik akşam gel okulları hayat yap. Ben söyleceğimi söyledim idareye okulları ben hayat yapmak istemiyorum 12 saat dersim var 2 müzik 1 de rehberlik verdiler. Yapacak bişey yok artık bu saatten sonra. Arkadaşlar bence sizde kurs açmayın akşamları. çünkü biz onların her istediğini yaparsak bize semer vuran çok olur. Lütfen okulları hayat yapmayalım....

Bu işin çözümü zaman alacak gibi görünüyor sayın öğretmen arkadaşlarım. Yapılması gereken herkes bilgisayarlardan elini ayağını çeksin, teknik servislere okullar yüklü miktarlarda bütçeler ayırsın ki bizim önemimiz anlaşılsın. Biz okulumuza sorun yansıtmazsak okul ilçeye, ilçe ile, iller de bakanlığa yansıtmaz. Hoş sayın bakanımız kimi takıo bilmiyorum rte den başka ama. Allah cümlemizi işbilmez yöneticelerden korusun... Gerçi bu da nası duaysa artık, sen çoğunlukla seç başa getir şimdide şikayet et. ben seçmedim şikayet edebilirim yine ama bu ülkedeki düşünemeyen çoğunluk yine seçmeye devam edecek, hiç bir şey değişmeyecek. Bugün tamircilikten yakınıyorduk emin olun yarın çöpçülükten yakınacağız ben yaptım oldu zihniyeti yüzünden. Allah hepimizi korusun....
Not: Biliyorum bu mesajda hiç bir şeyi düzeltmeyecek ama benim içimi kısa bi sürede olsa rahatlatacak... sövmekten içim dışıma çıktı, yarın ne olacağını bilmeden öbür gün için plan yapamıyor insan, insanların hayalleri planları gelecekleriyle oynamak bu kadar kolay olmamalı bence, çünkü bugün bize dokunan yarın döner dolaşır size dokunmaktan öteye gider...

gcanturk' Alıntı:
Arkadaşlar
Bugün itibariyle formatör onaylarımız tekrar yapılmış. Hepimize hayırlı olsun
nerden duydun hocam?yazı falan var mı? ne zamandan itibaren başlıyor görevlendirme?bizw,e herhangi bir bilgi gelmedi.siz nerden duydunuz?

xmet' Alıntı:
gcanturk' Alıntı:
Arkadaşlar
nerden duydun hocam?yazı falan var mı? ne zamandan itibaren başlıyor görevlendirme?bizw,e herhangi bir bilgi gelmedi.siz nerden duydunuz?
hocam merhaba, antalyada mı çalışıyorsun bu sene :)

gcanturk' Alıntı:
Arkadaşlar
Neye göre kime göre, nerede ne zaman.... var mı yazı ya da bunu ispatlayacak gerekçe?

gcanturk hocam yazdıgınız yazıyı dalga gecmek için yazdıysanız bilemem ama buraya bir şeyler yazıpda insanların psikolojisini alt üst etmeyin iyice. dayandırdıgınız bir belge varsa yazınızın altına eklerseniz sevinirim. yazmıssınız görevlendirmeler yapıldı diye cıkıp gitmissiniz forumdan. okadar kişinin ahını almayın sonra. asparagas isede her duydugunuza inanıpta buraya yazmayın derim. bence !!!

Vallahi serkan beyi aradım bana da onaylandigini söyledi yazıyı görmeden inanamam sonuçta antalya burasi

stattlich' Alıntı:
serkan bey il formatoru arkadas mı. hocam belge yok ghavadan konusuyoruz ben duymadım oyle bir sey
evet hocam yazı olmadan olmayacak ama milli eğitim müdürünün onayladığını söyledi yalan söylüyorsa o da onun kişiliği ne yapalım yazı gelirse olacak gelmezse yatmaya devam elden birşey gelmiyor

sende haklısın hocam yazı gelmezse yatısa devam. bizim okul 9 saat idari görev vercez sana dedi. bende sesimi cıkarmadım. cunku gel dedikleri gun okula gitmicem. sorarlarsa niye gelemdin diye hanide benim resmi yazım deyivericem :D :D

