2013 Kayseri İl DIŞI İsteyecek Olanlar...

Kodla Büyü
afsinli310' Alıntı:
hocam kayserideki kocasinan-boztepe ortaokulu ve kocasinan -osman düşüngel ortaokulu hakkında bilgisi olanlar rica tesem bilgi verebilir mi? :roll:
osman düşüngel, ortaokulu okuduğum okuldur.. :) kayserinin iki merkez ilçesi olan kocasinan ve melikgazi'den melikgazi tarafındadır.. tramvayla, otobüsle sivas caddesine, ordan da taş çatlasa 500 metre yürüyerek okula ulaşılabilir.. okulun önünden geçen otobüsler de mevcuttur.. bulunduğu bölgede kiralık ev bulunabilir rahatlıkla.. öğrenci profili çok iyidir.. veliler bilinçlidir.. idari kadro benim zamanıma göre değişmiş, yorum yapamam.. ilk okulu ile orta okulu ayrı ayrı binalardadır.. aklıma başka bir şey gelmiyor hocam..

Ahh ahh Osman düşüngel veya Kalpaklıoğlu bana gelirdi büyük ihtimal bu sene :)) yazın Kayseri isteyecekler bu fırsatı kaçırmayın :))

hocalarım zahmet olmazsa bide kocasinan- şehit üsteğmen mustafa şimşek hakkında bilgi verebilir misiniz?öğrenci ve veli profilini merak ediyorum özellikle.

kayseri de görev yapan arkadaşlardan il içi tayin isteyen var mı merak ettim? birşey beni çok şaşırttı. refika küçükçalık, osman düşüngel gibi okullar il içinde açıktı ama kimse tayin istememiş neden aceba? ikisinde de 2 norm vardı. sadece refika küçükçalık a 1 kişi gitmiş. düşüngel tamamen boş. çok şaşırdım. o kadar da norm fazlası vardı. hole okul aktarımlarından sonra daha çok kişi norm fazlası olmuştur diye tahmin ediyordum.

SoNMeZ' Alıntı:
kayseri de görev yapan arkadaşlardan il içi tayin isteyen var mı merak ettim? birşey beni çok şaşırttı. refika küçükçalık, osman düşüngel gibi okullar il içinde açıktı ama kimse tayin istememiş neden aceba? ikisinde de 2 norm vardı. sadece refika küçükçalık a 1 kişi gitmiş. düşüngel tamamen boş. çok şaşırdım. o kadar da norm fazlası vardı. hole okul aktarımlarından sonra daha çok kişi norm fazlası olmuştur diye tahmin ediyordum.

Refika konumu itibariyle, fiziki imkanlarıyla maddi gücü ile çok iyi hocam ama çok göz önünde bir okul, seminerler kurslar orada çok oluyor iş güç bitmez diye düşünülmüştür muhtemelen.

osman düşüngelde ise bildiğim kadarıyla bt sınıfı yoktu, eğer yoksa sebep kesin budur. valla benim okul kadir has'ta da açık var, birleşimden gelen arkadaş gitti hiç yazan olmamış valla. demek ki arkadaşlar sağlam araştırıyor bt sınıfını filan öyle yazıyorlar. mantıklı olan bu, fırsatı bulunca direk bende kaçacağım ufak kuytuda bir yerlere :)

bende başka birşey sorayım başka konu başlığı açmamak için
kurumun mebbis şifresinden girdiğim zaman başvuru onay penceresinde il dışı tercihler için bölüm yok ne zaman olur
tercih sıramı değiştirmek istiyorumda. onun için mebbisten iptal etmem lazım.

the_korsan hocam,

:) düşüncelerimize tercüman olmuşsunuz. sivas caddesi komple açık gibiydi. büyük okulların sıkıntı olduğunu düşünerek bende il içinde hem evime yakın, hemde sakin bir yer tercih ettim. kadir has tercihlerde olsa sen varsın diye yazardık başa

nasıl olsa merkez okulları birileri istemiştir, benim de puanım düşük diyerek hiiççç aklımda olmayan bir yeri yazmakla olan bana oldu sanırım.

