2019000375 - 3.02.02.02.015 - Yazılım Geliştirme Uzmanlığı Eğitici Eğitimi Kursu

Kodla Büyü

askasurgun

Üye
Bu hizmetiçi kurs hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar.

“Bakanlığımıza bağlı okul/kurumlarda görev yapan ve yazılım geliştirme konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi olan öğretmenler.
İçerik ve Açıklamalar : Faaliyete katılacakların kişisel bilgisayarlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
Faaliyete katılacakların kişisel bilgisayarlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. İl Dışından katılacak olanlar için konaklama yeri: Ankara Başkent Öğretmenevi
” Yazıyor açıklama kısmında.

Başkent öğretmenevini aradım bize böyle bir bilgi gelmedi dediler. Üstelik ben eşimle çocuğumla gitmek istiyorum ve o tarihlerde de doluyuz dediler. Kurs nerde olacak içeriği nedir ailece gitmemiz nasıl olur ilk defa gideceğim çünkü bu durumda ne yapılabilir bilgi verirseniz sevinirim.

ne yaptınız hocam bende bu kursu istedim ama çıkmadı. bide hizmetiçi eğitim başvuruda sonradan katılacak sayı 1000 yazıyordu. kurs hakkında genel bilgi alabilirmiyim acaba .

Bende başvurdum çıkmadı. Gerekçe ise meslek lisesi öğretmeni olmamammış. Çok ilginç bir durum. Cuma günü baktığımda alınacak sayısı 18'di, bugün baktığımda 19 olmuş. Buda başka ilginç bir durum. Artık iyi niyetli düşünemiyorum. Yıllardır merkezi hizmetiçi eğitimlere başvuru yapıyorum, bir tane bile çıkmadı.

"Belirlenen kriterler çerçevesinde başvurunuz reddedilmiştir. Katılımcıların seçiminde; kontenjan üzerinde oluşan başvuru olması durumunda -2019 yılı ve tüm hizmet yılı içerisinde başka bir merkezi faaliyete hiç katılmayanlara öncelik verilmiştir. Her ilin kontenjanı bulunmaktadır. Her başvuru kendi ilinde değerlendirilmiş ve hizmet yılı dikkate alınmıştır. Yüksek Lisans (Tezli-Tezsiz) ve doktora yapmış olanlar öncelik verilmiştir. Hizmetiçi Eğitim İhtiyacı Belirleme anketinde söz konusu faaliyeti seçenlere öncelik verilmiştir."
Merkezi hizmet içi eğimlerden ret yediğimde artık sadece gülüyorum hocam. Ne için ret ettiklerini şaşırmışlar sanırım. :D:D Birinden birisi neden olarak tutar misali...

Bu hizmetiçi kurs hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar.

Kurs nerde olacak içeriği nedir ailece gitmemiz nasıl olur ilk defa gideceğim çünkü bu durumda ne yapılabilir bilgi verirseniz sevinirim.
hocam öğretmenevinin 300 mt yakınında Turizm uygulama oteli var orayı arayıp yer ayırtabilirsiniz öğretmenevi dolu ise.

Geri