2020000230 - 1.01.01.08.006 - Siber Güvenliğe Giriş Eğitimi Kursu

Kodla Büyü
Webex Training Manager
the session you are trying to join is limited to 1000 participants, no more participants can join the session.
yazıyor, 1000 kişi limitli yapmışlar ama kontenjan 10000 yanlışım mı varo_O

canlı yayından özellikle çıktım, slayt okuma olayı gerçekleşiyor, nerden başvurdum ki :(

Ben hâlâ giriş yapamadım. MEB ten tarafıma hiçbir eposta gelmedi. Eposta bilgimi kontrol ettim doğru... izinleride verdim. cisco hesabı oluşturdum bilgilerimde bulunduğum konumuda belirttim eposta adresi olarakta Mebbise kayıtlı epostayı kullandım. netacad beni üye olarak görmüyor. Ayrıca netacad la ilgili bir epostada almadım. :(:(:( Öneriniz var mı ?

Ben hâlâ giriş yapamadım. MEB ten tarafıma hiçbir eposta gelmedi. Eposta bilgimi kontrol ettim doğru... izinleride verdim. cisco hesabı oluşturdum bilgilerimde bulunduğum konumuda belirttim eposta adresi olarakta Mebbise kayıtlı epostayı kullandım. netacad beni üye olarak görmüyor. Ayrıca netacad la ilgili bir epostada almadım. :(:(:( Öneriniz var mı ?

Hocam ben de sizin durumunuzdaydım. Netacad giriş maili gelmediği için Saat 15.00 gibi kurs eğitmenine mail attım, yarım saat içinde dönüş yaparak davet linki gönderdi kursa giriş için. Siz de öyle yapabilirsiniz. Eğitmenin mail adresi:

arzukilitci@gmail.com

Ben dersi dinleyemedim Video kayıt linki de yok, Şimdi ben sadece slatydan mı takip edecem?

MEMEK hocam anlatım slayt üzerinden oldu zaten. Dün gece de slayt dosyası için atılan mailde "Yakın zamanda 1. ders video kayıt da göndereceğiz." şeklinde bir not vardı. Video linki de yakında eklenir.

Arkadaşlar,doğum tarihi kısmını kabul etmiyor , geçerli tarih aralığı değil diye uyarı veriyo sürekli.. nasıl yapicaz o kısmı

Arkadaşlar,doğum tarihi kısmını kabul etmiyor , geçerli tarih aralığı değil diye uyarı veriyo sürekli.. nasıl yapicaz o kısmı

bende de aynı sorun oldu,sayfayı türkçe yapmıştım.aylarda türkçe olarak çıkıyordu takvimde ve oyüzden kabül edilmiyordu. sayfayı ingilizce haliyle açıp hepsini normal seçince sorun olmadı.ancak doğum ayımı düzeltmeden oradaki haliyle nisan şeklinde kaydoldu.tekrar düzeltemedim.

arkadaşlar benim de doğum tarihim yanlış ay olarak kayıt oldu.sonrasında da değişiklik yapılmıyor. değişiklik yapmanın bir yolu var mı ben mi yapamadım acaba.
bu durum sonrasında sıkıntı oluşturur mu sertifika almam da,kimlik bilgilerimle eşleşmediği için.

Sorun olmaz hocam önemli olan kimlik numaranızın sisteme doğru tanımlanmış olması.

ben de siber guvenlik kursunda kayitliyim.
kisisel veri izni verdim
ciscoya uye oldum
ama canli yayina baglanamadim sadece lansman kursu çıkıyor
linke girdigimde ise canvasta kayitli degilsiniz diyor.
cozum bulan var mi onceki sayfalarda yazan arzukilitci mailine yazdim ama cevap gelir mi bilmem forumu yeni buldum

Bu kursun videosu hala yayınlanmadı değil mi? Ben bölüm 1 başlat dedim habire slayt slayt slayt bunaldım.. Canlı kurs nasıldı acaba

Evet ya izleyemedim bile.
O 3GB'lık videoyu indirmeyi başaran varsa yandex diske vs atmışsa pm atabilir mi.
çünkü herkesin izlemesi istenmiyor anlaşılan

07.04.2020 SAAT 00.00 DAN İTİBAREN İZLEMEYE GERİ AÇILDI. İZLEDİM

Son düzenleme:
Geri