2023 İl İçi, İl Dışı Tekrar!

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
il içi, il dışı atamalarının tekrar yapılacağı duyumları var bilgisi olanlar bizi bilgilendirirse sevinirim, malum yaz tatili çok takip edemiyoruz gündemi.

il içi, il dışı atamalarının tekrar yapılacağı duyumları var bilgisi olanlar bizi bilgilendirirse sevinirim, malum yaz tatili çok takip edemiyoruz gündemi.
Duyum değil
Bakan kendisi açıkladı, mazeret tayinlerinden sonra yapılacak:

Bakan il içi ildışı tüm normları yeniden açacağız özürden sonra dedi. Millet il dışını iptale vs başladı Nasip

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-10-04-11-33.png
    Screenshot_2023-08-10-04-11-33.png
    434.2 KB · Görüntüleme: 51
Hocam telegram grubu var. Çok mücadele edildi. Çiçek gönderdiler bakana. Arkasından açıklama yaptı tüm kontenjanlar açılarak yapılacak diye. Klavuz ortada yok hâlâ.
Bizim branşta zaten boşluk yok. 20. İl dışı olsa da çok birşey değişmez maalesef.

Eşlerden aynı il'e biri normal, diğeri (boş kadro yoksa) eş durumundan tayin isteyebilek mi acaba?

Bu ek atama için iki eş de il dışı tayin istedi ve birisi çıktı diğeri çıkmadı bu durumda ne olacağı yazıyor mu acaba kılavuzda ben tam anlayamadım ama. Fikir sahibi olan varsa paylaşabilir mi

ikinci özür grubu olmaz. ayrı kalırsınız. 2014 yılında bu bakan mustesarken 2. il disi yapmıştı. sonra özür grubu yapmadı . tayini çıkanlar ayrı kaldi.

günaydın , mebbis te sadece mazeret başvuruları var , 3 yılı dolduranlar da başvuru yapacak diye biliyordum, neden sadece mazeret açılmış?

arkadaşlar ben il içi isteyeceğim, ama mersin ya listede yok yada il dışı olarak algılayıp kendi bulunduğum ili bana göstermiyor, mersin dışında bir ilde bulunanlar kontenjan listesini bana gönderebilir mi?

Geri