2015 Ocak Özür Durumu

Kodla Büyü
1 sene bekledik. bugünde bekliyoruz sabırla. herkesin hakkında hayırlısı olsun arkadaşlar;)

aynen hocma bikaç dakkaya açıklancak gibi duruyo bakalım heyecanla bekliyoruz

ulan heyecandan kalbim durcak hadi be bukadar vicdansızmısınız kaç tane aile bu sonucu bekliyor ama hala ses seda yok yazık ya

bende hiç sıkıntısız açılıyor. atama. ortaoalam 5 dakkada bir kontrol ediyorum hiç sektirmedi

3 . eş durumu isteğim bukadar heyecanlandığımı bilmiyorum :)

ben bu zamana kadar eşimin atamalarıda beraber 7 atama falan gördüm hepsindede istisnasız böle beklettiler yeter be arkadaş bu nedir gari böle canım sıkıldı ya hep mi aynı şey olur

taatoo' Alıntı:
modül yine açılmıyo herhalde bu sefer geliyo sonuçlar:D

Hocam bence sen servis sağlayınca görüş internetinde sorun var :)
öğlenden beri f5 tuşu eskidi.Hayır yetiştiremiyorsan 19 u deme 20 si de bizde ona göre bekleyelim.Yada bi duyuru yap çokmu zor.?

bexo' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
modül yine açılmıyo herhalde bu sefer geliyo sonuçlar:D

Hocam bence sen servis sağlayınca görüş internetinde sorun var :)
öğlenden beri f5 tuşu eskidi.Hayır yetiştiremiyorsan 19 u deme 20 si de bizde ona göre bekleyelim.Yada bi duyuru yap çokmu zor.?
yok be hocam serviste sıkıntı yok bizimki bi umut işte öle bekliyoruz muhtemelen yarına bırakçaklarda işte bekliyoruz öle napalım

öğlenden beri bi kere bile sektirmedi.:)
Bir kerede bizi şaşırtıpda bekletmeden açıklasalar ne olur?

yarına kaldı bence açıklanması okadar atma bekledim hiç bu saatte kadar beklemedim en geç 8 gibi açıklanıyodu saat 10 oldu ne duyuru var ne sonuç Allah bize çektirdiğiniz çileyi size çektirsin

bu saate kadar ses yoksa yarına kaldı anlaşılan yarınıda zehir etçekler

tatoo hocam yaw tayin çıkarsa inşallah... sen şu resmini değiştir... çok üzgün adam ya...

kardeş bi senedir o haldeyi şu eş durumçıksın sana söz değiştircem :D

ulan tercihleri bi gün uzatırsın duyuru yapmazsın eyvallah e madem atamayı bugün yapmıcan bi duyuru yapaydın ya burda binlerce insanı dikmezdin

Geri