Aidata All in One Win10 İmajı 2023 (Yeni Sürüm)

Kodla Büyü
pardus ile aynı anda kullanmak istiyorum nasıl kurabilirim üstüne
buradaki imajı kullanın, pardus windows bir arada

malesef inmiyor yandisk e koysanız
Kota uyguluyorlar.
Screenshot_7.jpg

Arkadaşlar BT sınıfı henüz yapılmadığından bilgisayarların özelliklerini bilmiyorum. Bu kurulan bilgisayarların Ram ve işlemcinin ne kaçıncı nesil olduğunu yazabilir misiniz?

4 gb ram li pc ler kaldırır mı acaba? bi de koruma prograı var mı deep freeze gibi. elinize sağlık

Hasari hocam eski bir laptop var ona imaj kurmaya çalıştım ancak fotoğraftaki gibi bir hata aldım. Laptop özellikleri Core 2 duo 2.00 ghz , 2 GB ram. Ayrıca yine okuldaki başka bir eski PC ye kurmak istiyorum ikisinde de fotoğraftaki hatayı veriyor. Ventoyu indirip güncelledim sorun ondan değil gibi. Ne yapabilirim yada nerede yanlış yapıyorum acaba?

Ekli dosyalar

• ventoy.jpg
    ventoy.jpg
    143 KB · Görüntüleme: 23
Hasari hocam eski bir laptop var ona imaj kurmaya çalıştım ancak fotoğraftaki gibi bir hata aldım. Laptop özellikleri Core 2 duo 2.00 ghz , 2 GB ram. Ayrıca yine okuldaki başka bir eski PC ye kurmak istiyorum ikisinde de fotoğraftaki hatayı veriyor. Ventoyu indirip güncelledim sorun ondan değil gibi. Ne yapabilirim yada nerede yanlış yapıyorum acaba?
Hard disk bağlantı portundan kaynaklı hocam ondan yüklenmiyor eski cihazlarda SATA2 ve SATA3 tür bu imajı aldığımız sistemde NVMe portu var ondan olmuyor.

Geri