Android - Kelebek Sınav Dağıtım Modülü Aktif

Kodla Büyü

bto80

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar,
Kelebek Sınav Dağıtım modülünü uygulamamıza entegre ettik. Bazı telefon ve Android modellerinde ufak tefek teknik sorunlar çıksa da genel olarak modül kullanılabilir durumda.

Nedir?
  • Sınıf sınıf öğrencilerin sınav salonlarına karışık olarak dağıtılmasını ve bu dağıtımın dokümanlarının (PDF) otomatik olarak hazırlanmasını amaçlayan algoritma barındıran sistemdir.
Dağıtım Algoritması Özellikleri?
  • Bir sınıfta bulunan öğrenciler seçtiğiniz salonlara eşit sayıda dağıtılır.
  • Her dağıtımda öğrenciler rastgele yerleştirilir.
  • Dağıtım salon oturma düzenleri göz önüne alınarak yapılır.
  • Örneğin 9A,9B,9C,10A,10B,10C,11A,11B,11C şeklinde seçilen öğrenciler salonlara 9A,10A,11A şeklinde dağıtılırlar.
Modül Tarafından Üretilen Evraklar
  • SALONDA SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİ LİSTESİ: Seçtiğiniz salon sayısı kadar üretilir. Salonlarda sınava girecek öğrencileri salon sıra düzenine göre gösterir. Ayrıca o salonda hangi sınıftan kaç öğrenci olduğunu belirtir.
  • SINIF BAZINDA ÖĞRENCİNİN SINAVA GİRECEĞİ SALON LİSTESİ: Sınıf listesine ilave olarak öğrenciler isimlerinin yanında hangi salonda ve sırada sınava gireceği bilgisi belirtilir.
Diğer Özellikler
  • İstediğiniz kadar öğrenci, sınıf ve salon ekleyebilirsiniz.
  • VERİ AKTARMA: Öğrencileri ve sınıflar elle ya da E-Okul dan indireceğiniz Excel öğrenci listesi ile modüle dahil edebilirsiniz.
  • Üyelik gerektirir (email ya da Google)
  • Veriler cihazınızda ve bulut sunucuda depolanır
Google Play Bağlantısı

Ekran Görüntüleri

pGvLrQxWjbCHsal-vHPG3A5pw3aSiXoMCTq6Seb30D1jtDNHON-16ftvBrNxlooNLD9nXJrbmCPUOLHbhHa8GjERx9jjaz__6b2SR68xNKUQMmi_P6lcKZsmjRr1aoz3JxzzdES_3kR_TCzrY3zcAsrlhp6KaSkFPuyAk66jYNoxLQ99eei4tfhEv9SPQRvgnMAORKaYJKPdMxYob3VhrYZKE-mG3qr1sJA5HFfai3d_pVZm5yS54z-OAdAJU9rbgtOgf4xhF_sdBhpGMCVNoOcurtiyJCURD3KL3RnSwG-DO8PVm76cq5EsmIYv_IRG6YqqkJ_q8gnH_VOGNUECZ49pdchIwelBzPxxFKMCB7QoHnQCj_xc_Rujfo9op7IbI1rsujgW4IaeE2IIn1VfcY5pgPtYpZPQ3TdEHcxS5T-MoDvbHsqKmjBplPPTtBHAr1hNiLThxxW_pMl8vtHErPK8h9K1HX8brN8l2nfJcx6HLs-Zv_k21P-m6yW3vsIjJK5f1IdLhSOXZ-Olng2ydIPriqPQAt_McDoL3mu5NtHHh0M7DDO0zMQ_gvksyDX7KHDC7aQL4Lgk_DgRLRvHP1bcsLHYwsyrf9PPiqGJ6Lyxmtyy4vJqEMeLati5d_3MJnzEsAB6XhP4bP7wDqi1xJyRCoUMpkA=w378-h672-no

Geri