60 bin tl ye kadar dizel otomatik tavsiyesi

Kodla Büyü
giryan' Alıntı:
xapex Hocam soruna cevap verirken aracımı şuan ilana koyduğumu da belirtmek isterim =)
2013 fluence 1.5 dci İCON EDC (otomatik - çift kavrama) beyaz. Vites geçişleri piyasada görebileceğiniz en konforlu viteslerden, devir saatine bakmadan vites geçişini hissedemezsiniz desem yalan olmaz. Aynı zamanda manuel kullanma imkanı da tanıyor.
İlanım henüz yayına alınmadı, alındığında buradan link veririm.
Aracım 62.500 km'de, sadece sağ ön çamurlukta boya var, harici hatasız. Dizel otomatik ve full modeli. Fiyatı ise 58.750 TL. Piyasaya göre ortalama bir fiyat yazmaya çalıştım.
Satınca da arkadaşımda 2014 octavia elegance cr 1.6 TDI manuel sunroof'lu var, onu almaya çalışacağım. Açıkçası bu aracı kaçırmak istemediğim için kendi aracımı alel acele satışa koydum.

hocam arkadaşınız octavıa ya ne dıyor merak ettım açıkcası

hbbkr' Alıntı:
giryan' Alıntı:
xapex Hocam soruna cevap verirken aracımı şuan ilana koyduğumu da belirtmek isterim =)
2013 fluence 1.5 dci İCON EDC (otomatik - çift kavrama) beyaz. Vites geçişleri piyasada görebileceğiniz en konforlu viteslerden, devir saatine bakmadan vites geçişini hissedemezsiniz desem yalan olmaz. Aynı zamanda manuel kullanma imkanı da tanıyor.
Aracım 62.500 km'de, sadece sağ ön çamurlukta boya var, harici hatasız. Dizel otomatik ve full modeli. Fiyatı ise 58.750 TL. Piyasaya göre ortalama bir fiyat yazmaya çalıştım.
Satınca da arkadaşımda 2014 octavia elegance cr 1.6 TDI manuel sunroof'lu var, onu almaya çalışacağım. Açıkçası bu aracı kaçırmak istemediğim için kendi aracımı alel acele satışa koydum.

Hocam bizimki dost işi oldu. 2014 full+full 1.6 TDI manuel elegance cr 85.000 km 3 parça boyalı. 65.000 TL. Ben olmaz o fiyata dedikçe o ısrarcı davranıyor, sanki ben satıyorum o alıyor =)

i30 ve leon larda fiyatları abartmışlar diye düşünüyorum. 60 bin bandı olanların tamamı boyalı, kazalı yüksek km li. Takibe alıyorum ilanları. Alıcısı yok. Abone değiştirip tekrar koyuyorlar

giryan' Alıntı:
hbbkr' Alıntı:
giryan' Alıntı:

Hocam bizimki dost işi oldu. 2014 full+full 1.6 TDI manuel elegance cr 85.000 km 3 parça boyalı. 65.000 TL. Ben olmaz o fiyata dedikçe o ısrarcı davranıyor, sanki ben satıyorum o alıyor =)
aldığınıza pişman olmazsınız hocam inşallah. biz çok memnunuz :) hayırlı olsun şimdiden

xapex' Alıntı:
adalkic' Alıntı:
Seat Leon Dizel DSG var hocam almak isterseniz

fiyatı ve özellikleri nedir hocam detay verirmisiniz

Fiat Egea için ciddi bir güvenlik sorunu var Pctutkunu hocam.
internette bi araştırma yaparsanız farkedersiniz.

https://eksisozluk.com/carpisma-testi-b ... k--5055829

DSG 7 ileri Dizel
28000 km de
2015 model
samsunda
sağ arka kapı ve çamurluk yarım boyalı (1.5 parca)
tramer kaydı yok
67000 tl hocam

adalkic' Alıntı:
xapex' Alıntı:
adalkic' Alıntı:
Seat Leon Dizel DSG var hocam almak isterseniz

fiyatı ve özellikleri nedir hocam detay verirmisiniz

Fiat Egea için ciddi bir güvenlik sorunu var Pctutkunu hocam.
internette bi araştırma yaparsanız farkedersiniz.

https://eksisozluk.com/carpisma-testi-b ... k--5055829

DSG 7 ileri Dizel
28000 km de
2015 model
samsunda
sağ arka kapı ve çamurluk yarım boyalı (1.5 parca)
tramer kaydı yok
67000 tl hocam
leonlar güzel ama fazla para hocam

Geri