360 Total Security'i Bırakıyorum Bilgisayarı Bozuyor!!!

Kodla Büyü

bznesm_srkn

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
1,080
Okul da akıllı tahtalara Btr olduğum okuldaki tahtalara hep 360 total kurardım ücretsiz ve iyi olduğunu düşündüğüm için hatta kendi bilgisayarım da da kullanmaya başladım ve 3 4 yıl kullanmışımdır. Ancak son bir ayda 3 kere acronisle geri yükleme yapmama sebep oldu. sürekli sistemin hafızası azalıyor mavi ekrana düşürüyor oynadığım bi oyundan uyarı bile aldım hile kullanıyorsunuz süresiz banlanacaksınız diye. Virüs korumasını geçtim bilgisayara virüs alır oldu. Youtube başlığı gibi olmuş ama :D başına gelen olmuştur illa diye açtım konuyu. Veya haberi olmayan varsa yine dikkatli olsun. Bence yeteri kadar büyüdüler ve asıl amaçları ortaya çıktı gibi gibi. Ve antivirüs programını değiştirince herşey normale döndü.
 

hiboz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
974
Dondurma programlarını (tooltime time freeze, reboot restore fx) kurduktan sonra virüs programını kaldırdım tahtalardan. Gerek kalmıyor. Sistemi de kasmıyor.
 

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Mesajlar
12,915
O işte bir hatanız var bende hala etkin ve her yerde kullanıyorum sıfır sorun.

Screenshot_1.png
 

k45abalı

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
977
ben de virüs olan bile kuruyorum. 2 hafta sonra kaldırıyorum. sildiği virüsler oluyor. reklam ıvır zıvır çıkarıyor karşıma. beleş programın bi çıkarı olmalı sonuçta. virüs kelimesi geçen her şey her program güven vermiyor. kolanın ilk çıktığı tadı var mı :D
 

kendir_li

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
1,123
Bak simdi bende killandim. Arada ram yetersiz uyarisi alıyorum ve bazen gorunur hiç sebep yokken mavi ekran hatası alıyorum. Yıllardır sorunsuz kullandım. Soranlara tavsiyede ettim. Bende gözlemleyeyim artık.
 

gundar

Üye
Mesajlar
19
Kaspersky nin free sürümü varken başka şeye gerek yok. Ben free sürümü ilk çıktığında okulun öğretmenler odasındaki bilgisayarına yüklemiştim. Neredeyse 1 yıldır sorunsuz çalışıyor. Ondan önce bu bilgisayara öğretmenlerin USB belleklerin dolayı sürekli virüs bulaşıyordu. Kaspersky yi kurduğumdan beri tek bir virüs bulaşmadı.
 

AKADEMİA

Süper Üye
Süper Üye
Mesajlar
2,394
Ev bilgisayarı için Trend Micro çok iyi ama bununda serial bulmak zor. İlk kurulumda 60 gün veriyor. Benim 50 gün kalmış. Daha öncede 6 aylık kullanmıştım çok memnundum. 6 ay bitince webroot denedim, o da iyiydi ama serial bulamayınca tekrar buna döndüm. Bu arada Trend Micro serial bilen varsa yazabilir mi?
 

Buzkırıcı

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Mesajlar
4,237
Ben bunu tam 3 senedir kullanıyorum.Sorun yok.Hatta hangi yabancı flashi bilgisayarıma taktıysam temizlemistir.
 

bznesm_srkn

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
1,080
walla inanın win7 den sonra win10 1903 de denedim 360ı şimdi hemen kurduktan masaüstü kitlenmeye başladı anlamadım neyse biraz windowsun kendi şeysiyle takılalım bakalım zaten atak kurarken filan kaldırıyordum ama flash taraması güzeldi ya düzelir inş. bence yinede aklınızda bulunsun sistem sapıtırsa aklınıza 360 gelsin bi kere bi
 
Üst