Antalya 2.dönem yeni BTR görevlendirmesi yok

Kodla Büyü
Ortaokullara da mutlaka görevlendirme olmalıydı çünkü merkezi hizmetiçi eğitime başvuruyoruz bakanlık BTRehber öğretmenleri öncelikli diye reddediyor.biz fatih projesi akıllı tahta kullanımı kurslarına katılamıyoruz..Her ilde bt öğretmenleri artık bu projeyle ilgili eğitime alınıyor,bizde daha bişey yok..

ne zaman görevlendirmeler yapılacak yada yazı ne zman olurda cıkıcak bi bilen varmı. hep muallaktayız dersimiz yok okulda. okula gidelim mi kalalım mı?

bakanlık yazısında görevlendirmeler için mahal vermeden yazıyor.Bunun anlamı bizim okul açılınca hemen göreve başlamamız gerekir.Burada hata kimde ... dava açılsa bizim bu paraları kim ödüyecek acaba.valimi, milli eğitim müdürümü,sorumlu şube müdürümü...... kim???? bu işle kim ilgileniyorsa durumu ona anlatıp bu işi ciddiye almasını sağlayalım.gelin işimizi zamanında yapalım.kimsenin parası cebinden çıkmasın...

İlk dönem gelen yazıda görev yapan bt rehber öğretmenlerin birşey yapmasına gerek yok yazıyordu. Bu durumda göreve devam etmek isteyen bt rehber öğretmenlerin görevi otomatik olarak başlamış olması gerekir.

herhalde ilk dönem yapan arkadaşların görevlendirmeleri yapılmış.bize gelen birşey yok.

saltan' Alıntı:
herhalde ilk dönem yapan arkadaşların görevlendirmeleri yapılmış.bize gelen birşey yok.
Hocam şimdi kim uğraşacak excel tablosunda bir iki satır açıp isim ekleyecekler..Bizden ilk dönem ek başvuru istediler boş kalanlar için ama bir sonuç çıkmadı.

görevlendirmeler yapıldı mı resmi yazı varsa ekleyebilirmisiniz ben yurtdışındaydım okulun mailine de gelen bişey yok

tcoalngsau' Alıntı:
yapıldı Serkan hocam okullara da yazı geldi.
Bu başlığın açılma sebebi ; eski görevlendirmelerin uzatılması değil, ek görevlendirme yapılmayacağı ile ilgiliydi.Bizden açık olan okullar için ilk dönem 2.başvuru istediler,gönderdik, bir sonuç çıkmadı..Umudumuzda kalmadı zaten..

Geri