2014000049 nolu Fatih Projesi teknoloji kullanımı kursu

Kodla Büyü
antalyada hemen hemen her ay ikinci dönem fatih projesi hzırlayıcı eğitim kursu semineri var 25 saat bu kursta içerik hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Benimki de onaylanmış.. 5.onay zaten gelir son gün bile olsa.

Angarada görüşürüz:)

elazığdan gelen var mı acaba? bide bu 5. onay çıkmama durumu olur mu uçak bileti bakıcamda

5. de gelir inşlh ama bazen 5 ten önce tarihler değişebiliyor başıma geldi allahtan bilet almamıştım.

öyle olsun. ankarada başkent öğretmen evinde mi konaklayacağız acaba hiç ankaraya gitmedimde hizmetiçi için

Arkadaşlar Kurs yeri adres telefon bilgileri olan var mı?
Daha önceden burada katılan varsa, ortamı, kılık kıyafet zorunlu olup olmama durumunu, eğitimin gün içindeki yoğunluğunu merak ediyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkes istifade eder?

arkadaşlar ben şimdi sordum, başkent öğretmenevinde yerlerimiz ayrılıyormuş, zaten kurs binası yanında.. kıyafet için de ilk gün genelde dikkat ediliyor diğer günler gevşeme oluyor denildi

impetus23' Alıntı:
arkadaşlar ben şimdi sordum, başkent öğretmenevinde yerlerimiz ayrılıyormuş, zaten kurs binası yanında.. kıyafet için de ilk gün genelde dikkat ediliyor diğer günler gevşeme oluyor denildi

nereye sordun? tel no vs varsa paylaşalım birde biz soralım
1-yer ne zaman ayrıldı pazar akşamımı pazartesi gününemi yer ayrılmış?

arkadaşlar kılık kıyafet zorunlu dense de dikkat etmezler. ben daha önce ankarada eğitek'de kurslara katıldım. sorarsanız öyle diyorlar. sormayın bence. ben serbest kıyafetle gelecem. bir de başkent ö.evi pahalıdır. isterseniz orayı bi arayıp sorun. ben şahsen orda kalmayı düşünmüyorum.

ne yapılacağı nerede kalınacağı konusunda bilgi alabilen var mı?? geçmişte kursu almış arkadaşlar da yardımcı olurlarsa seviniriz.. dersler nasıl geçiyor hangi saatlerde ve yapılan sunumlardan örnekler olursa işimiz kolaylaşır en azından..

5. onay gelmiş benimde dün itibariyle. Bugün okula görev belgesini de fakslamışlar il milli eğitim müdürlüğünden. 2013'te Yalova'da, 2012'de Aksaray'da hizmetiçi eğitimlerde kılık kıyafet problemi olmadı; Ankara'da da olmaz diye ümit ediyorum. Ankara Tren Garından Başkent Öğretmenevi'ne ulaşım nasıl oluyor arkadaşlar? Ankaralı arkadaşlar yardımcı olabilirler mi acaba?

Arkadaşlar daha bir ay önce gittim Ankara'ya kurs için. izlenimlerim ve tecrübelerim şunlar;
1- öncelikle laptoplarınızı veya tabletlerinizi yanınıza alın, kursta lazım değil ama kurs dışında sıkılırsanız bakarsınız. birde lazım olur sa kullanırsınız. biz mesela video falan indirme işini yaptık.
2- öğretmenevi güzeldir, pahalı diyenler içinse parası zaten ödeniyor gerek yok yol zahmeti çekmeye. kurs yerine yürüyerek 2 dk falan öğretmenevi. 3 kişilik oda ayarlıyorlar kahvaltı dahil 55 lira. öğlen yemeğini orda ayarlıyorsunuz grup olarak, akşam ise sizin seçiminize bağlıdır.
3- nakit veya kredi kartı alın etrafta yakınlarda banka atm si yok, o yüzden sıkıntı yaşamayın.
4- ulaşım ankaray metrosuna binerseniz bahçelievler durağında ineceksiniz.
5- harcağınız bütün paraları karşılıyorlar ortalama 610 civarı para yatar hesabınıza kurstan 10 gün sonra. aklıma gelenler bunlar :)

omerkaraca' Alıntı:
impetus23' Alıntı:

nereye sordun? tel no vs varsa paylaşalım birde biz soralım
1-yer ne zaman ayrıldı pazar akşamımı pazartesi gününemi yer ayrılmış?

yegitek sayfasında iletişim bilgileri var hocam, pazar gününe yer ayrılmış, pazartesi 9 da başlıyor sabah da gelebilirsin istersen, arkadaşlara da sordum kılık kıyafet sıkıntı olmamış, ben de günlük kıyafetlerle gidecegim, herkes öyle yaparsa göze de batmayız:)

brodil' Alıntı:
Arkadaşlar daha bir ay önce gittim Ankara'ya kurs için. izlenimlerim ve tecrübelerim şunlar;
1- öncelikle laptoplarınızı veya tabletlerinizi yanınıza alın, kursta lazım değil ama kurs dışında sıkılırsanız bakarsınız. birde lazım olur sa kullanırsınız. biz mesela video falan indirme işini yaptık.
2- öğretmenevi güzeldir, pahalı diyenler içinse parası zaten ödeniyor gerek yok yol zahmeti çekmeye. kurs yerine yürüyerek 2 dk falan öğretmenevi. 3 kişilik oda ayarlıyorlar kahvaltı dahil 55 lira. öğlen yemeğini orda ayarlıyorsunuz grup olarak, akşam ise sizin seçiminize bağlıdır.
3- nakit veya kredi kartı alın etrafta yakınlarda banka atm si yok, o yüzden sıkıntı yaşamayın.
4- ulaşım ankaray metrosuna binerseniz bahçelievler durağında ineceksiniz.
5- harcağınız bütün paraları karşılıyorlar ortalama 610 civarı para yatar hesabınıza kurstan 10 gün sonra. aklıma gelenler bunlar :)

eyv. hocam sagol

gakman' Alıntı:
arkadaşlar kılık kıyafet zorunlu dense de dikkat etmezler. ben daha önce ankarada eğitek'de kurslara katıldım. sorarsanız öyle diyorlar. sormayın bence. ben serbest kıyafetle gelecem. bir de başkent ö.evi pahalıdır. isterseniz orayı bi arayıp sorun. ben şahsen orda kalmayı düşünmüyorum.
peki nerede kalmayı düşünüyorsun yakın bir yerde imkanları daha mantıklı bir yer var mı?
farklı görüşler değerlendirilir ;)

-kılık kıyafet hep akılda muamma olarak kalıyor getiririz ama giymeyiz
-kurs 5 e kadar sürer deniliyor biraz sıkıcı olucak galiba pc öğretmeni ve akıllı tahta kullanan olarak ama antropi anlatılacak galiba daha kolay olan
-Öğretmenevi ve hizmetçi eğitim şehre sanki haritada uzak gibi gözüküyor gezme açısından metro ideal gibi bunu açıklayacak varsa seviniriz.
pazar günü yerlerimiz ayrılıyormu? 5gece ediyor ücret sonra yatıyor galiba?

en ideal olan keşke böyle yapsaydım diyen vede öyle yapan varsa bilgilerinden faydalanırız

arkadaşlar ben başkent öğretmen evini aradım yer ayırtmanıza gerek yok onlar ayırtıyormuş aydından katılıcam inşallah başka var mı ki aydından?

Geri