2015-2016 Kayseri BTR Görevlendirmesi ne zaman?

Kodla Büyü

shaman

Site Gezgini
2015-2016 Kayseri BTR Görevlendirmesi ne zaman? Geçen sene 8 Ekim'de oldu. Bu sene okul açılmasan neden gönderilmesin diğer iller gibi :)

Hocam Vanda liste eylülün 10 unda Valiliğe gönderiliyordu onay beklenmeden görevlendirme başlıyordu..
Neden Kayseri işi yokuşa sürer anlamadım.. :x

kayseri her dönem en geç görevlendirme başvuruları alan iller arasında, bir de ortada değişeceği söylenen btr yazısı varken ayın 28 ini bulur

Hocam akilli tahtasi olmayan okullara btr gorevlendirmesi yapılmayacak diyorlar.
15 eylül son tarih diye bir haber geldi.

atungad' Alıntı:
Hocam akilli tahtasi olmayan okullara btr gorevlendirmesi yapılmayacak diyorlar.
bizim okula akıllı tahta gelmedi ama plan porojesi çizildi, hatta kabloları falan da geldi:)
bilgi kirliliği var, şuanda net olarak nerelere btr görevlendirecekler belli değil

aynenbadi' Alıntı:
atungad' Alıntı:
bizim okula akıllı tahta gelmedi ama plan porojesi çizildi, hatta kabloları falan da geldi:)
bilgi kirliliği var, şuanda net olarak nerelere btr görevlendirecekler belli değil
Bizim okulda tüm altyapı yapildi. Tek tahtalar kaldi. İl koordinatörü okula gelip böyle demiş idarecilere. 15 eylülde son başvuru demiş.

İl kordinatör ile nasıl irtiabata geçebiliriz bilgisi olan var mı?
Web sitesinden duyuru yapılmı yor mu?
Okuluna yazı gelen var mı ?

bizim okulda ne alt yapı, ne de etkileşimli tahta var.. sadece bt sınıfımız var ve görevlendirme yazısında sadece altyapı veya etkileşimli tahta takılan okullara görevlendirme yapılacağı yazıyor.. bir çok arkadaş mağdur olacak.. bir liste bile yayınlamamışlar ki şu okullara görevlendirme yapılacak diye.. uyu bakalım kayseri meb..

yazı, veri takip sistemi üzerinden gönderilmiş.. il ve ilçe sitelerine koymamışlar.. insan oraya da koyar da herkes görür.. çok garipler..

Bizim okuldada akıllı tahta takıldı ama kablolama yapılmadı kabloları getirip bıraktılar 3 ay oldu

fatihinfedaisi' Alıntı:
yazı, veri takip sistemi üzerinden gönderilmiş.. il ve ilçe sitelerine koymamışlar.. insan oraya da koyar da herkes görür.. çok garipler..

kocasinan vts de böyle bir yazı yok hocam

Arkadaşlar okuldan mesaj geldi başvuruların son günü bugünmüş (14/09/2015). Yazı ne zaman çıktı, başvuru ne zaman başladı, niye bugün son gün, hiçbir fikrim yok ama bilginize... :)

sahbender' Alıntı:
Arkadaşlar okuldan mesaj geldi başvuruların son günü bugünmüş (14/09/2015). Yazı ne zaman çıktı, başvuru ne zaman başladı, niye bugün son gün, hiçbir fikrim yok ama bilginize... :)
yarın son günü hocam ama bugün yapmakta fayda var...

Kendi okulumuzda görev alabiliyoz mu? BT siniri var , projenin alt yapisi atildi tek tahtalar kaldi..ben tek tercih kendi okulumu isteyecem de

aynenbadi' Alıntı:
Kendi okulumuzda görev alabiliyoz mu? BT siniri var , projenin alt yapisi atildi tek tahtalar kaldi..ben tek tercih kendi okulumu isteyecem de

bizde de sadece tahtalar takıldı hocam bende sadece kendi okulumu istemeyi düşünüyorum

Hocam bizim müdür yardımcısı bugün aradı BTR görevlendirme yazısı geldi Seni yazdım dedi. Benim başvurmama gerek kalmadan idare kendisi yazıya cevap verdi. bir problem olmaz sanırsam

İlçeye uğradım onlar da net bilmiyor ama donanım tamamen kurulmadan başvuru yapamazsınız dedi. Bizim okulda tahtalar takıldı.Ben yinede başvuruyu yaptım

i.d.' Alıntı:
İlçeye uğradım onlar da net bilmiyor ama donanım tamamen kurulmadan başvuru yapamazsınız dedi. Bizim okulda tahtalar takıldı.Ben yinede başvuruyu yaptım

hocam bakanlığın yazısında bt sınıfı olanlar ve öncelikle fatih projesi olan okullar demiş bizim milli eğitim sadece fatih projesi olan okullar demiş çok ilginç...

Nasıl bir ülkeyiz anlamak imkansız her il farklı yaptığı yetmezmiş gibi İlçeler bile farklı uygulamalar yapıyor

Geri