24 Nisan 2015 tatil mi?

Kodla Büyü

Ekli dosyalar

• 23-24.JPG
    23-24.JPG
    27.3 KB · Görüntüleme: 1,578
ANTALYA da çalışan arkadaşlar için bir haberim var gerçeklik payı nedir bilmiyorum ama okulumuzda çalışan arkadaş eşi tatil belgesini onaylamış olay şu:
bu yıl 23 nisan trt çocuk şenliği Antalya da düzenlenecek ve 20-24 nisan arası tamamen tatil yani hafta sonlarıyla birleştirirsek 9 günlük bir tatil bizleri bekliyo
olay nekadar doğru arkadaşın yalancısıyım ama okulda bayram havası esiyo

boteningulu_44' Alıntı:
ANTALYA da çalışan arkadaşlar için bir haberim var gerçeklik payı nedir bilmiyorum ama okulumuzda çalışan arkadaş eşi tatil belgesini onaylamış olay şu:
bu yıl 23 nisan trt çocuk şenliği Antalya da düzenlenecek ve 20-24 nisan arası tamamen tatil yani hafta sonlarıyla birleştirirsek 9 günlük bir tatil bizleri bekliyo
olay nekadar doğru arkadaşın yalancısıyım ama okulda bayram havası esiyo
Valla hocam 24 u tatil olsun istenirken 9 gun tatil diyorsunuz. Pek inandırıcı gelmiyor ama hayirlisi tabi...

arkadaşlar bakanlık yönetmeliği geçen sene değiştirdi. eskiden resmi tatiller kısmı "23 sabahı başlar 24 nisandasona eriyodu" buna benzer bir cümleydi. geçen sene bunu değiştirdiler ama genede bakanlık tatil etmişti 24 ünü bu sene etmeyecez diye açıklama yapmış sanırım. durum bu.

Geçen yıl kesin tatil değildi.Çünkü memleketime gitmek için 24 nisandan itibaren rapor almak zorunda kalmıştım.

daha kaç kişi yazacak tatil değil diye? bu kadar basit bir konu bile 4 sayfa olmuş.. :alkis:

Geri