(anket)parasını en çok hak eden laptop markası

Kodla Büyü
yildiray75' Alıntı:
gokhan_keskin55' Alıntı:
adnan54' Alıntı:
5 yıldır Casper kullanıyordum. Lenovaya geçtim. Bence Casper Lonovadan kasa ve sağlamlık açısından çok daha iyi. Toshiba, asus da kullandım. Fazla para vermeye gerek yok. Bence parasını en çok hak eden casper.l

Bir gün anakartın bozulduğunda anlarsın...çevremde casper kullanan 5 kişinin anakartı bozuldu ve paraları çöp oldu... Casper dan uzak durmak lazım
ben toshiba kullanıyorum memnunum ama Asus daha iyi .....
casper markasının geçmişini biliyorum. arkadaşım kendi akrabası casper satıyodu gitti ondan aldı sonra çok pişman olmuştu hem pahalıydı hemde ufak bir sıkıntı çıkmıştı teknik molarak gitti bilgisayar bi daha 2 ay sonra geldi :D. arkadaşım en son akrabasının masasının üstüne koydu bilgisayarı çıktı gitti.

Bu tarz örnekler tüm markalar için verilebilir. Bana göre aynı özellikte toshiba veya monstere 2.500 verip 7,8 sene kullanmaktansa 1500 TL verip casper alırım. 4,5 sene sonra aradaki fark ile değiştirir sıfır bir casper daha alırım.
Tercih meselesi.

bu anketi yapmamın amacı bilgisayar alacak arkadaşlara yardımcı olmak, fikir vermek. en iyi laptopu aramıyoruz arkadaşlar. belki en iyi marka monster olabilir. bizim camiamızda satın alanların veya alınmak için yardımına başvuranların ayırdıkları bütçeler genelde 2000 tl nin altında kalıyor. ama monsterler bildiğim kadarıyla 2500-3000 tl den başlıyorlar aynı şekilde mac bilgisayarlar da.

Laserjet28' Alıntı:
Kesinlikle Lenovo Diyorum ; Çevremdekilere , okula , öğrencilerime , arkadaşlarıma ve bir çok insana 35-40 tane lenovo aldım hiçbir sorun yaşamadım.Kasa tasarımı , ergonomi , garanti şartları mükemmel seviyede.

+1

Geri