adobe cs3 seri numaraları nerde?

Kodla Büyü

ts0661

Aktif Üye
arkadaşlar milli eğitimin göndermiş oluğu adobe cs3 serisinin seri numaraları nerde acaba dvd lerin üzerinde herhangi bir bilgi yok dosyaları karıştırdım ama yine bulamadım nerde bunların seri numaraları acaba bilen varsa yardımcı olsun?
tşkler...

Aktivasyon sınırı varmı acaba? Kaç bilgisayara aynı key ile aktivasyon yapabiliriz?

bunu bilmiyorum ama bu sitede başa bir sayfada okuduğuma göre sadece iki defa imiş

1329-1015-9678-0688-3046-1287
arkadaşlar aktivasyon no burada programlardan bitanesine yapmanız yeterli. bunu bize verenler bu şifreyi diğer öğretmenlere vermenizde bir sakınca yoktur rahatlıkla verebilirsiniz demişlerdi.

sahiden sadece 2 tane bilgisayarda mı kullanabilyoruz biz bu numarayı ben evdeki bilgisayarımada kurabilir miyim acep? :roll:

istediğiniz kadar kurun arkadaşlar tüm türkiyeye bu numara verildi :)

slm arkadaşlar, bizim okula gelen cs3 dvd lerinin içinde seri noları yazmıyo, ayrıca bir belge de yok galiba kayıp. nasıl yükleyebilirim? elinde seri no olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum

kitaplar içinden meb-adobe firma sertifikaları çıkıyor. serialler bu belgede yazıyor

bizim okula 1 tane gelmişti, dvd boş çıkmıştı:) sadece dvd yi geri gönderdim aktivasyon kodu vs duruyordu, 1 sene sonra idarede (yazın gelmiş haberim yokmuş kimse söylememiş) dolabın birinde karşıma çıktı yeni dvd ler gelmiş. bu sefer aktivasyon kodu yoktu. eski kodu denedim çalıştı. tüm bilgisayarlara kurdum BT sınıfındaki hepsi çalışıyor.. sanırm sınırlandırma yok..

arkadaşlar bana milli eğitimin gönderdiği cs3 ün serial i lazım ve acil lazım. söylediğiniz klavuzlarda elimde yok. elinizdeki serialden gönderebilirmisiniz.

Cs3'ün serialini acilen yazabilecek biri varsa varya çok ama çok teşekkür edeceğim ona. :mrgreen:

amip33' Alıntı:
Cs3'ün serialini acilen yazabilecek biri varsa varya çok ama çok teşekkür edeceğim ona. :mrgreen:
Bütün okulu altüst ettim bulamadım seriali.Bunu yazdıktan sonra bir de şu dolabın altına bakayım dedim..Bir de baktım koca kağıt orada.. İsteyene ben gönderebilirim seriali. :mrgreen:

Geri