@tgm38 dostum valla tanıdık bildik çalışkan bir arkadaşımın gelmesini isterdim, diğer arkadaşın gideceğinden haberim olsa zaten çıtlatırdım bizim ekibe ama kısmet :) hem senin için eve yakın olması çok isabet olmuş çile çekiyordun eski okula tersti güzergah. ama bize özürden filan açılırsa gelecek arkadaşın çekecek çilesi var :lol:

@SoNMeZ hocam kısmetten ötesi yok, buğdaylıya siz gittiniz sanırım, valla çok kral okul bence.

biz de zaten üst sıralara yazanlara güvenerek son sıraya yazdık ama :) sonuç bu. bu mahalleden çevreden kurtuşayım derken iyice içine battım. seneye çete falan kurarım diye düşünüyorum

kayseri deki arkadaşlar aşağıdaki okulları sıralayabilirmi
Mehmet Tarman Yatılı Bölge Ortaokulu
Şehit Aziz Özkan Ortaokulu
İzzet Öksüzkaya Ortaokulu
Hacı Ali Karamercan İmam Hatip Ortaokulu
Osman Düşüngel Ortaokulu

i.d.' Alıntı:
Osman Düşüngel Ortaokulu
hocam kayseride oturmak istediğin semte göre değişir sıralama sen ne tarafında oturmayı düşünüyorsun

hocam benim için okul ve öğrenciler önemli birde zaten hanımın okuluna yakın ev tutacağız onun durumu eş özründen sonra belli olucak

Osman Düşüngel Ortaokulu

Osman Düşüngel Ortaokulu

benim için okul ve öğrenciler önemli birde zaten hanımın okuluna yakın ev tutacağız onun durumu eş özründen sonra belli olucak

i.d.' Alıntı:
Osman Düşüngel Ortaokulu

Benim için okul ve öğrenciler önemli birde zaten hanımın okuluna yakın ev tutacağız onun durumu eş özründen sonra belli olucak

Bahsettiğiniz okullar arası seçim yapmak bana da zor geldi hocam, o yüzden ben muhite göre sıralama yaptım, bence siz de buna dikkat ederseniz ilk sırada osman düşüngel olmalı sizin için, tramvaya yakın olduğu için, diğerleri de hepsi bir yerde:
mehmet tarman : erkilet yolunda
ş. aziz özkan : belsin
izzet öksüzkaya : altınoluk
hacı ali karamercan : sinankent (beyazşehire giderken)

Tercih yapan arkadaşlar açılan 18+3 okulunda tamamını yazıyormusunuz. Nasıl bir strateji takip ediyorsunuz?

bu sene tayin isteyecek aradaslar gercekten bu seneye kadar en cok ve en guzel okullar acılmış onceki yıllara gore herkese hakkında hayırlısı olsun

afsinli310' Alıntı:
hocalarım zahmet olmazsa bide kocasinan- şehit üsteğmen mustafa şimşek hakkında bilgi verebilir misiniz?öğrenci ve veli profilini merak ediyorum özellikle.
hocam okul benim mahallemde..imkanları çok iyi,kiralık ev bulmada sıkıntı çekmezsin merkeze 1 otobüsle(10 km) gidebilirsin..okul büyük..öğrenci ve veli profilini bilemiyecem..ama pişman olmayacağın bi yer

Kayseri - Akkışla daki okul hakkında bilgisi olan var mı. Kayseri den gidiş geliş yapılırmı ilçe otobüsü ile acaba. 80 km mesafede ama nası bir yerdir.

mebbis' Alıntı:
Kayseri - Akkışla daki okul hakkında bilgisi olan var mı. Kayseri den gidiş geliş yapılırmı ilçe otobüsü ile acaba. 80 km mesafede ama nası bir yerdir.

Bence 3 sene geçmez oralarda. İlçe otobüsü gitmiyor köye, zaten çok da uzak. Geliş gidiş yapmak çok yıpratıcı olur, ilçede kalayım desen 3 sene geçmez.

kayseri deki arkadaşlar aşağıdaki okulları sıralayabilirmiMehmet Tarman Yatılı Bölge OrtaokuluŞehit Aziz Özkan Ortaokuluİzzet Öksüzkaya OrtaokuluHacı Ali Karamercan İmam Hatip OrtaokuluOsman Düşüngel Ortaokulu

Geri