2020000230 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
ben giriş yapamadım 18:20'de denedim,19:00'da denedim ve 19:200'de denedim. aşağıdaki sayfadan ilerisi gelmiyor.
upload_2020-4-7_19-22-25.png

kullanıcı sayfasında modüller altında quizler var bunları yapmamız gerekiyor mu? yoksa dersler bitince tek bir sınava mı giricez. bilgisi olan var mı

Bu hafta derse katılamadım arkadaşlar ne anlatıldı? Slayt ve video ne zaman yüklenir.

Bu kursu sindire sindire anlatabilecek biri ya yok ya da sayılıdır.firewall aşabilecek antivirüs atlatacak,linux a son derece hakim arch debian veya Ubuntu da iyi, cok iyi gizlenecek,aglar konusunda orta seviye yani wireshark wifi paketleri için , en son aracları kullanacak iyi betik diline sahip Shell ve Python ya da ruby de olabilir Buffer overflow dan assembly kodlarına kadar varsa böyle biri dersinden istifade etmek isterim.

Bu kursu sindire sindire anlatabilecek biri ya yok ya da sayılıdır.firewall aşabilecek antivirüs atlatacak,linux a son derece hakim arch debian veya Ubuntu da iyi, cok iyi gizlenecek,aglar konusunda orta seviye yani wireshark wifi paketleri için , en son aracları kullanacak iyi betik diline sahip Shell ve Python ya da ruby de olabilir Buffer overflow dan assembly kodlarına kadar varsa böyle biri dersinden istifade etmek isterim.
youtube "fud rain" kanalını takip et. aynı kişinin udemy de eğitimi de var

Arkadaşlar Arzu Hocanın derste söylediğine göre sınav test olacakmış.

netacad.com sitesine baştan beri deniyorum giriş yapamıyorum. bunun bir yolu var mıdır?

sorun çözüldü...

Son düzenleme:
benim İnternet sıkıntısı vardı sınava giremedim bugün sınav tekrar açılır mı yoksa sadece sınava girip geçemeyene mi açılacak

benim İnternet sıkıntısı vardı sınava giremedim bugün sınav tekrar açılır mı yoksa sadece sınava girip geçemeyene mi açılacak
  • Final Sınavı, ders sunumlarındaki bilgilerden gelmektedir. Konu detayı için ders videolarını izleyebilirsiniz.
  • Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi - Final Sınavı - 14 -15 -16 Nisan tarihlerinde aktif olacaktır.
  • Sınavdan geçer not alamayanlar için 17-18-19 Nisan tarihlerinde ikinci bir giriş hakkı daha tanımlanacaktır.
  • Final sınavı temel siber güvenlik konuları ile ilgili sorular içermektedir.

Geri