Antalya Manavgat Fatih Alt Yapı Semineri

Kodla Büyü
seminere gidecek arkadaşlardan ricam bu bt rehberliği ile ilgili sorunlardan bahsedebilirlermi.30 saat sıkıntısını nasıl çözülebileceği ve bu yönde ne yapılması gerektiği konusunda.zaten tüm eğiticilerde orada olacağından bence sorunun tam değinme yeri diye düşünüyorum

trueandfalse' Alıntı:
seminere gidecek arkadaşlardan ricam bu bt rehberliği ile ilgili sorunlardan bahsedebilirlermi.30 saat sıkıntısını nasıl çözülebileceği ve bu yönde ne yapılması gerektiği konusunda.zaten tüm eğiticilerde orada olacağından bence sorunun tam değinme yeri diye düşünüyorum

onu rize'de yaptık sonuç çıkmadı...bizim işi kökten talim terbiye çözer ordakilerle alakası yok hocam

trueandfalse' Alıntı:
Hocam çok özür diliyorum ama alakalı olacağını sanmıyorum Telekom yetkilileri yada YEGİTEK alt yapı sorumluları orada olacak bildiğim kadarıyla görevlendirmelerle ilgilenen birimden gelen yok ama gelirlerse orada yada boş zamanlarda konuşulacak iki çift laf olur elbette.

susudes' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
susudes' Alıntı:
suckan10' Alıntı:
hocam sen yalovada varsa giderim dedin ama erzurum var dediler, sende yakın diye oki dedin. erzuruma yakın dedin, yalovayı istersin ama antalya uzak? :? kuzum sen nerdesin?

:):) karıştı dimi biraz. Yalova'yı istedim çünkü ordan bir kaç gün de olsa İstanbul yaparım diye düşündüm hem bir de medeniyet görürüm diye :D Erzurum'a evt dedim çünkü Ardahan'dayım... :)
Şimdi oldu. yalovayada bekleriz.

Geri