25.000-30.000 arasi hangi araba alinmaz :)

Kodla Büyü

kaybil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
2005 model 1.4 polo var bende satacam ama once ne alacagima karar vermem lazim temiz araba bulmak zor, en azindan hangi araba alinmaz tecrubeler tekrar tecrube edinilmemeli..

tecrubeli ve ağzi yanan arkadaslarin tavsiyesini bekliyorum...

okuduğum kadarıyla pejolar sıkıntı verebiliyormuş... WV lerde DSG şanzımanlarla ilgili kronik sorunlardan bahsediliyor;toyotanın yarı otomatikelrinden ve 2008 sonrası dizellerinden uzak durulması gerekiyormuş..forumlarda sıkça yazılıyor..

bence japon - kore -alman markaları her türlü alınabilir bide fiat bravo mjet :D

spider23' Alıntı:
okuduğum kadarıyla pejolar sıkıntı verebiliyormuş... WV lerde DSG şanzımanlarla ilgili kronik sorunlardan bahsediliyor;toyotanın yarı otomatikelrinden ve 2008 sonrası dizellerinden uzak durulması gerekiyormuş..forumlarda sıkça yazılıyor..

bence japon - kore -alman markaları her türlü alınabilir bide fiat bravo mjet :D
hocam senin araba fiat bravo heralde :)

kaybil' Alıntı:
spider23' Alıntı:

hocam senin araba fiat bravo heralde :)
bende COLT var hatta satılık;satabilirsem bravo Mjet istiyorum bakalım kısmet...

sadece turbo değil hocam iki yakınım bir fiesta bir focus motor indi sekman falan baya bişey değişti 4000 tl civarı masraf yaptı
bunun yanında konfor konusuna katılmıyorum focus oldukça konforlu bence ama çok yakıyor 7,5 lt şehir içi
fiesta evet biraz dandik yenisini denemedim ama eski kasaları hiç beğenmedim ama az yakıyor

dndd' Alıntı:
sadece turbo değil hocam iki yakınım bir fiesta bir focus motor indi sekman falan baya bişey değişti 4000 tl civarı masraf yaptı
bunun yanında konfor konusuna katılmıyorum focus oldukça konforlu bence ama çok yakıyor 7,5 lt şehir içi
fiesta evet biraz dandik yenisini denemedim ama eski kasaları hiç beğenmedim ama az yakıyor

hocam konfor derken ben wv ile kiyasladim aslinda ondandir bana daha az konforlu geldi ama daimi kullanicisi olsam belki fikrim degisebilir tabi

aslinda 30 bine kadar arabalarda konfordan cok saglamlik ve sorun cikarmama daha on planda olmali da iste gonul hepsini istiyor

bu arada bende bir tavsiyede bulunayim cvt şanzuman fordlardan kesinlikle uzak durun kronik ariza sorunu var en az 3500 tl masraf aciyor 1 hafta arabanin yatmasida cabasi...

scenic 2 privilage dizel, ben çok memnunum. Bende de polo vardı satıp bunu aldım iyiki almışım diyorum..

dizel toyota alma,yağ yakar yokuşta kalkmaz, mmt şanzuman sorunlu,benzinlisine sözüm yok. benzinli düşünüyorsanız motoru lpg ile uyumsuz tüm araçlardan uzak durun. fsi,tsi motorlu vw alma,benzinde bineceksen alınabilir.1.3 cdti astra yine almaman gerek arabalardan.şuan aklıma gelen bunlar. çok yüksek km yağmış tüm marka dizellerden uzak dur, dizel ford değil tüm dizeller iyi kullanılmadı ise sonraki sahibini üzer. dizel alcaksan düşük km bilindik al.

share_' Alıntı:
dizel toyota alma,yağ yakar yokuşta kalkmaz, mmt şanzuman sorunlu,benzinlisine sözüm yok. benzinli düşünüyorsanız motoru lpg ile uyumsuz tüm araçlardan uzak durun. fsi,tsi motorlu vw alma,benzinde bineceksen alınabilir.1.3 cdti astra yine almaman gerek arabalardan.şuan aklıma gelen bunlar. çok yüksek km yağmış tüm marka dizellerden uzak dur, dizel ford değil tüm dizeller iyi kullanılmadı ise sonraki sahibini üzer. dizel alcaksan düşük km bilindik al.
hocam tsi motorlarda lpg sikinti yapiyor mu?

kaybil' Alıntı:
share_' Alıntı:

tam uyumlu olduğu söylenemez, verimli değil, tasarruf düşük. her usta beceremiyor.baş ağrısı. eski 102 hp hitler motorlu vw olsa lpg için biçilmiş kaftan ama tsi zor.

share_' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
share_' Alıntı:

tam uyumlu olduğu söylenemez, verimli değil, tasarruf düşük. her usta beceremiyor.baş ağrısı. eski 102 hp hitler motorlu vw olsa lpg için biçilmiş kaftan ama tsi zor.
eyvallah hocam

Sayın hocam her arabanın illa ki değişik sıkıntıları olacaktır.
Herkes farklı bir sebepten farklı arabaya yüklenecektir.

Yukarıdaki yorumlara dikkat edersen
Toyotanın çıktığı ilk günden bu yana hep prim yapmış dizel corollasına
VW nin yok satan TSI motorlu arabalarına bile sıkıntılı yazılmış.
ki hepsi normaldir.
HATASIZ KUL OLMAYACAĞI gibi hatasız araba hiç olmaz.
saygılarımla.

hocam devir tasarruf devri düşük kilometre temiz dizel alın keyfinize bakın

hocam vw alabiliyosan al yoksada türkiye şartlarında bence en iyi araba opel. opelinde çorsa ve astra sı en çok tutulur.

Geri