ALES 2012 İLKBAHAR Açıklandı...

Kodla Büyü
ALES - SAY 91,7
ALES - EA 90,3
neredeyse eski puanlarımın aynısı bakalım bu sefer bişey yapmaya niyetlenebilecekmiyim

ALES - SAY
ALES - Quantitative 85,57516 13774 291720
ALES - SÖZ
ALES - Verbal 72,49823 59708 291720
ALES - EA
ALES - Equally Weighted 85,14486 12232 291720

yüksek puan arkadaşlar tebirk edim öncelikle umarım istedikleri gibi olur acaba dershaneye falanmı gitmek lazım yoksa önerdiğiniz bi çalışma biçimi kaynak vs bişeyler varmı :)

yüksek puan arkadaşlar tebirk edim öncelikle umarım istedikleri gibi olur acaba dershaneye falanmı gitmek lazım yoksa önerdiğiniz bi çalışma biçimi kaynak vs bişeyler varmı
Hocam dersaneye hiç gerek yok çözümlü soru bankası ve deneme sınavları alın çözün yeter. Çıkmış sorulara da bir göz atın. Soruları hızlı çözmeye çalışın çünkü süre de önemli :++:

yakopasa' Alıntı:
yüksek puan arkadaşlar tebirk edim öncelikle umarım istedikleri gibi olur acaba dershaneye falanmı gitmek lazım yoksa önerdiğiniz bi çalışma biçimi kaynak vs bişeyler varmı
Hocam dersaneye hiç gerek yok çözümlü soru bankası ve deneme sınavları alın çözün yeter. Çıkmış sorulara da bir göz atın. Soruları hızlı çözmeye çalışın çünkü süre de önemli :++:
bol bol soru çözmek lazım ve aslında ii bi kitap okuyucuyum hızlıyımdırda diyebilrim ama bi hızlı okuma kursunada gitsem ii olacak :)

Süreyi yetiştiremediğim için istediğim gibi olmadı, bundan sonra bol oru çözerek gireceğim sınava

Tecrübeli arkadaşlar.Eğitim bilimlerinde yüksek lisans için en az kaç almak gerekiyor?

Kötü oldu yav

SAY: 81
EA:80

Sonbaharda bir 40 TL daha terlicez oda zam gelmezse.

ilk defa girdim 10 yıldır matematikle uğraşamıyordum sadece 10 deneme testi çözebildim fena değil şimdilik :) 70 ten aşağı gelir diye korkuyodum. Yüksek opuan alan arkadaşları tebrik ederim.

dobra1979' Alıntı:
ilk defa girdim 10 yıldır matematikle uğraşamıyordum sadece 10 deneme testi çözebildim fena değil şimdilik :) 70 ten aşağı gelir diye korkuyodum. Yüksek opuan alan arkadaşları tebrik ederim.
Kaç aldın hocam

deftones' Alıntı:
dobra1979' Alıntı:
Kaç aldın hocam

pardon yazmayı unutmuşum :)
say : 70,08
eşit a: 70,50

toplamda 82 net çıkmış yüksek lisans için yeterli olabilir belki ama bölüm yo ki :)

ya arkadaşlar başvurular için ne yapmak gerekiyor takipmi etmemiz lazım ünileri yoksa gidip be n yüksek lisans yapmayamı geldim diceez :)

benimde sayısal :81,5
e.a : 80,6

neyseki performansımdan bişey kaybetmemişim :)) daha önceki girdiklerimle yakın puan olmuş yine

Geri