3D LED TV sizce hangisi

Kodla Büyü
ben lg 42LA860V modelini aldım geri vericem.kamerasından tutta hiç bi özelliği işimi görmüyor.lg varsa linkinde kesinlikle tavsiye etmem.internetten browserla film izlemek istiyorsun izlenmiyor yetersiz bellek hatası veriyor sürekli.yazılımla bile çözemediler sorunu.kameradan foto çekiyosun çektiğin fotolar videolar tv de kalıyo ne bi yere aktara biliyosun ne sosyal medyada paylaşabiliyosun tv üzerinde.flash takıp oraya kaydetme özelliği koymuşlar o da çalışmıyor neymiş efendim flash bellek illa 40 gb ve üzeri olacakmış:D kamerası harekete duyarlı değil elinizle açıp kapatabilme özelliği var tv nin ama seni algılamadığı için onuda yapamıyosun.verdiğim paraya acıyorum geri vericem tv yi.lg mi!dinlen dinlen kaç kardeş :)

ha bi de kanallar arasında geçiş çok uzun..uyu,ütünü yap,git kendine kahve filan yap...o derece

Hocam 3D alacaksanız ve ben 3D meraklısıyım diyorsanız ;
1. ekran büyük olsun
2. Derinlik yüksek olmalı en az 400 Hz sizin bu yazdıklarınız 200 Hz olduğuı için 3D de çok fazla keyif alamazsınız
3. LG'ye göre Samsung'u tercih edin derim. Samsung'un gözlükleri aktif gözlük, pille çalışıyor daha gerçekçi görüntü sağlıyor. LG pasif gözlük.

Ben size kendi TV mi önermek isterim ama biraz pahalı. Samsung 46ES700..

47 inç küçük almayın
her markanın artıları eksileri var
en çok artı lg la serisi hakettiği düşünüyorum
kendimede aldım başkalrınada aldım
47" lg la 660s 3d tv gitti gidiyordan cip parayla beraber 2099 geliyor çoğu site 2500 gibi satıyor tv kliksa .com geliyor ama belirtmiyorlar
vede sihirli kumandası,çift işlemci subwoofer var alınabilcek bütün özellikleri barındıran tek tv bence bu fiyata

ben 55la860v için tekip ediyorum fiyat düşşün alacağım gibi kötü yorumlar var ama olumlu yorumlar daha fazla

47 inc den büyük lg veya philips tavsiye ediyorum. Pilli gözlüklülerden almayın hocam. Televizyonlar bazen DTS sesi desteklemeyebiliyor bunu ben çok dert etmiyorum ya bilgisayardan ac3 formatına dönüştürüp direk tvden ya da tableti tvye bağlayıp sorunu çözüyorum.

arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkürler.
internetim gidip geliyor fazla bağlı kalamadım bugün. (dışarıda kar yağıyor...süüpeer)

Gözü kapalı Samsung Led öneririm, ben aldım çok memnunum. Valla kalite arıyorsan paraya kıyacaksın arkadaş. Hele smart tv olursa varya yeme de yanında yat :++:

Uzun süredir bende araştırıyorum. forum.donanimhaber.com'da oldukça fazla yorum-inceleme var.inceledim çoğunu..sonuç olarak philips 6000 serisi ve arkadaşlarında belirttiği LG 'lerde daha az problem çıkıyor. herşeyiyle dörtdörtlük tv yok..

yorumlara baktım şaşırdım ..........

birincisi pasif gözlük alın klip izlemeyeceksiniz film izleyeceksiniz pilli gözlükler göz yoruyor iyi olmuyor denedik...

ikincisi lg iyi marka dört dörtlük tabi alırken model seçimi önemli mhz hızı iyi 400 olan iyi samsungda gelan düşük yada yüksek olanlar var lg de sabit diye biliyorum.

üçünçüsü torrent sitelerinde 7gb boyutları ile filmler mevcut

arkadaşımın dediği gibi gözlüksüz 3d tv yapsınlar satın alırım :)

bahhele' Alıntı:
ben lg 42LA860V modelini aldım geri vericem.kamerasından tutta hiç bi özelliği işimi görmüyor.lg varsa linkinde kesinlikle tavsiye etmem.internetten browserla film izlemek istiyorsun izlenmiyor yetersiz bellek hatası veriyor sürekli.yazılımla bile çözemediler sorunu.kameradan foto çekiyosun çektiğin fotolar videolar tv de kalıyo ne bi yere aktara biliyosun ne sosyal medyada paylaşabiliyosun tv üzerinde.flash takıp oraya kaydetme özelliği koymuşlar o da çalışmıyor neymiş efendim flash bellek illa 40 gb ve üzeri olacakmış:D kamerası harekete duyarlı değil elinizle açıp kapatabilme özelliği var tv nin ama seni algılamadığı için onuda yapamıyosun.verdiğim paraya acıyorum geri vericem tv yi.lg mi!dinlen dinlen kaç kardeş :)

