25.000-30.000 arasi hangi araba alinmaz :)

Kodla Büyü
gakgoskentli' Alıntı:
Sayın hocam her arabanın illa ki değişik sıkıntıları olacaktır.
Herkes farklı bir sebepten farklı arabaya yüklenecektir.

Yukarıdaki yorumlara dikkat edersen
Toyotanın çıktığı ilk günden bu yana hep prim yapmış dizel corollasına
VW nin yok satan TSI motorlu arabalarına bile sıkıntılı yazılmış.
ki hepsi normaldir.
HATASIZ KUL OLMAYACAĞI gibi hatasız araba hiç olmaz.
saygılarımla.

corolla dizelin prim yaptığını kim söylüyor? toyota fanatiği isen soruma cevap vermene lüzum yok. tsi, fsi motorlar lpg ile sıkıntılı yazıldı, benzinde bineceksen alabilirsin yazdım. lütfen anlayarak okuyalım.

hocam bazi arabalarda kronik sikintilar vardir mesela fiat punto da direksiyon arizasi sorunu, ford cvt sanzumanatda türübin arizasi gibi.. bu arizalar uzun soluklu kullanicilar icin basa gelmesi yuksek seyler ve en az 3 bin tl masraf aciyor.. bu tarz sikintisi olan arabalar varsa onlari ogrenmek maksadim..

Kronik arızası olan araç herkese kronik olacak diye bir kaide yok hocam. hangi arabayı alırsan al, eğer titiz kullanıcı isen her ses duyduduğunda sanayiye koşarsan mazda mitsubishi ford ne marka olduğu farketmez senin aracın "sorunlu" değil senin sorumlu bir kullancı olduğunu gösterir. Otomobil denen araç 1 asırdır yollarda, sorunlu kavramı bence ya kullanıcıdan yada tamirden anlamayan, arızayı tespit edemeyen "usta"lar için kullanılmalı. 30 bin lira civarında her arabayı alabilirsin. clio da alırsın, era da lancer da civic de altea da sx4 de mondeo daleon da golfde passatda epica da cmax da ... ne alıp almadığın farketmez, bence sabah kalktığında marşa basman için hangi araba seni çağırıyor önemli olan bu

erdcannet' Alıntı:
Kronik arızası olan araç herkese kronik olacak diye bir kaide yok hocam. hangi arabayı alırsan al, eğer titiz kullanıcı isen her ses duyduduğunda sanayiye koşarsan mazda mitsubishi ford ne marka olduğu farketmez senin aracın "sorunlu" değil senin sorumlu bir kullancı olduğunu gösterir. Otomobil denen araç 1 asırdır yollarda, sorunlu kavramı bence ya kullanıcıdan yada tamirden anlamayan, arızayı tespit edemeyen "usta"lar için kullanılmalı. 30 bin lira civarında her arabayı alabilirsin. clio da alırsın, era da lancer da civic de altea da sx4 de mondeo daleon da golfde passatda epica da cmax da ... ne alıp almadığın farketmez, bence sabah kalktığında marşa basman için hangi araba seni çağırıyor önemli olan bu
hocam haklisiniz ama bazi sorunlar bazi arabalarda cok sık rastlanir bu bir gercektir...

kaç gündür araba arıyorum kafama göre bişey bulamadım zibil gibi reno fiat var başkada adam akıllı bişey yok sıkıldım vallahi

kaybil' Alıntı:
kaç gündür araba arıyorum kafama göre bişey bulamadım zibil gibi reno fiat var başkada adam akıllı bişey yok sıkıldım vallahi
hocam belirttiğini aralıkta orta sınıf - temiz araç çok az...bende arıyorum menzilde sadece fiat bravolar ve eski kasa hyundai i30 lar var citroen-pejo falan da var ama bana fransızlar güven vermiyor..civiclerde çok pahalı ve lpg siz binilmez...skoda octavia lar var bide o na da lpg şart tabi en az 35 bin lira da bütçe şart..

spider23' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
hocam belirttiğini aralıkta orta sınıf - temiz araç çok az...bende arıyorum menzilde sadece fiat bravolar ve eski kasa hyundai i30 lar var citroen-pejo falan da var ama bana fransızlar güven vermiyor..civiclerde çok pahalı ve lpg siz binilmez...skoda octavia lar var bide o na da lpg şart tabi en az 35 bin lira da bütçe şart..
aynen hocam ya bende simdi polo var wv den inip dandirik arabaya da binmek istemiyorum tek secenek fort focus tdci ler kaldi onun da dusuk km ve temizini bulmak hakikaten zor

toyota alınır binilir
o fiyat makasında 2005-2006 sol çok temiz hatta otamatik bile bulursunuz. bi yeni kasanın temizi için az daha zorlamak gerekebilir...
4 . arabam pardon 4. toyotamı kullanıyorum. küçültmeyi düşünüyorum yine hedef 13-15 makasında bi toyota.... :+1:

pejo 307 lerinde 2006 model öncesinde kronik elektronik ve bazı donanımsal arızaların olduğu söyleniyor bilgine...
bu arada seat leonlar nasıl bilgisi olan var mı ?

leonlar çok güzel araba eski kasası daha çok hoşuma gidiyor bizim eski arabamız şimdi golfmüz var onu satıp tekrar otomatik leon alacağız tavsiye edilir

şeytantüyü' Alıntı:
leonlar çok güzel araba eski kasası daha çok hoşuma gidiyor bizim eski arabamız şimdi golfmüz var onu satıp tekrar otomatik leon alacağız tavsiye edilir
bir leon kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ediyorum. araç vw grubu. verilen parayı fazlasıyla hakediyo. bende düz vites var nasipse otomatiğini almayı düşünüyorm ama 2.elde fiyatlar uçmuş durumda o yüzden beklemedeyim.

Geri