Ankara Dil Kursu Tavsiyesi?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar sıfıra yakın ingilizcemle üds kursuna gitcem yaz tatilinde ankarada tavsiye edeceğiniz dil kursu varmı acaba?

tömeri üds de çok fazla duymadım ama hocam kalitesi tartışılmaz tabii ama

arkadaşlar merhaba. geçen güz döneminde kpds sınavına girecektim. perfect englishe gittim, internetten buldum bu kursu. seviyeme baktılar ve yeterli olmadığını söyleyip genel ing. desteği vermeleri gerektiğini söylediler. açıkçası işime gelmedi. başka bir kurs seviyeme bakma bile gereği duymadan kpds gruplarına aldı beni. ne derslerde bir şey anladım ne de sınavda doğru düzgün puan alabildim. neden beni kpds grubuna almadıklarını anladım ama iş işten geçti. zamanım da param da heba oldu. evet ücrette önemli ama en önemli tavsiyem bunu ticarete dökmemiş yerlerle muhattap olun. çok araştırdım ben bu kursları. Perfect English en samimi yer diye düşünüyorum. ön büro elemanları inanılmaz ilgili, tek tek her şeyi anlatıp yardımcı olmaya çalışıyorlar. mutlaka öneririm.

ayca.demirci' Alıntı:
arkadaşlar merhaba. geçen güz döneminde kpds sınavına girecektim. perfect englishe gittim, internetten buldum bu kursu. seviyeme baktılar ve yeterli olmadığını söyleyip genel ing. desteği vermeleri gerektiğini söylediler. açıkçası işime gelmedi. başka bir kurs seviyeme bakma bile gereği duymadan kpds gruplarına aldı beni. ne derslerde bir şey anladım ne de sınavda doğru düzgün puan alabildim. neden beni kpds grubuna almadıklarını anladım ama iş işten geçti. zamanım da param da heba oldu. evet ücrette önemli ama en önemli tavsiyem bunu ticarete dökmemiş yerlerle muhattap olun. çok araştırdım ben bu kursları. Perfect English en samimi yer diye düşünüyorum. ön büro elemanları inanılmaz ilgili, tek tek her şeyi anlatıp yardımcı olmaya çalışıyorlar. mutlaka öneririm.
perfect english büro elemanı sanırım sayın bayan

her_dem' Alıntı:
ayca.demirci' Alıntı:
perfect english büro elemanı sanırım sayın bayan
bencede ön büro elemanı sanırım ilk mesajında :=)

ankarada bir yer duymuştum. üds'yi kazandırmak için başarılı bir yerdi. hanımın arkadaşı doktora için gitmişti o kursa. düşük seviye ingilizceyle gitmiş 70 falan almıştı. daha çok üds soru teknikleri falan üstüne çalışmışlar. yani amaç ingilizce öğrenmek değil üds'yi geçmek üstüne bir kurstu. akşam eve gidince hanıma sorar yazarım hocam

Infolang Dil okullarını sonuna kadar tavsiye ederim bende bu kursda ispanyolca kursuna gidiyorum suanda ve hersey super gidiyor profesyonelce bir eğitim veriyolar;)

PERFECT ENGLISH olabilir. Atatürk Bulvarı'nda Olgunlara doğru giderken işlek bir caddede. Genel İngilizce için gittim bilgi aldım, ücrete dahil hizmetlerini çok makul buldum.Açıkçası daha önce bu kursla ilgili fazla fikir sahibi değildim,diğer kursları da araştırıyorum elbette.şu an için en mantıklısı bu kurs gibi :) ..ama yine de iyi düşünmek lazım :wink:

bu perfectçiler viral reklam için iyi ekip kurmuş sanırım. :)

Tavsiye istemişsiniz ancak ben bir antitavsiye yapmak istiyorum :) EnglishExam'i kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem hoca birebir ders anlatacak diye dünyanın parasını veriyorsunuz, sonrasındaysa kişisel çalışma olayına sıra gelince oluşturdukları dandik e-öğrenme ortamını kullanmanızı söylüyorlar.

her_dem' Alıntı:
ankarada bir yer duymuştum. üds'yi kazandırmak için başarılı bir yerdi. hanımın arkadaşı doktora için gitmişti o kursa. düşük seviye ingilizceyle gitmiş 70 falan almıştı. daha çok üds soru teknikleri falan üstüne çalışmışlar. yani amaç ingilizce öğrenmek değil üds'yi geçmek üstüne bir kurstu. akşam eve gidince hanıma sorar yazarım hocam

Kursun adını yazabilirseniz, gerçekten ihtiyaç var.

İnfolang dil okullarına git kraldır her türlü anlamda ben istanbulda kursuna gitmiştim 3 kurda amerikada yaşıycak ingilizceyi öğrendim bu tabi diğer dillerdede gecerli zaten istanbul dışında bir suru şubesi var infolang dil okulları derim sana tavsiye olarak ;)

Infolang Dil Okulları tartışmasız en iyisidir bence hiç düşünmeden git daha oncede tavsıye etmiştim gecende giden bir arkadasımdan duydum hocaları cok ılgılıymış ve hanı alanlarındakı en ıyı kişilermiş benim zamanımdada bu boyleydi hala da boyle ınfolangi oneriyorum sana bu yuzden ;)

Tömer kursları en iyisidir. Diğerleri ticari kaygı güdüyorlar...TÖMER de ticari kaygı yok arkadaşlar.... Bizzat denedim...tavsiye ederim...

Perfect English'e gitmeyin
Ankara Selanik meşrutiyet şubesindeki Perfect English dil kursuna üds hazırlık için gittim.ing. bilmediğimi söylediğimde orta seviye ing. bilmem gerektiği söylendi. ön hazırlık kursuyla başlamam gerekiyormuş. başladıktan sonra 3 hafta içinde hafta sonları 12 tane tens ve modallar işlendi.Bu kursun bana uygun olmadığını düşünüp kaydımı sildirmek istedim.Bu kadarlık bir süreçte bu konuların öğrenilemeyeceğini onlar da itiraf ettiler ve mağduriyetimi düzeltmek için bana sıfırdan ingilizceyi öğrenerek devam edeceğim başka bir program sundular. güvenim kalmadığı için ayrılmak istediğimi söyledim,kamera kayıtlarını istedim.Kurs idarecisi bahar hanım kayıtların silindiğini söyledi.mağdur olmama rağmen tazminat ödettiler.Maddi manevi zarara uğradım.Atatürk bulvarındaki şubenin kurucu üyesi asistanı RABİA hanıma gidip sıkıntımızı anlattık o bizzat kamera kayıtlarını alıp İstanbul kurucu üyelerine göndereceğini ifade ederek benden 1 gün mühlet istedi.1 gün sonra bahar hanım arayarak beni samimi arkadaşıma şikayet etmişsiniz diyerek adeta benimle dalga geçti.Rabia hanım ise 1 gün sonra aradığında istanbulu aradığını fakat selanik şubesinde bahar hanım yetkili olduğu için bir şey yapamadığını söyleyerek telefonu kapattı.Kamera kayıtları olsaydı benim haklılığım ortaya çıkacak ve bu tazminatı ödemeyecektim fakat olmadı.Perfect Eng. bir eğitimhane değil ticarethaneymiş.

evet bu konuyu hortlatmak istiyorum benim de acilen yds de iyi bir puan aldırtacak verdiğim paraya değecek bir dil kursu tavsiyesine ihtiyacım var..
giden var mı ya da bir yakını giden ve memnun kalan???

Geri