28 Nisan intel kursu????

Kodla Büyü
İşin şakası bir yana, gerçekten çok güzel vakit geçirdiğimi söyleyebilirim. Bu "güzel"lik tatil anlamında değil tabi. Yoğun bir tempo ama faydalanabilene ciddi kazanımları var. Yeni arkadaşlıklar edindik aynı işi yapan Türkiye'min dört bir yanında. Güzel fikirler ve bakış açıları kazandık. Bence çok faydalı bir süre geçirdik burada. Kenan hocama bu noktada %100 katılıyorum.

Arkadaşlar,
Kurs gerçekten çok faydalı ve insanın ufkunu açan bir kurs.
Her ne kadar kursun üçüncü akşamında lab da harıl harıl çalışırken, inanılmaz "sabır"lı öğreticilerimize biz buna katlanamayacağız demiş olsam da:)
Sonraki günlerde öğrendiklerimin farkına vardıkça sesimi kıstım:)
Kursun bu son gecesinde sadece şunu söyleyebilirim bu kurstaki arkadaşlarla birlikte olmak, işinin ehli ve herbiri kendi yoğunlaştığı alanda bir üstad olan bu arkadaşarla sohbet etmek, onları tanımak, fikirleri paylaşmak, tartışmak, 3.2.1 yapmak:) herşeyden güzeldi...

Hepinize teşekkür ederim kendi adıma...

Hocalarımıza da burdan teşekkürü bir borç bilirim:) her ne kadar kursun bu son gecesini bile bilgisayar başında geçirmek zorunda kalmış olsakta:)
Gelecek arkadaşlara da kurs hocamın bana ilk gün söylediği şeyi söylemek istiyorum;
"Sabırlı olun, sinirlenmeyin" :)
Bu arada kursu bitiren ve mutfak tüpü olan tüm arkadaşları tebrik ederim...

Birde denize girmedik demeyin arkadaşlar,
En sonunda denize de girdirdim sizi :) Biraz zor oldu ama...
Sonuçta oldu :)
Denizdeki fotoğraflar Metin hoca da duruyor göndermeyeyim foruma :)

hocam gönderin ama altına eklemeyi unutmayın.
MT Candidate lerin modülasyona uğradıktan sonra daha fazkla hasar görmemeleri için alınmış bir karar olduğunu. Yani sonuç olarak da 2 hafta merisndeydik ama 1 defa denize girdik.

Ama tabii bundan şu anlaşılmaısn gerçekten güzel ve yararl ıbir kurs oldu. Bunun için sayın hocalarımıza teşekkür ediyoruz.

Sınıfımızdan bu fikre katılmayacak birisi yoktur diye düşünüyorum.
Herkese iyi çalışmalar.

2007 yapılan ve biz eski eğiticilere resmi olarak tebliğ edilmesede il koordinatörü tarafından bildirilen 28 Nisan İntem Kurslarına katılacakların listesi değişti mi? Yoksa eski planlama devam ediyor mu?

İntel kursun sıkıldık falan da yine güzel hatıralarla ayrıldık ordan. 2 gün geziler düzenlendi mersini gezdik denize girdik.daha ne olsun. güzeldi her şey.

Geri