Antalya 2.dönem yeni BTR görevlendirmesi yok

Kodla Büyü

saltan

Site Gezgini
arkadaşlar biraz önce il formatörüyle görüştüm.
2.dönem için yeni BTR görevlendirmesi başvurusu alınmayacakmış.
atama bürosu ilk dönem görevlendirmelerinin devam etmesini istemiş.

Yav şunu baştan söylesene hocam. Sanki hiç yapılmayacakmış gibi yazmışsın. Ödüm koptu... :cry:
Ders yok, Ek ders de olmasa hapı yuttuk... :eek:

valla hocam bizim ikiside yok zaten.
ne ders ne ek ders.
ilk dönem 1.madde yüzünden görevlendirmemiz olmadı.
şimdide yeni başvuru almayacaklarmış.
bu dönem de yok

bu nasıl iş ya, dün arkadaşımla konuştum Muğla da da aynı uygulama olmuş 1. dönemin başında (sadece liselere) sonra meb yazı gönderiyo muğla milli eğitime bütün okullara ilköğretimlerde dahil görevlendirme yapılacak diye. Arkadaşlar birlik olup mahkemeye başvuralım rızkımızla oynuyolar böyle sorumsuzluk mu olur.. benim ilçemde fatih projesi olan 1 tane lise var, ilçe de 7 tane bilişim öğrt var e benim ilçemde fatih kapsamındaki lise dolmuş oluyo buna rağmen bana ilköğretimde görev vermiyosun

bu dönem muhabbetine çalıştık, 2.dönem de kuru maaşa talim desenize...

Bundan sonra yaparlarsa da ben istemeyeceğim artık. İş inada binecek :x

görevlendirmeler olacak canınızı sıkmayın.
elimde sağlam deliller var. öyle muşlu mışlı cümlelere itibat etmeyiniz

İlçelerde haala boş lise var btr öğretmeni olmayan..Amaç üzümü yemek değil bağcıkla uğraşıp duruluyor..Birçok il; ilkokul,ortaokul,liselere görevlendirme yaptı,ek birdaha başvuru alıyor..biz nelerle uğraşıyoruz.

Hocam yazıda yeni başvuru ile ilgili bilgi yok sadece yenileme istemeyen ve görev yeri değişenler diyor. Sanırım yattı bu iş...

muratbedel' Alıntı:
hocam eklediğiniz yazıda btr istemeyen veya yer değiştirenler diyor..yani yeni başvuru almayacakları bu yazıdada belli.

zibula' Alıntı:
muratbedel' Alıntı:
hocam eklediğiniz yazıda btr istemeyen veya yer değiştirenler diyor..yani yeni başvuru almayacakları bu yazıdada belli.

2.dönem görevlendirmeleri aynen uzatıcak yorumu çıkıyor, haklısınız. yeni başvuru veya benzer yazılar elime geçerse sizlerle paylaşırım

dün il formatörü Serkan hocamla görüştüm telefonda, atamanın yeni görevlendirme yapmamak için israr ettiğini söyledi

ben bugün sendikamla görüşecem işin hukuki boyutlarını, hakkımızı aramadıkça tepemize bindiler, önce derslerimizi aldılar şimdide görevlendirmelerimizi yapmıyorlar yok arkadaş böyle bir haksızlık

Bn anlamıyorum arkadaş bu İl milli eğitimler nasıl kafalarına göre iş yapıyorlar ya.yeni başvuru almaları gerekir.Ayrıca kafalarına göre 1. dönemdeki görevlendirmeleri uzatamazlar tekrar başvuru almaları gerekir.Hep hukuksuz hep hukuksuz

yazı açık ve net görevlendirmeler yapılacak yazıyor.daha ne yazsın arkadaşlar.görevlendirme istemeyenler (giriş-çıkış saatlerinden memnun olmayanlar,yapılacak işleri angarya görenler,memnuniyetsizler vs.) dilekçe versin yazmışlar.daha ne

saltan' Alıntı:
arkadaşlar biraz önce il formatörüyle görüştüm.
2.dönem için yeni BTR görevlendirmesi başvurusu alınmayacakmış.
atama bürosu ilk dönem görevlendirmelerinin devam etmesini istemiş.

gecen bir kaç hafta once okula yazı geldi maaş karsılığını dolduramayan öğretmenlerin i,htiyac olan okullarda btr görevlendirilmesi yapılması hususunda btr istemiyorum basvurmadım birinci dönem 11 saat dersim 3 gun okulum var inş bu yazıya dayanarak görevlendirilme yapmazlar dediğiniz dogrudur.

xmet' Alıntı:
yazı açık ve net görevlendirmeler yapılacak yazıyor.daha ne yazsın arkadaşlar.görevlendirme istemeyenler (giriş-çıkış saatlerinden memnun olmayanlar,yapılacak işleri angarya görenler,memnuniyetsizler vs.) dilekçe versin yazmışlar.daha ne
hocam olan görevlendirmeler yenilenecek.
yeni başvuru yok.
ilk dönem sadece liselere görevlendirme yapıldı 1.madde yüzünden.

xmet' Alıntı:
yeni görevlendirme neden yapılmıyor sayın hocam, benim ilçemde tek lise var fatih kapsamında ona da 1 arkadaşımız görevlendirildi, geriye kalanların neden görevlendirmesi yapılmıyor,ha ilçe dışına Antalya'nın istediğiniz biryerindeki liseyi seçebilirsiniz deseler ve bizde keyfi olarak seçmesek anlayacağım ama bana hem sadece kendi ilçende seçiceksin diyor ee benim ilçemde tek lise var o da doldu neden benim görevlendirmemi yapmıyosun ilçe içindeki başka bir okula

xmet' Alıntı:

Hocam sorun şu:
Görevlendirmesi yapılmayanlar görevlendirme isteyemeyecek.
Antalya MEM kafasına göre takılmayı ne zaman bırakacak.

memoras' Alıntı:
ben bugün sendikamla görüşecem işin hukuki boyutlarını, hakkımızı aramadıkça tepemize bindiler, önce derslerimizi aldılar şimdide görevlendirmelerimizi yapmıyorlar yok arkadaş böyle bir haksızlık
hocam sendika ne diyor bu konuda? Bilgilendirirseniz sevinirim..

düştüğümüz şu duruma bak yaw..oof offff.

Hocam sendika başkanı Bünyamin Bey'le görüştüm telefonda, meb in yazısını faxla dedi gönderdim bikaç gün sonra tekrar görüşecem

2.dönem görevlendirme isteyen arkadaşların da eklenerek yeni görevlendirmeler belirlense daha iyi olurdu ama öyle olsa antalyanın bu işi yapması gene 1 ayı bulurdu ve bizim görevlendirmeler martta başlardı :) devam edenler için iyi, yeni başlamak isteyenler için kötü bir uygulama oldu :(

memoras' Alıntı:
Hocam sendika başkanı Bünyamin Bey'le görüştüm telefonda, meb in yazısını faxla dedi gönderdim bikaç gün sonra tekrar görüşecem
Görüştünüz mü hocam?

Geri