2013 Kayseri İl DIŞI İsteyecek Olanlar...

Kodla Büyü

karakus

Aktif Üye
Gönlümde Kayseriye gitmek var...
Bakalım bu sene Kayseriye Gidebilecek miyiz...
Açılacak her okulu yazacam...
Önceliğim SARIZda açılacak olan okullar...
Puanım :60

86 puanım görünüyor şu anda. bu sene niyetliyim kayseri merkeze ve yakın yerler(erkilet hacılar bünyan incesu) duruma göre... hakkımızda hayırlısı olsun....

bende çok istedim ama olmadı 2 sene sonraya kaldı geçen sene Kahramanmaraş'a geldik 2 sene sonrada inş Kayseri :) 2 sene sonra 186 puan felan olur herhalde :)

Bu ne biçim iş... Kayseride azıcık okul açmışlar. En önemlisi sarızı açmamışlar. İsyanlardayım.

file.php

kayserideki okul listesi pınarbası ve tomarza yazmayı düşünüyorum.
puanım:60

Geçen sene 0 açık vardı bu sene 18 yer var yine iyi tabi bana görünen 18 tane teknik eğitimlerde varsa 18den fazladır

meslek lisesi az açılmış meslekçi arkadaşlar ortaokul yazarsa bizim sıralamalarda aşağı doğru kayacak

Geçen seneye göre çok okul açılmış ben geçen sene kayseriyi çok istedim ama açılmadı. Kahramanamraş geldim bu sene çok yer açıldı :) Kayseri forumun dibinde bir okul var orasıda açılmış kalpaklıoğlu çok iyi bir okul :) diğerleri biraz kenar okul gibi ama iyiler onlarda

daha önce kayseri yazacağımı söylemiştim iptal ettik bu sene. il içinde güzel bir okula geçtim herhalde bir kaç yıl tayin lafı etmem artık :+1:
szlern de hakkkında hayırlısı olsunh inşallah...

waa' Alıntı:
daha önce kayseri yazacağımı söylemiştim iptal ettik bu sene. il içinde güzel bir okula geçtim herhalde bir kaç yıl tayin lafı etmem artık :+1:
szlern de hakkkında hayırlısı olsunh inşallah...
kaç puanın vardı hocam?

kayseri merkez kaç puanla kapatır hocalarım 92 puanım var benimde ne dersiniz takılır mı bi tanesi

volkantb' Alıntı:
kayseri merkez kaç puanla kapatır hocalarım 92 puanım var benimde ne dersiniz takılır mı bi tanesi
inş atanırsın hocam merkeze, sen atanırsan ben de atanacağım inşaallah :lol:

Geri