ha bi de kanallar arasında geçiş çok uzun..uyu,ütünü yap,git kendine kahve filan yap...o derece

hocam yazını görünce dayanamadım cevap yazayım dedim..Öncelikle bende uzun zamandır LG 47LA860v kullanıyorum..O işimi görmüyor dediğin herşeyi çok rahatlıkla sorunsuz şekilde kullanıyorum..internet browser diğer televizyonları incelediysen eğer açık ara önce ve hızlı diyebilirim(samsung f 7000 ve f 8000 serileri hariç) film izleyemiyorum diyorsun ama sanırım internette hiç bir araştırma yapmadan bişeyler izlemeye çalışıyorsun..LG MKVOD diye birşey var, eğer olurda flasha programı kurup çalıştırabilirsen süper bişey... dizi film animasyon ne ararsan her şeyi internet hızına bağlı olarak takılmadan izleyebilirsin..sosyal medya falan yazmışsın ama her şeye çok rahat sorunsuz girebiliyorum..Sonuç olarak ya senin televizyonunda bir sorun var ya da sen LA 860v modelini kullanmıyorsun...

hocam LGnin pasif gözlükleri daima samsungdan iyidir çünkü pil yok ve bu gözlükler hakkını veriyor ben uzun süre çok izledim gayet iyi.LGnin paneli samsungdan daha iyi

quashpack' Alıntı:
bahhele' Alıntı:

hocam yazını görünce dayanamadım cevap yazayım dedim..Öncelikle bende uzun zamandır LG 47LA860v kullanıyorum..O işimi görmüyor dediğin herşeyi çok rahatlıkla sorunsuz şekilde kullanıyorum..internet browser diğer televizyonları incelediysen eğer açık ara önce ve hızlı diyebilirim(samsung f 7000 ve f 8000 serileri hariç) film izleyemiyorum diyorsun ama sanırım internette hiç bir araştırma yapmadan bişeyler izlemeye çalışıyorsun..LG MKVOD diye birşey var, eğer olurda flasha programı kurup çalıştırabilirsen süper bişey... dizi film animasyon ne ararsan her şeyi internet hızına bağlı olarak takılmadan izleyebilirsin..sosyal medya falan yazmışsın ama her şeye çok rahat sorunsuz girebiliyorum..Sonuç olarak ya senin televizyonunda bir sorun var ya da sen LA 860v modelini kullanmıyorsun...

he hocam ben burda oturdum hikaye diziyom millete.bi bilen kullanan sen varsın.
söylediğim bütün özellikleri kullanamıyorum sağlıklı bi şekilde kesinlikle.sosyal ağlarda videoları izleyebiliyomusunuz siz? yada tv de ki fotonuzu paylaşabiliyomusunuz ya da ne bileyim çektiğiniz fotoları flash yada herhangi bi birime tv den aktarabiliyomusunuz? browserdan youtube da bile kısa video izleyemiyorum ben yetersiz bellek hatası veriyor hemen. bütün yazılımım güncel buna rağmen sorunlu smart tv özelliği.ayrıca senin tv hareket özelliği nasıl kullanabiliyomusun? benimki sağlıklı algılamıyo mesela.ayrıca bütün bu sorunlarımı teknikservisle her defasında paylaştım ve bana yetersiz olduklarını söylediler. lg den payınmı var bilmiomda adamlar kendileri kabul ediyo zaten bunu :D hayır seninki özel bi üretimse onu bilemicem.Bütün bu sorularıma evet ben hepsini yapıyorum diyosan onada bişey diyemem lg yetkililerinin üzerine :shock:
gerçekten merak ediyorum söylediğim bu tüm özellikleri kullanabiliyomusun benim söylediğim şekliyle???

