ANKARA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
3. sınıftan iki öğrenci geldi, dersimi video ile çekmek için. Deniz Deryakulu ödev vermiş, eski günleri hatırladım onları görünce.
Ne kadar doğru bilemiyorum, bölümden bi hoca YÖK'ten karar çıktığını, BÖTE'nin kapatılacağını söylemiş... :scared:
Öğrenciler şaşkın, geleceklerinden umutsuz, daha şimdiden atanamama korkusu sarmış. Çok üzüldüm...

kelebeketkisi' Alıntı:
3. sınıftan iki öğrenci geldi, dersimi video ile çekmek için. Deniz Deryakulu ödev vermiş, eski günleri hatırladım onları görünce.
Ne kadar doğru bilemiyorum, bölümden bi hoca YÖK'ten karar çıktığını, BÖTE'nin kapatılacağını söylemiş... :scared:
Öğrenciler şaşkın, geleceklerinden umutsuz, daha şimdiden atanamama korkusu sarmış. Çok üzüldüm...

Deniz Deryakulu adını okuyunca yazmadan geçemedim. Çok severim kendisini. mezun olduğumdan beri görmedim çok özledim.
Deniz hocanın ödevleri yüzünden başıma gelmedik kalmadı :puhaha:
biz de gezdik elimizde kamerayla. her seferi de ayrı bir maceraydı. başımıza gelenleri kendisine de anlattığımızda çok gülmüştü.
Deniz Deryakulu :++:
Baha Şen :++:

Merhabalar, ben de Ankara Üniversitesi BÖTE 3.sınıfım ama bölümdeki 6.yılım. Sindire sindire okuyorum. :) Aynı zamanda kamuda memur olarak çalışıyorum. Umarım buraya "2012 mezunuyum" diyebilirim bir gün... :)

kelebeketkisi' Alıntı:

2.sınıftaydı galiba..
ders seçmek için bir form doldurdum..
danışman olarak da deniz hocaya imzalatmam lazım..
formu götürdüm verdim Deniz hocaya..
yanında biri daha vardı ama ismini hatırlayamayacağım..
bunlar başladılar gülmeye
kahkahalarla gülüyorlar ama..
olaya fransız kaldım ama aralarındaki bir meseleden güldüklerine kanaat getirdim kendimce..
formu bana geri verdi git düzelt gel diye..
iyice inceledim formu..
aynen şöyle yazılıydı
danışman :Derya DENİZKULU
ben de gülmeye başladım..
sonra da hocam ne fark eder deniz derya aynı şey değil mi dedim..
seninle seneye de görüşecek gibiyiz gibilerinden şakavari bir tehdit savurdu..
neyseki yılsonunda geçtim dersten..

Merhaba hocalarım Ankara Böte görünce mutlu oldum,2009 mezunuyum Bingöl merkezde çalışıyorum...Baha,Derya Hafize hoca düşünün Nurettin Hocayı Bile özledim;)))

gulsait' Alıntı:
Merhaba hocalarım Ankara Böte görünce mutlu oldum,2009 mezunuyum Bingöl merkezde çalışıyorum...Baha,Derya Hafize hoca düşünün Nurettin Hocayı Bile özledim;)))
bile derken :D:D

Yanlış anlaşılmasın hocam Nurettin hoca biraz daha mesafelidir ya öğrencilerine karşı birde sağolsun 1 yılda toplm 3-4 kez ancak girerdi derslerimize meşgul insan tabiii o açıdan yani :D

gulsait' Alıntı:
Yanlış anlaşılmasın hocam Nurettin hoca biraz daha mesafelidir ya öğrencilerine karşı birde sağolsun 1 yılda toplm 3-4 kez ancak girerdi derslerimize meşgul insan tabiii o açıdan yani :D
ankara böte 2. sınıf öğrencisiyim inş bi gün mezun olup göreve başladıktan sonra da yazarım =) hafize hoca deniz hoca hepsi muhtesem birer insan özellikle nurettin hocaya laf yok hocam... =) hepsinden çok severim onu =)

bende 2006 mezunuyum bayadır üyeydim ama fırsat bulupt bakamamıştım şimdilerde şanlıurfaya atandım ... demek hala aynı hocalar var ankara ünv de... herkese slmlar

merhaba ben de 2005 mezunuyum ankaradaçalışıyorum.
hocalar genelde aynı ama Baha Hoca yok artık. Bi dönem kapandı yani :)

