adobe cs3 seri numaraları nerde?

Kodla Büyü
Aynı şey benim başıma da geldi, DVDler vardı, kitapçıklar vardı ama seri no yoktu, firmanın ismini hatırlamıyorum kitapçıkta yazıyor, oraya mail attım, durumu anlattım, ertesi gün seri noyu gönderdiler.

Programın kutusunun içinde sol altta Macintosh ve Windows için seri numaraları var.

3kf3m93oc5V55Y05Q5a8ha9da4b07208910c3.jpg

arkadaşlar ne kitapçıkıların içinde var bu seriallar, ne kutunun içinde nede başka bir sayfada artık serial aramaktan yoruldum ...buradan da paylaşamıyoruz (tüm okullara aynı serialı göndermişlerherhalde ama!) elinde bu serial olan var ise lütfen gönderin.

arkadaşlar benim elimde serial var isteyen olursa pm atayım, burda yazmak yasak

1329-1015-9678-0688-3046-1287
buyrun hocam burada .
yalnız bu şifreyi tüm türkiyeye verdiler neden şifreyi yayınladıktan sonra adminler siliyor anlamadım. bu gizli bişey değilki tüm türkiyeye aynı şifreyi dağıttılar. dağıtırkende tüm öğretmenlere verebilirsiniz demişlerdi bize verenler

teşekkürler şifre için .
sizden aldıktan sonra okuldaki şifreleri de buldum.(arkadaşlar idareleri sıkıştırın bizde gelen evrakların arasına karışımış ,istiflenmiş ve kaldırılmış ) şifreler aynı gönül rahatlığı ile yayınlamalısınız...

:++: teşekkürler hocam okuldaydım işim acil di sağolasın

arkadaşalar,
adobe cs3 flash professıonal key gırıyorum sonra aktıvatıon dıyorum beklıyor sonunda aktıvatıon unsuccesfull diyor nasıl yapabılırım yardımcı olacak varmı

Re:

adige_emrah' Alıntı:
1329-1015-9678-0688-3046-1287
arkadaşlar aktivasyon no burada programlardan bitanesine yapmanız yeterli. bunu bize verenler bu şifreyi diğer öğretmenlere vermenizde bir sakınca yoktur rahatlıkla verebilirsiniz demişlerdi.
hocam çok sağol işime yaradı

Arkadaşlar peki lisans kodları var ama adobe id ile yükseltmek istediğimizde mail ve kullanıcı adı soruyorz Var mıdır böyle bir tanımlama kurumlar için CS3 te

Arkadaşlar peki lisans kodları var ama adobe id ile yükseltmek istediğimizde mail ve kullanıcı adı soruyorz Var mıdır böyle bir tanımlama kurumlar için CS3 te
Windows'daki gibi bir yükseltme durumu olduğunu sanmıyorum. Bilgisayarların durumuna göre ilaçlı veya portable versiyonlarını kullanın.

Geri