stattlich' Alıntı:
sende haklısın hocam yazı gelmezse yatısa devam. bizim okul 9 saat idari görev vercez sana dedi. bende sesimi cıkarmadım. cunku gel dedikleri gun okula gitmicem. sorarlarsa niye gelemdin diye hanide benim resmi yazım deyivericem :D :D
aynen hocam dediğin gibi resmi yazı varsa görev yapılır bugün müdür bey yakaladı beni hocam web sayfası değişmemiş dedi bizim öğrenciler bilgi yarışmasında birinci oldular onun reklamını yapmak istiyor ben degörev iptal hocam dedim kendisi bana nerdeyse yalvaracak gibi oldu durumunuzu anlıyorum ama bizim elden birşey gelmiyor gereken yerlere söyledik dedi babam yaşında adam bende acelesi yok müdürüm boş vaktim olursa bakalım bii dedim. yatmaktan boş vakit bulamıyoruz malum :idea: :idea:

AYNEN YATA YATA BASKALARINA HİÇ VAKTİM YOK DEDİM. SORDU OGRETMENİN BİR YAPABİLİRMİYİZ SU İŞİ DİYE .YOK HOCAM HİÇ VAKTİM YOK DEDİM. NASIL VAKTİN OLMAZ DERSİN YOKKİ ADAM GİBİ DEYİNCE. HOCAM YATMAKTAN HİÇ VAKTİM KALMIYOR KUSURA BAKMA DİYİP TERSLEDİM :D

stattlich' Alıntı:
AYNEN YATA YATA BASKALARINA HİÇ VAKTİM YOK DEDİM. SORDU OGRETMENİN BİR YAPABİLİRMİYİZ SU İŞİ DİYE .YOK HOCAM HİÇ VAKTİM YOK DEDİM. NASIL VAKTİN OLMAZ DERSİN YOKKİ ADAM GİBİ DEYİNCE. HOCAM YATMAKTAN HİÇ VAKTİM KALMIYOR KUSURA BAKMA DİYİP TERSLEDİM :D
:++: :++: :++:

Bir yere gittiğim yok arkadaşlar.
Öğretmen arkadaşımın Antalya MEM den aldığı haberi paylaştım sizlerle.
Asparagas çıkacağını sanmam. Çıkarsa iki elim yakasında olur.

gcanturk' Alıntı:
Bir yere gittiğim yok arkadaşlar.
Öğretmen arkadaşımın Antalya MEM den aldığı haberi paylaştım sizlerle.
Asparagas çıkacağını sanmam. Çıkarsa iki elim yakasında olur.

hocam sizi suçlamak amacıyla soylemiyorum yanlıs anlasılmasından korkarım. umarım ki dogrudur ki magdur olan arkadaslarımızı bir nebze de olsa rahatlatır. ha benim fikrim formatorlukte olmasın adam gibi bir seyler yapılsın önümüzü görebilmemiz acısından. ya ünvanımızı bilelim yada ne olacagımızı doğru değil mi ?

Önemli değil hocam
bende aldığım haberi sıcağı sıcağı sizlerle paylaşıp müjde vermek istedim ama sizlerde haklısınız tabi, öyle kötü bir süreç yaşıyoruz ki herkesin morali bozuk. ben 2002 de göreve başladım. o seneden buyana branşımız ve özlük haklarımız sürekli geriye gitmekte.
Dediğim gibi asparagas çıkacağını sanmıyorum.

İl Eğitici Formatör arkadaşlardan birini aradım.Görevlendirmelerin Milli Eğitim Müdürünün önünde olduğunu ama ne zaman imzalayacağını bilmediğini söyledi.

Hasanucar' Alıntı:
İl Eğitici Formatör arkadaşlardan birini aradım.Görevlendirmelerin Milli Eğitim Müdürünün önünde olduğunu ama ne zaman imzalayacağını bilmediğini söyledi.

biri imzalamıs diyor biri ne zaman imzalanacagını bilmiyoruz diyor. :++: :++: :puhaha: :puhaha:

hafta içi 3 gün okula gittim. . 10:00 ile 14:30 arası. perşembe cumada gitmedim okula haberde vermedim aradılar cevapta vermedim. bundan sonra s..me kadar. formatörlükte gelse artık umursamıyorurm. zaten seneye ikili öğretime geçip sabah derse girip en geç 12 de okuldan çıkcam. 3 5 kuruş ekders için teknik eleman muamelesi görüyoz. okulda öğretmen olarak görülmüyoz. umrumda değil artık bundan sonra eğitimm...

Geri