2015 Ocak Özür Durumu

Kodla Büyü
kontenjanlar çok az. ne oldu böyle ? çok şaşırdım, geçen dönemler iyiydi hep....

toplam tercih edebilceğimiz 70 yer var ama 6 tercih dışında diğerleri hep 100küsür km uzakta mecburen 6 okul yazacaz sonrada dua edecez

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
kontenjanlar çok az. ne oldu böyle ? çok şaşırdım, geçen dönemler iyiydi hep....
ilk atamalar ile kapanıyor hocam açık. doğudakiler de batıya geldi. emekli olan da yok.

dijitalyerli' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
ilk atamalar ile kapanıyor hocam açık. doğudakiler de batıya geldi. emekli olan da yok.
benim istediğim yerler (bornova,bayraklı) çok tercih edilen yerler. ayrıca izmirde hileli yollarla özür grubundan gelen çok.
geçen dönemlerde iyi kontenjan açılmıştı diye bu dönem kesin olur diyordum :S offf

arkadaşlar çankayada 2 okul görünüyor. bilrn varsa yardımcı olabilir mi?
1-eşref bitlis ortaokulu tam olarak nerede (maps de 2 tane görünüyor)
2-necdet seçkinöz ortaokulu koru metroya yakınmı?

Puanlarınız nasıl arkadaşlar benim 118 keçiören olurmu bu puanla bilmiyorum

konya selçuklu da 4 okul açık. herhalde gidebilirim diye düşünüyorum ama. var mı acaba başka isteyecek

fiyong' Alıntı:
Puanlarınız nasıl arkadaşlar benim 118 keçiören olurmu bu puanla bilmiyorum

şu anki kurumunuz nerde? bence olur gibi benim puan 72 ben bide bu puanla Yenimahalle istiyorum :))

manisa akhisat isticek varmı benim hanımın puanı 24 çıkarmıki acaba ildışından gelecek

zerre kadar hakkımı helal etmiyorum Allah topunu belasını versin bunların, 30 yıllık sınıfçıları sen bir gecede sosyalci yap, vebalini biz çekelim, Allah a havale ediyorum sizi, Allah belasını versin bu sistemi getirenin.

İzmir Kiraz için sadece HEM açılmış ya :S il içi isteyecektim, HEM konusunda da kararsızım ama tek olduğu için mecbur yazacağım gibi duruyor.

72 puanım var. Sizler de yazacağınız yerleri ve puanınızı yazarsanız iyi olur arkadaşlar.

ugursamsa' Alıntı:
İzmir Kiraz için sadece HEM açılmış ya :S il içi isteyecektim, HEM konusunda da kararsızım ama tek olduğu için mecbur yazacağım gibi duruyor.

72 puanım var. Sizler de yazacağınız yerleri ve puanınızı yazarsanız iyi olur arkadaşlar.
ben de izmir iliçi isteyeceğim. bornova'da 2 muhtemel boşalacak yer var ama kim bırakacak orayı da .... 108 puanım var.
bayraklı'da hiç yer yok
nasıl bu kadar az kontenjan verdiler? geçen dönemlerde bornova bayraklı toplam 10-15 kontenjan vermişlerdi....

Ben Ödemiş'teyim şu an hocam burası için önceki yılları bilmiyorum ama baya kontenjan açılmış gördüm ben (7 tane falan). Hakkımızda hayırlısı. Başka İzmir il içi var mı acaba?

ugursamsa' Alıntı:
Ben Ödemiş'teyim şu an hocam burası için önceki yılları bilmiyorum ama baya kontenjan açılmış gördüm ben (7 tane falan). Hakkımızda hayırlısı. Başka İzmir il içi var mı acaba?
hocam o ilçeler izmir merkez dışında ve uzak. oralarda açık olması gayet doğal...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
ugursamsa' Alıntı:
hocam o ilçeler izmir merkez dışında ve uzak. oralarda açık olması gayet doğal...

Hocam normalde çok açılmıyormuş Ödemiş'te öyle duydum arkadaşlardan da sayı fazla olunca şaşırdım biraz.

tefbilisim hocam 73 puan var ama bakalım artık nasip. başkada konya isteyen yok galiba burda en azından.

bornova tek tercih yaptım, muhtemelen gelmeyecek =)

geçen sene de pazartesi açıklanacak diye duyuru yapılmasına rağmen salı günü akşam 7-8 de açıklanmış. bir arkadaşım öyle söyledi. O yüzden bugün de geç açıklanır gibi geliyor bana.

Bugün açıklansın mümkünse, yeterince eziyet ediyorlar zaten.

72 puanla İzmir/Kiraz HEM'i yazdım, tek tercih. Başka yazan olmamıştır umarım :)

Geri