Ankaraya il disi isteyecekler?

Kodla Büyü
Bende Ankara'lıyım. Pek ailemin yanında yaşamayı düşünmüyorum ama yazacak olursam Mamak, Pursaklar, Akyurt, Çubuk yazarım. Puan 115 TEF.

İnşallah herkes şu an ki durumundan daha rahat edeceği yerlere tayin olur, eski yerini aramaz. 8)

bala kesikköprü ortaokuluna ulaşan var mı? beypazarı kırbaşı ortaokuluna yada ankara dan gidiş geliş yapılır mı buralara.

evrim0626' Alıntı:
bala kesikköprü ortaokuluna ulaşan var mı? beypazarı kırbaşı ortaokuluna yada ankara dan gidiş geliş yapılır mı buralara.

ankara değil oralar :D Balalı olan varsa kızmasın ama Bala'nın adı ilçe kendisi köyden hallice, Bala 1 saat Ankara'ya Kesikköprü çok daha uzak, geliş gidiş yapamazsın, yolda çürürsün benden söylemesi...

hocam uzak olduğunu biliyorum bende ankaralıyım ama ankara merkez açılmadı ve puan biriktirebileceğim bir yerde değilim maalesef beklesemde değişecek bişi yok. bana sadece ulaşımı olsun yol çok önemli değil ne yapalım uykuyu yolda alırız. servis varmı gidiş geliş yada gidiş geliş yapan var mı?

evrim0626' Alıntı:
hocam uzak olduğunu biliyorum bende ankaralıyım ama ankara merkez açılmadı ve puan biriktirebileceğim bir yerde değilim maalesef beklesemde değişecek bişi yok. bana sadece ulaşımı olsun yol çok önemli değil ne yapalım uykuyu yolda alırız. servis varmı gidiş geliş yada gidiş geliş yapan var mı?

Servis olarak bilmemde Bala'ya saat başı otobüs var diye biliyorum, Ankamall önünden konya yolu üzerinden. Ama kesikköprüye var mıdır bilmiyorum. Gölbaşında oturursan belki çekilir. Bence Beypazarına git, orada otur, iliçinden bakarsın işine 3 sene sonra...

Arkadaşlar 141 Puanla Tercihlerim...

Ekli dosyalar

• tercih.jpg
    tercih.jpg
    35.1 KB · Görüntüleme: 387
Arkadaşlar tercih yaptıktan sonraki işlemler nelerdir. Onay işlemi falan nasıl yapıyoruz.

Basvuruyu kaydedip idareye haber veriyoruz onlar onayliyor ve ciktu aliyorlar sizde imzaliyorsunuz ciktiyu
ciktiyi, arkadaslar puan ve tercih paylasimi yaparsa iyi olur onumuzu gormek acisindan

Teşekkürler hocam. Puan 124 Ankara merkeze en yakın yerleri sırayla yazdım. 16 tercih yaptım son iki tanesi kırıkkale merkez

Evet hocam böte. İki tane de lise yazdım Çubuktaki Anadolu Liselerini. Hayırlı olsun hocam size de güzel bir yer çıkar inşallah. Siz nereleri yazmayı düşünüyorsunuz.

81 puan ile ankara polatlı ticaret meslek lisesini yazdım ve onaylattım bugun herkesin hakkında hayırlısı yazan arkadaşlar varsa ilk sıraya söylerlerse sevinirim boşuna beklemeyelim 1 hafta

bende az önce yaptım

puanım 224 böte

1.osmangazi
2.saray imam hatip
3.çubuk anadolu öğretmen
4.çubuk anadolu

drejog' Alıntı:
Evet hocam böte. İki tane de lise yazdım Çubuktaki Anadolu Liselerini. Hayırlı olsun hocam size de güzel bir yer çıkar inşallah. Siz nereleri yazmayı düşünüyorsunuz.
Tesekkurler hocam 15 tercih yaptim yakin ilceler haymana ve polatli merkezleride ekledim

ben de 116(bote) puanla bir kaç saate pursaklar ve altındağ ı yazacağım. ölü tercih gibi görünüyor hayırlısı..

anatolia' Alıntı:
ben de 116(bote) puanla bir kaç saate pursaklar ve altındağ ı yazacağım. ölü tercih gibi görünüyor hayırlısı..
Hayirlisi Allah herkesin gonlune gore versin hocam tercih saati bitince daha saglikli paylasimlar olur insallah

arkadas benım puan 115 ti.. hesaplamalarıma gore tercih doneminde 120 olması gerekiyordu.. şimdi bakıyorum mebbisten tercih sayfamda puanım 112 nasıl oluyor bu...

merhaba arkadaşlar 75 puan böte

sıra bana gelmez ama yinede tercih yapmak istedim

1kazan imam hatip
2pursaklar saray imam hatip
3polatlı imkb
4polatlı 13 eylül

114(esef) puanla pursaklar akyurt mamak polatlı ve çubuk yazdım. Gelme ihtimali düşük ama hakkımızda hayırlısı

Geri