antalya es durumu

Kodla Büyü
güzel yer hocam, plaj ayağının altında :D hayırlı olsun şimdiden, o puana gelir muhtemelen

Merhabalar umarım Konyaaltı açılır tercihiniz gelir hocam :)
siz araştırmışsınızdır belki şubat ayı özür atamasında il mem 82 boş kontenjan vermiş min. puanlarda 18 yerleşen var diğerleri boş mu kaldı acaba yoksa bakanlık mı atamadı tam anlayadım. Lakin Kepez'de de boşluklar varmış düşük puanla gelebilmek mümkün mü acaba :shock:

Antalya milli eğitim yazıklar olsun sana .... özellikle baktım istege bağlı il içinde bir suru okul açmışlar ve o okullar dolmamış normu boş ama adamlar ınatla 3 donemdır eş durumuna açmıyorlar bu işlerin başındaki adamın bir garazi var eş durumuna ama kime nereye şikayet edicez bunları .... sinirimden kuduruyorum..... kaldık kepezdeki okullara :( onlarda en bela yerlerde.....

paladin13' Alıntı:
Antalya milli eğitim yazıklar olsun sana .... özellikle baktım istege bağlı il içinde bir suru okul açmışlar ve o okullar dolmamış normu boş ama adamlar ınatla 3 donemdır eş durumuna açmıyorlar bu işlerin başındaki adamın bir garazi var eş durumuna ama kime nereye şikayet edicez bunları .... sinirimden kuduruyorum..... kaldık kepezdeki okullara :( onlarda en bela yerlerde.....
Hocam kac puaniniz varr

124 puanım var. Siz il dışından mı il içinden mi başvuruyorsunuz ? Çağlayan , nebi güney , varsak şelale gözüme takılanlar ilk sıralar için

öncelik il içine veya il dışına diye bir kural yok puan üstünlüğüne bakıyorlar. emekevlere gelınce kepezdekı okullar nerdeyse hep kopya birbirinin kepez okuldan cok okulun evinize olan uzaklığını düşünün ... buranın ınanılmaz bır sıcağı var ve o sıcakta ınanın otobus veya ozel araba bıle cekılmıyor.... eve en yakın okul bence en ıyı okuldur.. bu arada buraya yazmayan ama il içine başvuran 8-9 kişi var bilgisayarda puanları ne ve nereye istiyorlar meçhul :(

Hocam siz suan hangi ilcedesiniz bizim ev konyaaltinda ama ordada sifir kontenjan nasil biseydir bu koskoca ilce ve hic acik okul yok

Geçen sene yüksek lisans tezim için okulları gezmiştim ve gerçekten de konyaaltı ve muratpaşa ilçelerinin birçoğu doluydu. Ve her il içi tayinde de bu ilçelere kaymalar oluyor. Kepez gerçekten zor bir bölge çok içerde olmayan okulları seçmeye çalısın bence. Umarım istediğiniz gibi olur

Haksızlığı desteklemek istemem ama Konyaaltı'nda açılması şaşırtırdı beni Muratpaşa'da açılanlara bile şaşırıyorum.
Ki Ergenekon Ortaokulu'nu en merkezi ilçede diye namını bilmeden seçenler olacaktır, şahsi düşüncem pişman olacaklar. Muratpaşa olmasına rağmen eski sanayi civarında, küfür,kabadayılık,kavga her türlü sıkıntı var çocuklarda.
İhtiyaç mevzusunda, bu sene Muratpaşa'nında göbeğinde 3 okulda ücretli çalıştım. İhtiyaç çok ama 3 katı para verip ne atama yapıyorlar ne de kolay kolay norm açıyorlar.Bu okullar gene ücretliden öğretmen çalıştıracaklar.
Çağlayan Lisesi'nde ders sayısı ne olur bilemiyorum ama merkezi yer bunun benzeri yerler mantıklı olacaktır sanırım. Gönlünüzce olsun.

hocam demirgül aman derim... tüm okullardaki problemli tipler nakille oraya yollanıyor. Ünsan hakkında bir bilgim yok. Kazım şanöz muratpaşa yazsada gazi bulv. dibinde yani aslında kepez sayılır..... nebi güney imam hatip sıfır bina ve para bu okullara akıyor ulaşımı kolay yerde... şahsen ben yazmıcam okul türü sebebiyle ama isteyen tercih edebilir...bunların dışında varsa merak ettiğiniz bildiğim kadarı ile cevaplayım..... not: varsak şelela ve varsak uzakta olsa ulaşımı kolay tek otobüs ben yazıcam ( meydan aktarma merkezinden direk otobüs var ) bu arada memurlar.net tercih robotunda 2 kişi var biri 160 diğeri 126 puandı sanırım ve merkez istiyorlar :(

paladin13' Alıntı:
hocam demirgül aman derim... tüm okullardaki problemli tipler nakille oraya yollanıyor. Ünsan hakkında bir bilgim yok. Kazım şanöz muratpaşa yazsada gazi bulv. dibinde yani aslında kepez sayılır..... nebi güney imam hatip sıfır bina ve para bu okullara akıyor ulaşımı kolay yerde... şahsen ben yazmıcam okul türü sebebiyle ama isteyen tercih edebilir...bunların dışında varsa merak ettiğiniz bildiğim kadarı ile cevaplayım..... not: varsak şelela ve varsak uzakta olsa ulaşımı kolay tek otobüs ben yazıcam ( meydan aktarma merkezinden direk otobüs var ) bu arada memurlar.net tercih robotunda 2 kişi var biri 160 diğeri 12 puandı sanırım ve merkez istiyorlar :(
Faruk tugayoglu ve emekevler nasil aslanlar var bide ama orasi bana cok uzak imamhatip bende istemiyorum caglayan lisesivar bide biraz problemli ama yazmakta kararsizim
Hocam sizin puan kac

Karar veremedim ki halen ; pazartesi sabah son kararımı verip kaydette basıcam....( son güne bırakmak riskli )
kesinleşenler..... vasak şelale ve varsak ortaokulu ( sonlarda garanti olsun diye yazıcam ) .... ortalarda ve ilerde emekevler , süleyman demirel , aslanlar....
1. tercihim çağlayan anadolu lisesi..... ( okul dev gibi akşam 18.30 kadar ders varmış :( pek istemiyom ama ..... tranway üzerindeymiş )

Çağlayan'ı bölsek 3-4 okul rahat çıkar çoğu hoca birbirini tanımıyor bile :) yeri gayet merkezi her türlü ulaşım sağlarsınız.

Arkadaşlar 2.aşama başvuruyu sadece okul müdürümü onaylıycak ? ilçe ve il onay bölümü yok benim ekranda.

Geri