Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

360 Total Security'i Bırakıyorum Bilgisayarı Bozuyor!!!

Konu, 'Genel Programlar ve Yazılımlar' kısmında bznesm_srkn tarafından paylaşıldı.

1. bznesm_srkn

bznesm_srkn Seçkin Üye Seçkin Üye

Okul da akıllı tahtalara Btr olduğum okuldaki tahtalara hep 360 total kurardım ücretsiz ve iyi olduğunu düşündüğüm için hatta kendi bilgisayarım da da kullanmaya başladım ve 3 4 yıl kullanmışımdır. Ancak son bir ayda 3 kere acronisle geri yükleme yapmama sebep oldu. sürekli sistemin hafızası azalıyor mavi ekrana düşürüyor oynadığım bi oyundan uyarı bile aldım hile kullanıyorsunuz süresiz banlanacaksınız diye. Virüs korumasını geçtim bilgisayara virüs alır oldu. Youtube başlığı gibi olmuş ama :D başına gelen olmuştur illa diye açtım konuyu. Veya haberi olmayan varsa yine dikkatli olsun. Bence yeteri kadar büyüdüler ve asıl amaçları ortaya çıktı gibi gibi. Ve antivirüs programını değiştirince herşey normale döndü.

2. hiboz

hiboz Seçkin Üye Seçkin Üye

Dondurma programlarını (tooltime time freeze, reboot restore fx) kurduktan sonra virüs programını kaldırdım tahtalardan. Gerek kalmıyor. Sistemi de kasmıyor.

3. bznesm_srkn

aynen tahtalarda öyle daha mantıklı

4. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

O işte bir hatanız var bende hala etkin ve her yerde kullanıyorum sıfır sorun.

Screenshot_1.png

5. k45abalı

k45abalı Seçkin Üye Seçkin Üye

ben de virüs olan bile kuruyorum. 2 hafta sonra kaldırıyorum. sildiği virüsler oluyor. reklam ıvır zıvır çıkarıyor karşıma. beleş programın bi çıkarı olmalı sonuçta. virüs kelimesi geçen her şey her program güven vermiyor. kolanın ilk çıktığı tadı var mı :D

6. mrtsntrk

mrtsntrk Aktif Üye

Windows'un sağladığı ücretsiz Defender işinizi fazlasıyla görür

7. bznesm_srkn

bende uzun süre kullandım hocam inanın artık eskisi gibi değil keşke olmasaydı

8. kendir_li

kendir_li Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Bak simdi bende killandim. Arada ram yetersiz uyarisi alıyorum ve bazen gorunur hiç sebep yokken mavi ekran hatası alıyorum. Yıllardır sorunsuz kullandım. Soranlara tavsiyede ettim. Bende gözlemleyeyim artık.

9. gundar

gundar Üye

Kaspersky nin free sürümü varken başka şeye gerek yok. Ben free sürümü ilk çıktığında okulun öğretmenler odasındaki bilgisayarına yüklemiştim. Neredeyse 1 yıldır sorunsuz çalışıyor. Ondan önce bu bilgisayara öğretmenlerin USB belleklerin dolayı sürekli virüs bulaşıyordu. Kaspersky yi kurduğumdan beri tek bir virüs bulaşmadı.

kutkut3232 ve bznesm_srkn bunu beğendi.
  10. AKADEMİA

AKADEMİA Süper Üye Süper Üye

Ev bilgisayarı için Trend Micro çok iyi ama bununda serial bulmak zor. İlk kurulumda 60 gün veriyor. Benim 50 gün kalmış. Daha öncede 6 aylık kullanmıştım çok memnundum. 6 ay bitince webroot denedim, o da iyiydi ama serial bulamayınca tekrar buna döndüm. Bu arada Trend Micro serial bilen varsa yazabilir mi?

11. hasari

hasari Hiperaktif Üye Hiperaktif

Ücretsiz böylesi yok bence genede diğerleriyle şansınızı deneyin.:)

12. Buzkırıcı

Buzkırıcı Hiperaktif Üye Hiperaktif

Ben bunu tam 3 senedir kullanıyorum.Sorun yok.Hatta hangi yabancı flashi bilgisayarıma taktıysam temizlemistir.

13. bznesm_srkn

walla inanın win7 den sonra win10 1903 de denedim 360ı şimdi hemen kurduktan masaüstü kitlenmeye başladı anlamadım neyse biraz windowsun kendi şeysiyle takılalım bakalım zaten atak kurarken filan kaldırıyordum ama flash taraması güzeldi ya düzelir inş. bence yinede aklınızda bulunsun sistem sapıtırsa aklınıza 360 gelsin bi kere bi

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal