ANKARA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
"eleman" :D :D :D bu ifadeyi özlemişim. hey gidi günler hey....
ben de Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE) 2007 mezunuyum[/quote]

bende özlemişim ya elemanları :D

eleman sana bi uçarım , görürsün
eleman numaran kaçtı..
eleman kendine bi eksi atıver..
ve daha neler neler
efsane..

Karabük üniversitesinde şimdi,
Facebook taki Bahanın elemanları grubunda yazıyordu sanırım oradaki görevi :) arada gruba bişeyler yazıyor kendisi :)

2005 mezunuyum Yıldıray yapakçı. sitede sınıftan arkadaşları görmek sevindirici :++: way be zaman su gibi akıp geçiyo yaw ... 4 yıl tekirdağ bu sene de nevşehirde yim.
evt geçen gittim baha yoktu way be ELEMANI kaybettik :puhaha:
Hafize hocayı da takdir ediyom ne zaman gitsem hatırlıyo anında hoş sohbet..
Nurettin hocayı da ne zaman görsem adam hatırlıyo çeviriyo kafayı direk :puhaha:
Mezun olmasamıydık napsaydık :)

Baya geç oldu ama ben yeni gördüm başlığı. :) BÖTE 2005 mezunuyum.Aksaray'da görev yapıyorum. Bütün herkese slm :D
Nihal

nazifeeeee meraba yav.
artık forumlarda görüyoruz birbirimizi :mrgreen:
grup arkadaşım benim.
bil bakalım bn hangisiyim?

A.Ü. Eğitim Bilimleri Fak. BÖTE-2002 mezunuyum
ah zaman ah, ne kadarda çabuk geçiyor böyle, daha dün gibi sanki 1998 yılı, bize okulu tanıtmaları, bölümün yeni olmasından dolayı hocalarımızın da bizler gibi heyecanlı olması, ilk gün kantinden gelen tost kokusu, Fafize Hocanın her zaman bizlere 'anne şevkati' ile yardımcı olmaya çalışması, bizim 'öğrenci nankörlüğümüz'...

anne sefkati mi :D algıda gecicilik yasamısınız siz o ara tanıdıgım en soguk kadındır o ıyyyyyy

2007 Ankara Üniversitesi BÖTE mezunuyum. 2006 Bölüm&Fakülte Temsilcisi, Üniversite Eğitim Sorumlusu.. İlk atama Van, Eş durumu Kocaeli Darıca.

framus1 ben de ankaradayım. 2 üst sınıfımmışsın funda vardı 2005lilerden arkadaşım

ne güzel günlerdi o günler... değerini bilememişiz :) 2005 mezunuyuz, 5 yıl oldu mezun olalı. dile kolay..şimdi sınıf arkadaşlarımızı burda görmek çok hoş oluyor.
ben kimmiyim? 2005 mezunları bilir nerdeyse bütün derslerin notlarını benden almıştır sınıfın yarısı. şimdiki aklım olsaydı satardım notlarımı :p :lol: :lol: iyiki de dinlemişim dersleri, iyi ki de arkadaşlarımla paylaşmışım notlarımı, iyi ki Ankara Üniversitesi 2005 mezunu olmuşum. arkadaşlarım hepinizi çok özledim. o zamanlar en çok zıtlaştıklarımı bile... türkiyenin her yerindeki tüm aü böte 2005 mezunlarına slmlar

2005 yılı mezunlarını tek geçiyorum . Kayıt için sıraya girdiğim günü hatırlıyom offf beeeeee ahhh zaman ahh şimdi o sırada tekrar olmayı istiyorumm :)

beni umutmazsın yıldıray o zaman. 2005 mezunu ertuğrul. herkese slmlar. demedende geçemedim baha tam bir gerisi herkes biliyo:)

Ben 2005 Ankara BOTE mezunuyum. çok arıyorum, çok özlüyorum o yılları. Baha hocaya laf yok. bilgisayar adına bir şey öğrenebildiysem ondan öğrendim. gerisini biliyorsunuz zaten yapılandırmacı yaklaşımla kendi kendimize yarım yamalak, bölük pörçük öğrendik. konuşturmayın adamı. ilk atama trabzon merkez, sonra zonguldak ereğli, şimdi Ordu Fatsa. yolu düşen arkadaşlarımı beklerim. Tüm arkadaşlara selam ederim.

hafize hocaya ya laf yok 2 seferdir ankaraya gidiyom ne zaman gitsem aaaa hoşgeldin nerelerde kaldın herseferinde de ilgilenmiştir hal hatır sormuştur ilgilenmiştir yani.baha da the original diyom başka söze gerek yok :) adam bilgisayarda aşmış . Bi Nurettin hoca var biraz soğuk her gidişimde göz göze geliyoz tanıyo sonra başını çeviriyo sallamıyo :D
vayy be keşke bize özel bi ayar yapsalar sınıfın bi tanesini ayarlasalar da bizim sınıftaki herkeste işinden gücünden şöyle 1 hafta izin alsa da o günlere küçük bir U dönüşü yapsak.. ne iyi olurdu . sabah yurttaki sıcak yatağımızdan şöyle bi uyanıversem teneke dolabımı açsam anahtarımla üstümü giyinsem . sonra çay içip 1 poaça yisem. yurdun ön kapısından çıkıp tren yoluna doğru ilerlesem oradan okula geçsem. spor salonuna girip şöyle 4 e 4 öğle yemeğine bi basket maçı yapsak üstüne bi duş. ardından bahçede çimler üstünde ekmek arası yanına kola takılsak.. sonra aaaa ders varmış bi derse bakalım desek kısa süre dersle takıldıktan sonra şöyle bir köprü kafeye doğru uzasak.. biraz tavla oynasak müzik kutusundan şarkı dinletsek (mesela satısfekşın :D ) elemanlar langırt oynasa arada... biraz futboldan anlamasam da azcık iddia kuponu doldursak. arada etrafı kessek ^^ .bahçede bi veleybol yapsak ... King sporuna ve okey sporuna da el atsak azcık zekamızı çalıştırsak.. ardından arkadaşlarımızın sınırsız pilavı mı yoksa yurtta yemek fişiyle tabldot yemek mi hangisi diye şöyle bi 2 saniye düşünsek artık o günün şartlarına göre uygunu hangisiyse onun kararını vermek :D . yurda gidip bi spor salonuna bakmak kimler var kimler yok diye eğer sağlam ekip varsa hemen 3 dakkada üstü değiştirip tekrar baskete dalmak.. Basketi bitirip odaya çıkarken ufoda çalışanları imrenerek şöyle bi göz kenarıyla izlemek..

Geri