2014 İstanbul BTR Sonuçları Ne zaman Açıklanacak

Kodla Büyü

SiyahAdam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün ders programı yapılacak ama hala İstanbul BTR sonuçları açıklanmadı haberi olan varmı açıklanması konusunda

Olan bizim 1 haftalık ek derse olacak sanırım. Birinci dönemde böyle olmuştu

İstanbul da görevlendirmelerin zamanında yapıldığını daha göremedik hocam, arkadaşlar sağolsun üç haftadır ne yapıyorlarsa. haftaya da açıklanmaz büyük ihtimal.

Ek derslerin hesaplanma zamanına yetişecek mi bilmiyoruz. Yetişirse hangi tarihten itibaren görevlendirilmiş olacağız bilmiyoruz. Tüm bunları bilmediğimiz için de sıkıntılı durumdayız.

Ciddi ciddi stres yaptım. bbnet ve istbilfor sitelerini sürekli f5 liyorum bir haber var mı diye.

14 saat dersim olmasına karşın belki görevlendirmeler dönem başından itibaren başlar (ki öyle olması gerekir) ek dersim boşuna kesilmesin diye 35-40 saat okuldayım afedersiniz eşşek gibi de çalışıyorum.

İldeki görevli arkadaşların iyi niyetlerine bir lafım yok ellerinden geleni yaptıklarına eminim ama en azından hangi tarihten itibaren görevlendirileceğimiz açıklansa. Bir taslak liste görsek adımız var mı yok mu? Dilekçemiz ellerine ulaştı mı ulaşmadı mı? Yoksa ilçede bir yerlere mi takıldı?

Vallahi kafayı yiyecem.

Liselerde çalışan BT öğretmenleri zaten 2 haftadır BT Rehber gibi çalışıyor. Geçen dönem ücret verilmemişti - başka okullara görevlendirilen öğretmenler için ücret verilmemesi mantıklı da - lisede çalışan adamlara büyük haksızlık oluyor.

Geçmiş yıllarda Formatörlük zamanında İstanbul bu sorunu çözmüştü aslında , gelen yazıda " Sene başında göreve geldiyse, formatör olarak çalıştıysa ücret verilir " gibi bir şeyler yazıyordu. Bu yazıda da BT Rehberiliği yaptıysa, yaptığı tarihten itibaren verilir denmesi lazım. Öteki türlü 2 haftalık emek boşuna .

Görevlendirmem gelmedi daha. ben dersime girer çıkarım gerisi beni alakadar etmez desek paragöz oluruz. Görevlendirme gelmeden okulun işlerine girişsek paramızı alamıyoruz (ilk dönem 1. haftanın alamamıştık).

karekedi' Alıntı:
Ek derslerin hesaplanma zamanına yetişecek mi bilmiyoruz. Yetişirse hangi tarihten itibaren görevlendirilmiş olacağız bilmiyoruz. Tüm bunları bilmediğimiz için de sıkıntılı durumdayız.

Ciddi ciddi stres yaptım. bbnet ve istbilfor sitelerini sürekli f5 liyorum bir haber var mı diye.

14 saat dersim olmasına karşın belki görevlendirmeler dönem başından itibaren başlar (ki öyle olması gerekir) ek dersim boşuna kesilmesin diye 35-40 saat okuldayım afedersiniz eşşek gibi de çalışıyorum.

İldeki görevli arkadaşların iyi niyetlerine bir lafım yok ellerinden geleni yaptıklarına eminim ama en azından hangi tarihten itibaren görevlendirileceğimiz açıklansa. Bir taslak liste görsek adımız var mı yok mu? Dilekçemiz ellerine ulaştı mı ulaşmadı mı? Yoksa ilçede bir yerlere mi takıldı?

Vallahi kafayı yiyecem.
bence boşuna çalıştın (ek ders olarak)hocam,görevlendirmede valilik onayı esastır diye okumustum.valide gecen hafta imzalamadı bu hafta çarşamba diye olur düşünuyorum.

cahraz' Alıntı:
bence boşuna çalıştın (ek ders olarak)hocam,görevlendirmede valilik onayı esastır diye okumustum.valide gecen hafta imzalamadı bu hafta çarşamba diye olur düşünuyorum.

Görevlendirme gelmeden hiçbir şeye elimi sürmem desek paragöz oluruz. Görevlendirmeye bakmadan çalışsak paramızı alamaz enayi oluruz.

Enayi kelimesine benim durumumdaki arkadaşlar alınmasın lütfen ben kendimi öyle hissettiğim için öyle yazdım.

Hocam sana katılıyorum bende ilk dönem çalıştığım liseye gittim 2 hafta 2şerden 4 gün ama az önce yazıyı müdüre gösterdim sağolsun müdürüm dediki burda fiili olarak yazı çok açık dedi ben sana görevi tebliğ ederim sen fiili olarak başlarsın ondan sonra ek ders yaparım diyo.... Bu istanbul meb teki gecikmelerin sıkıntısını hep biz çekiyoruz...

Formatör olarak görev yaptığım Okulda fatih projesi kabulü var 2 gün akşama kadar çalıştık yok benim görevlendirme yazım gelmedi deyip gitmemezlik yapmadık ama iş ek derse gelince yok hocam yazı açık deniliyo kim haklı siz karar verin...

Geri