Aidata All in One Win10 İmajı 2023 (Yeni Sürüm)

Kodla Büyü
Hocam çok teşekkürler, 16 bilgisayara kurdum imajınızı, 9 u normal moddan kurulumu aldı, 7 sine grup 2 den kurulum yapabildim, emeğinize sağlık, çok teşekkürler, sayenizde kısa sürede kurulum tamamlandı:)

merhabalar. indirdim rufusla flasha yazdırdım. clonezilla da seçenekler ççıkıyor, seçiyorum ama ekran öylece kalıyor. kurulum aşamasına bir türlü geçmiyor. unuttuğum bir şey mi var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

merhabalar. indirdim rufusla flasha yazdırdım. clonezilla da seçenekler ççıkıyor, seçiyorum ama ekran öylece kalıyor. kurulum aşamasına bir türlü geçmiyor. unuttuğum bir şey mi var yardımcı olabilirseniz sevinirim.
ben de hocamın ekikm win 10 imajını 4 gb ram li 18 adet pc ye kurdum elimde 5 adet de win 7 ve 2.5 gb ve 1 gb ram li pc ler var ..onlara kurayım dedim w10 imajını ama olmadı kuruluma geçmiyor. sizin de bundan olabilir pc niz düşük sistemliyse eğer

ben de hocamın ekikm win 10 imajını 4 gb ram li 18 adet pc ye kurdum elimde 5 adet de win 7 ve 2.5 gb ve 1 gb ram li pc ler var ..onlara kurayım dedim w10 imajını ama olmadı kuruluma geçmiyor. sizin de bundan olabilir pc niz düşük sistemliyse eğer
hocam yeni aidatabilgisayar 8gb rami var ama niye bilmiyorum takılıyor

iyi günler arkadaşlar okula gelen aidata bilgisayarlardan bir tanesinin içinden adaptör çıkmadı. idare alırız diyor. piyasadaki adaptörlerden hangisi uygun olur. kaç mm lik sipariş vermemiz gerekir yardımcı olabilirseniz teşekkürler

iyi günler arkadaşlar okula gelen aidata bilgisayarlardan bir tanesinin içinden adaptör çıkmadı. idare alırız diyor. piyasadaki adaptörlerden hangisi uygun olur. kaç mm lik sipariş vermemiz gerekir yardımcı olabilirseniz teşekkürler
Diğer bilgisayarlardan bakıp ona göre alabilirsiniz ölçmedim ama genelde 2.5 mm oluyorlar.

Hocam kutunun üzerinde iletişim numarası var. Durumu onlara anlatın. Size yardımcı olurlar diye düşünüyorum.
Edit
Telefon Numarası: 0216 465 7070

Son düzenleme:
İmajı güncelledim. Aidataimajı2 isminde paylaştım 1.Mesajdan indirebilirsiniz.
Yenilikler:
Boyut 9.2 GB düşürüldü.
Scratch, office 2016, Shadow defender ve 7zip programları yüklendi.
Phantom PDF ve Winrar kaldırıldı.
Arkaplan uygulamaları kapatıldı.
Performans ayarlamaları yapıldı.
İmaj şimdi daha hızlı, daha hafif.
Shadow Defender için ayarlamalar yapıldı. Shadow Defender için şifre eklemedim kendinize göre şifre belirlersiniz.
Görselleri yarın eklenecek.
Hocam emeğinize sağlık.
16 bilgisayara 2. Kısımdan imajladım,1.kısım bende de çalışmadı
4 bilgisayarda windows etkinleştirilemedi yazıyor, ekran resmini de değiştiremedim,neden 4 bilgisayar farklı kalmış olabilir?

Hocam emeğinize sağlık.
16 bilgisayara 2. Kısımdan imajladım,1.kısım bende de çalışmadı
4 bilgisayarda windows etkinleştirilemedi yazıyor, ekran resmini de değiştiremedim,neden 4 bilgisayar farklı kalmış olabilir?
Eksik yüklenmiş olabilir normalde cihaz id değiştiğinden etkinleştirme olmayabilir fakat arka planı rahat değiştiriyor almanız gerekiyor çünkü herhangi bir kısıtlamaya gitmedim. İsterseniz yeniden imaj atın deneyin zaten kısa sürüyor.

Eksik yüklenmiş olabilir normalde cihaz id değiştiğinden etkinleştirme olmayabilir fakat arka planı rahat değiştiriyor almanız gerekiyor çünkü herhangi bir kısıtlamaya gitmedim. İsterseniz yeniden imaj atın deneyin zaten kısa sürüyor.
Aynı şeyi düşündüm zaten Denedim hocam,olmadı.sebebi anlayamadım

hasari hocam sistemde kullandığınız NetSupport School v14.00.0011 versiyonunu drive veya buraya ekleme şansınız varmıdır acaba öğretmen bilgisayarına yüklemek için v14 buldum ama ingilizce türkçe olanını bulamadım bir türlü.

hasari hocam sistemde kullandığınız NetSupport School v14.00.0011 versiyonunu drive veya buraya ekleme şansınız varmıdır acaba öğretmen bilgisayarına yüklemek için v14 buldum ama ingilizce türkçe olanını bulamadım bir türlü.
Merhabalar hocam buyurun buraya yükledim rar şifresi:12345 sadece setup dosyası son sürüm türkçe.

Hocam minimum donanım özellikleri nedir? Eski kasalar için bunu mu win8 mi tavsiye edersiniz?

netsupportla bilgisayarları kontrol edebilen var mı, sadece bir bilgisayarı görüyor diğerleri yok neden olabilir acaba? hepsi aynı ağa bağlı oysa.

netsupportla bilgisayarları kontrol edebilen var mı, sadece bir bilgisayarı görüyor diğerleri yok neden olabilir acaba? hepsi aynı ağa bağlı oysa.
Ana Pcde bağlanırken oda ismi "lab" olarak tanımlayıp girin. Eğer siz bilgisayar adlarını değiştirmediyseniz hepsi aynı ad olacağı için netsupportta üst üste binmiş olabilirler.

Geri