2016-2017 2. Donem dyk donemi sistemde acildi anlik takip

Kodla Büyü
Efrasia' Alıntı:
Arkadaşlar 5lerde bilişimden kurs açsak neler yapılıyor ?

Hocam sınıfın seviyesine göre bir program uygulayabilirsin, code.org ile başlayıp scratch devam edebilirsiniz, yada aurdinhoya yönelebilirsiniz.

okul seçti sıra ilçe de hadi bakalım hayırlısı:) ilçeden bir sürpriz bekliyorum :mrgreen:

Hocam öğrencilerim bilgisayarı yeni yeni öğreniyorlar seviyede düşük bu dediklerinizi yapmak onlara ağır gelir. Biraz daha hafif şeyler yapmamız lazım.

Efrasia' Alıntı:
Hocam öğrencilerim bilgisayarı yeni yeni öğreniyorlar seviyede düşük bu dediklerinizi yapmak onlara ağır gelir. Biraz daha hafif şeyler yapmamız lazım.
Hocam adı üstünde destekleme kursu. Dersin bir kısmında normal müfredat doğrultusunda işleyin. Anlamadıkları yerleri tekrar edin. Örneğin office konusundaysanız bol bol uyulama yapın. Dersin bir kısmında ise öğrencilerin ilgisini çekebilecek bazı programlar gösterebilirsiniz. Mesela gif yaptırın hoşlarına gidecektir bilgisayarı da yeni öğreniyorlarsa...

Hocam.
Cizgi tagemin kitabini alip bolbol word excel uygulamalari yaptirabilirsiniz

Hocam bizim müdür secmiyor temel dersleri secegini söyledi baska okul tercih edebiliyor muyum

KURS ÖĞRETMEN TALEP Menüsüne tıklıyorum, Ben henüz tercih etmeden şöyle bir not var;
Tercihleriniz
Sırası Tercih Okul Ders Durum
1 Tercih Dışı Tercihlerim Dışında Görevlendirilmek İstemiyorum
2 1. Tercih Benim okulum Ortaokulu Bilişim Teknolojileri ve Yazılım

bu nedir arkadaşlar , otomatik mi kayıt yapıldı acaba?

karacam' Alıntı:
KURS ÖĞRETMEN TALEP Menüsüne tıklıyorum, Ben henüz tercih etmeden şöyle bir not var;
Tercihleriniz

Üst taraftan 2. dönemi seç hocam.

patari' Alıntı:
karacam' Alıntı:
Tercihleriniz

İlginç, seçince başvurular kapatılmıştır yazıyor. Sizde de öylemi?

karacam' Alıntı:
patari' Alıntı:
karacam' Alıntı:
Tercihleriniz

İlginç, seçince başvurular kapatılmıştır yazıyor. Sizde de öylemi?

Öğretmen tercihleri henüz başlamadı.

İlçe reddetti, hayırlı uğurlu olsun. Aradığımda bakanlıktan yazı geldi diyorlar.
Umutlar başka bahara kaldı

arkadaşlar e-kurs modülünde 1. dönem seçiliymiş. 2. dönem yapınca il onayı verilmiş görünüyor. kusura bakmayın lütfen...

mesajı düzelttim. e kurs modülünde 1. dönem seçiliymiş. 2. dönem yapınca tekrar baktım ve il onayı görünüyor. kusura bakmayın lütfen...

maverick07' Alıntı:
mesajı düzelttim. e kurs modülünde 1. dönem seçiliymiş. 2. dönem yapınca tekrar baktım ve il onayı görünüyor. kusura bakmayın lütfen...
o yüzden ekran istemiştim hocam :D dönem seçimi gözden kaçıyor çünkü ve tezcanlı olarak hemen "aaa reddedilmiş" diyoruz.

Şu an için hala hem 5. sınıf hem de 6. sınıf için açık görünüyor. Ben okulum için iki dersi de açtım umarım tanım zamanında problem çıkmaz.

Ekli dosyalar

• a.png
    a.png
    163.9 KB · Görüntüleme: 422
ag13' Alıntı:
İlçe reddetti, hayırlı uğurlu olsun. Aradığımda bakanlıktan yazı geldi diyorlar.
Umutlar başka bahara kaldı
Bakanlıktan yazı geldi dedikleri yazı 1. dönemin yazısından bahsetmekteler. Bildiğim bu dönem yazı felan gelmedi.

Mobilden Tapatalk kullanılmıştır.

muratbedel' Alıntı:
böyle saçma şey mi olur ,dersimiz modüle eklendiyse kurs açacağımızı gösterir bu.
Anlaşılan ilçelere yazı gitmediği müddetçe bazı kalın kafalılar anlamayacak :verymad:

Afyon Merkez bugün reddetmiş Afyonda olan arkadaslar varsa sorabilir mi ilgili sube mudurune şu mühim sebebi neymiş acaba

redler arka arkaya geliyor sessiz sedasız.

Ekli dosyalar

• Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    127.9 KB · Görüntüleme: 352
Arkadaslar burda bir hata var bakanligib yazisindan bahsettiklerik ilk donem yazisi ki buyuk yanlis mdule eklenen derslerden acilacaktir diye sitede duyurusu bile var gerekli ilcelerle iletisime gecip durumu izah edin arkadaslar

murat_erg' Alıntı:
Arkadaslar burda bir hata var bakanligib yazisindan bahsettiklerik ilk donem yazisi ki buyuk yanlis mdule eklenen derslerden acilacaktir diye sitede duyurusu bile var gerekli ilcelerle iletisime gecip durumu izah edin arkadaslar
o ilk dönemki yazı nerede hocam aradım bulamadım

Arkadaşlar kamil beyi aradım kendisi yoktu yetkili bir bayanla görüştüm bu dönem modülde olan derslerden kurs açılacak dedi. Özellikle sordum bilişim teknolojileri olacak mı diye evet bu dönem açılacak dedi bazı iller iptal etmiş dedim , geçen dönem açılmadı diye iptal etmişlerdir dedi ama bu dönem kurs açabilirsiniz dedi.

Dünya da sistem birinin ezilmesi diğerinin de ezilenin üstüne basıp yükselmesi üzerine kurulmuştur. Okulda bu yetiştirmelerle altına sıfır araba çeken varken bize hayırlı olsun demek düşer sadece. Otobüse devam :) birileri otobüsle gitcek ki yollarda trafik olmasın dimi ! , öğretmen camiasında da o otobüsün içinde bilişim öğretmenleri var otobüsde işden dönerken oturcak yer bulan şanslı saysın kendini en azından

arkadaşlar ekurs modülüne girince "... bakanlıkça aktif edilen derslerden kurs açılacak.." diyor. iptal edilemez.

Geri