24 Nisan 2015 tatil mi?

Kodla Büyü
mevzuata göre tatil ama bakanlık yazı gönderirse tatil olmaz

ofkar' Alıntı:
mevzuata göre tatil ama bakanlık yazı gönderirse tatil olmaz
Bir gelişme/duyum var mı diye sorayım dedim hocam. Malum, cuma günü tatil olunca hoş oluyor ;) Saygılar.

MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE
İLKÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ
Resmî tatil günleri
MADDE 8 – (1) Okulların hafta sonu, yarıyıl ve yaz tatili dışındaki resmî tatil günleri 17/3/1981 tarihli ve 2429 sayılı Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında Kanun ile 16/4/2012 tarihli ve 2012/3073 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Ulusal ve Resmî Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği hükümlerine göre belirlenir ve yıllık çalışma takviminde belirtilir.

Resmî Gazete
Sayı : 28283
Karar Sayısı : 2012/3073

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri
MADDE 5 – (1) Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan günü saat 08.00’de başlar ve saat 24.00’te son bulur.

dizzy' Alıntı:
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI OKUL ÖNCESİ EĞİTİM VE
İLKÖĞRETİM KURUMLARI YÖNETMELİĞİ
Resmî tatil günleri
MADDE 8 – (1) Okulların hafta sonu, yarıyıl ve yaz tatili dışındaki resmî tatil günleri 17/3/1981 tarihli ve 2429 sayılı Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında Kanun ile 16/4/2012 tarihli ve 2012/3073 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Ulusal ve Resmî Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği hükümlerine göre belirlenir ve yıllık çalışma takviminde belirtilir.

Resmî Gazete
Sayı : 28283
Karar Sayısı : 2012/3073

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri
MADDE 5 – (1) Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan günü saat 08.00’de başlar ve saat 24.00’te son bulur.
NOKTA

Boşuna beklemeyin hocam tatil matil olmaz.. Yerel kutlama günleri bile tatil olmaktan çıkarıldı.. 2 Nisanda tatil yapacağız diye çok sevindim ama avucumuzu yaladık.. :shock: o yüzden tatil olmaz keşke olsa ama maalesef.. :(

Değiştirildi yönetmelik ve tatil olmaktan çıkarıldı...

Bakanlık tatil ederse o başka ama şu an için 24 Nisan Cuma günü eğitim öğretime devam...

Tatil matil yok, hatta 23 Nisan da öğretmenlere tatil değil. Ders işlemiyorsunuz ama görevlisiniz...

http://www.kamudanhaber.com/m/?id=289379

23 Nisan 2015 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Resmi tatil olduğundan tüm kamu kurum ve kuruluşları resmi daireler ve okullar tatil olacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve ertesi gün 24 Nisan’da okullar kısmen tatil olacak.Çocukların bayramı olan bu günde tören için okullarda olması gereken öğrenciler dışında; ilkokul ve ortaokullar tatil olacak.

23 Nisan Ertesi gün tatil mi şeklinde yöneltilen bir soruyu, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı cevapladı.

24 Nisan’da liseler tatil mi?

Bakan Avcı’nın yaptığı açıklama lise öğrencilerini üzdü. Buna göre 24 Nisan’da ilkokul ve ortaokul öğrencileri için okullar tatil var, lise öğrencileri için tatil yok.

24 Nisan 2015 Cuma günü liselerde eğitime devam edilecek.

Böylece ilkokul ve ortaokul öğrencileri törene katılma durumları durumuna göre 4 gün tatil yapabilecekler.

neverjealous' Alıntı:
http://www.kamudanhaber.com/m/?id=289379

23 Nisan 2015 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Resmi tatil olduğundan tüm kamu kurum ve kuruluşları resmi daireler ve okullar tatil olacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve ertesi gün 24 Nisan’da okullar kısmen tatil olacak.Çocukların bayramı olan bu günde tören için okullarda olması gereken öğrenciler dışında; ilkokul ve ortaokullar tatil olacak.

23 Nisan Ertesi gün tatil mi şeklinde yöneltilen bir soruyu, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı cevapladı.

24 Nisan’da liseler tatil mi?

Bakan Avcı’nın yaptığı açıklama lise öğrencilerini üzdü. Buna göre 24 Nisan’da ilkokul ve ortaokul öğrencileri için okullar tatil var, lise öğrencileri için tatil yok.

24 Nisan 2015 Cuma günü liselerde eğitime devam edilecek.

Böylece ilkokul ve ortaokul öğrencileri törene katılma durumları durumuna göre 4 gün tatil yapabilecekler.
Uydurma hocam o haber.

Hevesinizi kırmak istemiyorum ama bende artık tatil değil diye biliyorum :(

24 Nisan ilkokul ortaokul tatil
20 Mayıs lise ve ortaokul tatil
Nookta@....

COBOL' Alıntı:
24 Nisan ilkokul ortaokul tatil
20 Mayıs lise ve ortaokul tatil
Nookta@....

Dayanağı olmayan bilgilerle kesin konuşmayın bence hocam, benim bilgiiğim en azından 1-2 yıldır 20 mayıs kimselere tatil olmuyor. 24 nisan için de gerekli açıklamayı yapmıştım ben, bekleyip görelim..

Burda yazılanlara göre tatil planı yapan otobüs bileti alan vs olabilir. :eek:

Geri