Antalya Manavgat Fatih Alt Yapı Semineri

Kodla Büyü

susudes

Aktif Üye
Arkadaşlar 17 Aralık'ta Antalya'da yapılacak olan bu seminere katılacak olan var mı? Resen alınmışım.

bu seminere sadece bt rehber öğretmenleri mi katılıyor, bt rehber öğretmeni olmayan bir bilgisayar öğretmenin resen alınma ihtimali var mı?

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
bu seminere sadece bt rehber öğretmenleri mi katılıyor, bt rehber öğretmeni olmayan bir bilgisayar öğretmenin resen alınma ihtimali var mı?

Hocam bildiğim kadari ile; il koordinatorleri basta olmak uzere, egitici formator arkadaslar ve bazi illerde fatih egitmeni arkadaslar gidiyor

caylakcekirge' Alıntı:
Hocam bildiğim kadari ile; il koordinatorleri basta olmak uzere, egitici formator arkadaslar ve bazi illerde fatih egitmeni arkadaslar gidiyor
sağol hocam, kurtulduk o zaman :)

+1
Aceba altyapıyla ilgili yeni bir şeyler mi var yoksa daha önceki muayene kabul işlemleri sunusundakileri mi anlatacaklar?

kursun süresine bakılırsa cokta teknik bilgilerin olmayıp kablolamaların ve cihaz yerleşimlerinin kontrolünün anlatılacağı bir kursa benziyor.

bende başvurmuştum ama reddedildi.çünkü il koordinatörlerinin verdiği isimleri resen alıyorlar.

uçak biletlerini aldım...
16 aralık 20 aralık gidiş dönüş...
1 gün de orda takılırız artık...400 kişilik eğitim iyiymiş valla kaybolmasak bari :)

bende geliyorum mail gelmiş 16 aralıkta giriş yapmalıymışız. manavgat otogarından servisle alacaklarmış.

brvysl' Alıntı:
bende geliyorum mail gelmiş 16 aralıkta giriş yapmalıymışız. manavgat otogarından servisle alacaklarmış.

antalya havaalından alsalarmış ya o nasıl olacak?
antalyadan direk manavgat otogarına mı gideceğiz?
hem saat kaçta ne zaman?

Konaklama yerine 16 sında giriş yapılacak ve 19 u öğleden sonra çıkış yapılacak. Konaklama (sabah, öğle, akşam yemekleri dahil) için girişte 3 günlük ödeme yapılacak. Ekteki mutemetlik dilekçesi doldurulup otele giriş sırasında teslim edilecek. Konaklama, yolluk ve yevmiyeler daha sonra Mebbis üzerinden IBAN hesabınıza yatırılacak. Manavgat otogarından otelin servisleri ile ulaşım sağlanacak. Manavgat otogarına kadar gitmişken yolluk için rayiç bedelini hesaplatmayı ve almayı ihmal etmeyin.

Ekli dosyalar

• MutemetlikDilekcesi.rar
    10.8 KB · Görüntüleme: 61
susudes' Alıntı:
Arkadaşlar 17 Aralık'ta Antalya'da yapılacak olan bu seminere katılacak olan var mı? Resen alınmışım.
Valla benide resen almışlar. ildeki eğitici arkadaş beni aradı katılırmısın dedi. bende yalovadaysa giderim dedim. oda yalovada dedi. ok dedik çıktı antalya. valla 1_2 gün rapor alı gitmicem heralde.

suckan10' Alıntı:
susudes' Alıntı:
Valla benide resen almışlar. ildeki eğitici arkadaş beni aradı katılırmısın dedi. bende yalovadaysa giderim dedim. oda yalovada dedi. ok dedik çıktı antalya. valla 1_2 gün rapor alı gitmicem heralde.

:) hocam aynen bende Yalova'da eğitim varsa giderim dedim. Erzurum'da var dediler iyi bari dedim yakın diye, pat diye Antalya çıktı... Gideceğim büyük ihtimal.

susudes' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
susudes' Alıntı:

:) hocam aynen bende Yalova'da eğitim varsa giderim dedim. Erzurum'da var dediler iyi bari dedim yakın diye, pat diye Antalya çıktı... Gideceğim büyük ihtimal.

hocam sen yalovada varsa giderim dedin ama erzurum var dediler, sende yakın diye oki dedin. erzuruma yakın dedin, yalovayı istersin ama antalya uzak? :? kuzum sen nerdesin?

suckan10' Alıntı:
susudes' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
hocam sen yalovada varsa giderim dedin ama erzurum var dediler, sende yakın diye oki dedin. erzuruma yakın dedin, yalovayı istersin ama antalya uzak? :? kuzum sen nerdesin?

:):) karıştı dimi biraz. Yalova'yı istedim çünkü ordan bir kaç gün de olsa İstanbul yaparım diye düşündüm hem bir de medeniyet görürüm diye :D Erzurum'a evt dedim çünkü Ardahan'dayım... :)

Geri