2023 - 2024 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Dalı Yıllık Planlar

Kodla Büyü

dav_ay

Aktif Üye
Kıymetli hocalarım plan tasarımlarına başladık inşaallah, vakit müsait oldukça haftalık ders çizelgesinde yer alan sınıflarımızın ortak, dal ve seçmeli derslerini mümkün olabildiğince burada günlük olarak paylaşım yapacağım. Siz kıymetli hocalarımdan ricam lütfen plan sormamanız, bu paylaşımı takip etmenizdir. Teşekkürler...

9. Sınıf Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Gelişim Dalı Planlar

Ekli dosyalar

• 1 - Bilgisayarlı Tasarım Uygulamaları.rar
    37.4 KB · Görüntüleme: 1,489
  • 2 - Bilişim Teknolojilerinin Temelleri.rar
    39.7 KB · Görüntüleme: 1,578
  • 3 - Mesleki Gelişim Atölyesi Dersi.rar
    41.1 KB · Görüntüleme: 996
  • 4 - Programlama Temelleri Dersi.rar
    40.9 KB · Görüntüleme: 1,544
Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam. 12.sınıf seçmeli dersleri (web programcılığı, sosyal medya, dijital tasarım) ve işletmelerde beceri eğitimi planlarınız hazırsa çok memnun olurum

Ağ İşletmenliği Dalı içinde mümkün olduğu kadar planları yapıyorum. Belki talep eden hocalarımız olabilir.

Son düzenleme:
Ağ İşletmenliği Dalı derslerinin planlarını ayrı konu başlığında paylaşacağım bu dalda eğitim veren hocalarımın bilgisi olsun...

Sayın Hocalarım bu konu başlığı altında sadece yazılım dalı ortak, dal ve seçmeli dersleri paylaşacağım. Ağ İşletmenliği dalında olanlar için ayrı konu başlığında planları paylaşacağım.

Kıymetli hocalarım beğenileri, yorumları ve teşekkürleri unutmayalım ki konu devamlı gündemde üst sırada kalsın hocalarımız kolay erişsin. Hepinize kolaylıklar diliyorum...

Ortak ve dal derslerimizi tamamladım. bundan sonrasında 11. ve 12. sınıflara ait seçmeli dersleri paylaşmaya çalışacağım.

Kıymetli hocalarım 9. 10. ve 11. sınıflarımızın ortak ve dal dersleri tamamlandı ve tamamı yukarıda kullanımınıza sunulmuştur. Bundan sonrasında 11. ve 12. sınıf seçmeli dersleri mümkün olduğunca tamamlayacağız.

Geri