Bende 2007 mezunuyum arkadaşlar Baha hoca şimdi Yıldırım Beyazıt üniversitesinde bilgisayar mühendisliği bölümünde yanlışım yoksa. Şu anda ki görev yerim Tekirdağ hepinize kolay gelsin

selam arkadaşlar bende 2011 mezunuyum, tekirdağ çorluda göreve başladım... kötü dönemde mezun olanlardanım norm fazlası, ders azalması, formatörlük gibi sorunlarla karşı karşıyayımm malesefff:((

Selamlar, bende AÜ EBF BÖTE 2009 mezunuyum. Yozgat Merkez de görev yapıyorum. Bizlerden bir kaç kişi görebildim. Nazi, kanksım Uur, hatice, muhtemelen örtmnoldm adlı kişide Fulya'dır. Kıymetini geç anladık, hey gidi günler hey... Başka yokmu bizden yavv.

mutlucan' Alıntı:
http://www.youtube.com/watch?v=XWOZcdHJvmU&feature=share

mekanın cennet olsun Serkan..
aramızdan ayrılışının 6. yılında ruhu için birer Fatiha da bizler okuyalım ..

Allah rahmet eylesin.

Gencecik bir meslektaşımızmış.. Trafik kazası falan mıydı

DotCom' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:

Allah rahmet eylesin.

yamaç paraşütüyle havalanıp ters rüzgara kapılarak dağa çarparak öldü.

hal hatır sahibi cana yakındı. allah rahmet eylesin

Ben de 2010 mezunuyum. Atanamamış bir öğretmenim malesef. Ya arkadaşlar bir şey sormak istiyorum, BÖTE neden bu kadar duyarsız her şeye. bölüm kapatılacak diyorlar kimse bir uğraş içerisine girmiyor. Herkes kendi kabuğuna çekilmiş, öyle duruyor.

her_dem' Alıntı:
DotCom' Alıntı:
mutlucan' Alıntı:

Allah rahmet eylesin.

yamaç paraşütüyle havalanıp ters rüzgara kapılarak dağa çarparak öldü.

hal hatır sahibi cana yakındı. allah rahmet eylesin
çok üzüldüm görünce Allah rahmet eylesin.

Ankara Üniversitesi--Eğitim Bilimleri Fakültesi --Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (BÖTE)
2005 mezunuyum.

Derneğimiz, 15 Mayıs Salı günü saat 13:30'da Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi dekanlık salonunda BÖTE bölümü akademisyenlerimizin ve öğrencilerimizin katılımıyla bir toplantısı düzenlenecektir. Tüm Ankara Üniversitesi BÖTE bölümüne duyurulur.

Ankara Böte Son mezunlarındanım 2011 mezunuyum Yozgat Saraykentte görev yapmaktayım. Toplantının verimli geçmesi dileklerimle.

mitto' Alıntı:
umus1979' Alıntı:
cimcime80' Alıntı:
Ankara üniversitesi 2002 mezunuyum
bende ankara ünv 2002 mezunuyum. zonguldakta öğretmenlik yapıyorum.

Selam, ilk mezunlardan bir kaç kişi görüyorum ne güzel. 10. yılımız doluyor şaka maka ümüs hocam. Bu arada bende fatih... :)
slm fatih....
yıllar çabuk geçti gerçekten. ilk mezunlar olarak yaşlandık artık.

ben fatih, samsun-havzada meslek hayatıma devam ediyorum, bende 2008 mezunu olmaya niyetlenip 2010'da diplomasına kavuşanlardanım :D
bu arada "made in trabzon".. :)

Geri