Vestel 42PF9060 42" 600Hz HD Uydu Alıcılı SMART FULL HD 3D LED TV + 4 Gözlük kullanıyorum. 1560 TL ye almıştım.
Çok memnunum. Vestel antipatisi bir yana, 42 inç 600 Hz 3d led. Panel görüntü kalitesi güzel. Gözlükler pasif. 3D görüntü harika.
Usb bellek veya HDD den birçok formatı destekliyor. PVR özelliği ile HDDye Hd dahili uydu alıcısından kayıt yapıyor.
Smart özelliği olarak pek kullanmıyorum(HDMI kablo ile bilgisayarıma sürekli bağlı olduğu için gerek duymuyorum) Kablo ile ethernete bağlı, Wifi yok ama modül takılabiliyor sanırım.
En sevdiğim yanı ise Tablet ve telefonuma Vestel smart center i yükledim, Kablosuz ağımdan hem kumanda, hem görüntü aktarımı, ve EPG kanal program listesini program bilgileri ve resimleri ile tabletten incelemek ve TV nin seçtiğim programın kanalına geçmesi güzel. Tv yi takarken Vestel servisi tabletinde vestel olması lazım demişti :eek: ama merak etmeyin küçük bir android uygulaması. Tavsiye ederim.

bahhele' Alıntı:
quashpack' Alıntı:
bahhele' Alıntı:

söylediğim bütün özellikleri kullanamıyorum sağlıklı bi şekilde kesinlikle.sosyal ağlarda videoları izleyebiliyomusunuz siz? yada tv de ki fotonuzu paylaşabiliyomusunuz ya da ne bileyim çektiğiniz fotoları flash yada herhangi bi birime tv den aktarabiliyomusunuz? browserdan youtube da bile kısa video izleyemiyorum ben yetersiz bellek hatası veriyor hemen. bütün yazılımım güncel buna rağmen sorunlu smart tv özelliği.ayrıca senin tv hareket özelliği nasıl kullanabiliyomusun? benimki sağlıklı algılamıyo mesela.ayrıca bütün bu sorunlarımı teknikservisle her defasında paylaştım ve bana yetersiz olduklarını söylediler. lg den payınmı var bilmiomda adamlar kendileri kabul ediyo zaten bunu :D hayır seninki özel bi üretimse onu bilemicem.Bütün bu sorularıma evet ben hepsini yapıyorum diyosan onada bişey diyemem lg yetkililerinin üzerine :shock:
gerçekten merak ediyorum söylediğim bu tüm özellikleri kullanabiliyomusun benim söylediğim şekliyle???
bunun cevabını bende merak ediyorum çunki yeni tv alacağım da

bahhele' Alıntı:
quashpack' Alıntı:
bahhele' Alıntı:

-tvde 1 tblık harddiskim sürekli takılı olduğu için fotoğrafı kaydetme olayında, 40gb olayını bilmiyordum..tvde çektiğim görüntüler harddiske yükleniyor.
-dizilerimi sürekli tvden internet üzerinden izliyorum, hatta sana cevap yazmadan önce oturdum denemek için bir bölüm daha izledim youtubedan..(LG MKVOD olayını araştır, kur, youtubedan aramak zorunda kalmazsın)
-dahili uydu alıcısını kullanmadım hiç o yüzden bişey diyemiyorum..(d smart kullanıyorum bi sorun yok)
-1,5 gb dahili hafızası var televizyonun,o kadar oyun kurdum akıllı kumandayla falan kullanımında herhangi bir sorun yaşamadım ve yetersiz bellek hatası almadım.
-hareket özelliğini ilk aldığım zamanlarda denemiştim, evet dediğin gibi o kadarda kullanışlı değil geliştirilmesi gerekir.ama kullanmasanda çok bişey kaybedilmez bence

LG'le ne alakam olsun.Tv almadan önce kaç ay araştırma yapmıştım, sürekli kararsız kalmıştım.en son philips 7008 serisiyle LA860v arasında kalmıştım.LG aldığıma hiç pişman olmadım ve tavsiye ederim..Senin televizyonunda yazılımsal bir sorun olabilir mi bilmiyorum...

buarada biraz öncede oturdum tekrar tv başına.. facebookta arkadaşlarımın paylaştığı videolardan 10 tane falan izledim.twitter kullanmadığım için bilmiyorum onda bir sorun olabilir mi.

o zaman benim tv de ciddi sorunlar var.bu lg mkvod da nedir? sitelerine girdim envayi çeşit portaldan bahsediyor...ne bunlar hocam?

bahhele' Alıntı:
o zaman benim tv de ciddi sorunlar var.bu lg mkvod da nedir? sitelerine girdim envayi çeşit portaldan bahsediyor...ne bunlar hocam?

flash belleğe kopyala verdikleri linkteki dosyayı lgapps>installed klasörü oluşturarak..kurulum için resimli anlatım yapmışlar zaten..televizyonunun mac adresini adminin mail adresine gönder,aktif ettikten sonra sorunsuz kullanabilirsin..kişilerin kendilerine özel portalları var.istediğine girebilirsin..Kimisinde tamamen diziler var, kimisi yeni filmleri koyuyor.her birinde farklı şeyler var.istekte bulunabilirsin istediğin bişey olursa hatta..

Geri