Akıllı tahtanın dokunmatiği çalışmıyor..

Kodla Büyü
birde ekranın altında kameraların gördüğü bir bölge var orda toz birikmemesi lazım, kremli ellerle ( bayan öğretmenler) ekrana dokunmamak gerekiyor..

Arkadaşlar akıllı tahtaya dokunduğu zaman bip sesi geliyor ve aşağıdaki yazı çıkıyor.

Servis gelip sistem geri yükleyin düzelir dedi. Geri yükleme yaptım ama bi değişiklik yok..
sorun ne olabilir.

Ekli dosyalar

• 20141013_113922-1.jpg
    20141013_113922-1.jpg
    83.3 KB · Görüntüleme: 1,987
Yok mu fikri olan. Kablo mu çıkmıştır. Servisi tekrar çağırdım öyle olduğunu düşünüp :shock:

xepah' Alıntı:
http://www.kodevreni.com/1448-fatih-vestel-ak%C4%B1ll%C4%B1-tahta-touch-driver-windows-7-windows-8-64-32/ Buradan driverları indirip kurarsanız belki sorun çözülür hocam.

İşe yaramazsa kameralar bozulmuş olabilir, servisi çağırın.

Sağolun hocam bi deneyim. .

usb aygıtı tanınmadı sorunu bendede oldu hocam bugün. imaj attım ama bir süre sonra yine aynı sorunu vermeye başladı ve tahta dokunmatiği şu an hiç çalışmamakta. sahininces hocam siz nasıl çözdünü olayı acaba

Arkadaşlar ben de Windows 8.1 kurulumu yaptım. Ancak dokunmatik çalışmıyor. Bu kodevrenindeki sürücüyü yüklüyorum tık yok. Touch Screen hala aygıt yöneticisinde tanınmamış olarak görünüyor.

sahininces' Alıntı:
Arkadaşlar akıllı tahtaya dokunduğu zaman bip sesi geliyor ve aşağıdaki yazı çıkıyor.

Servis gelip sistem geri yükleyin düzelir dedi. Geri yükleme yaptım ama bi değişiklik yok..
sorun ne olabilir.

Aynı sorun oldu. Çare varmı arkadaşlar?

Ekli dosyalar

• 20141013_113922-1.jpg
    20141013_113922-1.jpg
    8.8 KB · Görüntüleme: 1,201
arkadaşlar mera haba okulumuzda bır sınıfta flim izlenmis hoca tenefüste iken olan olmuş dokumatık çalışmıyor şuan ne yapabilirim arkadaşar???

Diğer arkadaşlara da belki yararı olur diye yazayım dedim..Bizim tahta da açma düğmesine basar basmaz bip bip diye sürekli ötüp duruyordu tahta açılınca aynı sese devam edip dokunmatiği de çalışmıyordu. Servis çağırdık kameralar kısa devre yapmış dediler değiştirdiler şu an sıkıntı yok..Çalışıyor nazar değmesin :)

FATİH Çağrı Merkezini arayın arıza kaydı bırakın servis geliyor. hocam hiç uğraşmayın
444 7 555

benim akilli tahtada sorun yoktu. dunden beri acince bip bip bip ses geliyor ve dokunmatik calismiyor. sistemi geri aldim camini vs sildim.calismiyor. 4 kosedeki kirmizi lazer kamera isik veriyor. dokunmatigi kapatinca bip sesi kesiliyor. acinca yine bipliyor.. driver kaldirip yine 6ukledim olmadi.. boyle durumla karsilasan varmi

Geri